Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Sad pauza i onda pakleni ritam u prvoj polovini oktobra: Voša, 2 x Keln sa gostovanjem na krovu između i Čuka na JNA.

 

Mislim da bi mogli da budemo zadovoljni ako taj mini ciklus završimo sa 4 pobede.

 

Eto novog zadatka za Gordog :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam Keln juce na gostovanju poslednje plasiranom Bohumu...  ne znam, meni je Nica mnogo ozbiljnija ekipa.... u Bgd zaista mozemo sigurno da igramo sa njima a tamo... ne znam... prve kvote 1 na Keln 1.42.... na nas 6.95 2 u Kelnu...

Link to comment
59 minutes ago, Ted said:

ali, ali.....to je 5 utakmica, verovatno si mislio 5 pobeda, nego isteklo vreme za edit :)

:D

 

Treba dati realne ciljeve, ipak je Gordan Nepobedivi nije Svepobedivi. :happy: Ostavljamo mogućnost da mu Keln otme jedan bod, ili da (manje verovatno) neka od boljeplasiranih ekipa iz LL izvuče remi. 

Link to comment

šalim se naravno.

 

teške utakmice svakako. ni mi ni Zvezda još nismo igrali sa Vojvodinom i Čukaričkim (čini mi se da su njima odložene utakmice upravo protiv navedenih), a svakako se radi o klubovima koji su po kvalitetu odmah iza večitih.

 

što se Kelna tiče faktički se rešava hoćemo li biti u igri za prolaz grupe.

Link to comment

Čuku sam gledao malo protiv Tventea, Vošu nikako.

 

u svakom slučaju, nama bi puno značilo ako se za vreme ove pauze priključe timu Pantić i Pavlović. juče sam čuo, valjda u onom podkastu Crno-beli randevu, da Pantić trenira sa ekipom ful i da je realno da se priključi rotaciji. Pavlović je počeo da se pojavljuje na klupi, što valjda znači da je blizu povratka.

Link to comment

Da bice skandal ako obojica ne zaigraju u oktobru

Opet pitanje je na sta ce pantara da lici posle 15 meseci aigranja

Pavlovic je jos jedan u nizu pacijenata rehabilitacionog kluba pfc :angry: mozda bude novi bajbek

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...