Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

@кумС
 

“Не меша превише у свој посао” није најсрећније срочена мисао, елем..

 

За мене је озбиљан тренер неко ко је максимално посвећен свом послу, оно 24/7 фудбал, озбиљан стручни штаб, тренинзи, анализе, скаутинг, усавршавање итд.

 

Значи Марко Николић или Станојевић рецимо.

 

Наравно не гарантује ни то успех јер можда је и Столица рецимо такав тип па му опет не иде, али то су ми некако предуслови.

 

Петрић ми опет одаје утисак некога ко се ‘игра овог посла’ што му негде и биографија сугерише.

 

Наравно остављам могучност и да грешим, свакако немам приступ тренинзима и слично.

 

И генерално од када је дошао његов наступ је тако некако лаган, смирен, само опуштено, нема фрке, изађемо и играмо лопте шта…

 

И што је најјаче из неког разлога као да играчима баш такав приступ и прија, да неко спусти тензију и притисак са њих не би ли повратили веру у себе и почели да играју фудбал (као што могу), што код Столице дефинитивно није био случај.

 

И из те перспективе делује да Петрић за сада пре свега на плану менталне припреме ради добар посао иако мени не оставља утисак неког озбиљног стручњака, тактичког мага итд шта све већ чини озбиљне тренере.

  • +1 7
Link to comment

Gordan Nepobedivi... :ziga:

 

Da je Menig bio spreman sigurno bi poceo umesto Andradea, bilo je par puta dobrih prilika da Andrade istrci kontru ali spor je jbg stizali su ga ovi, Menig bi tu prosao lagano. 

Gledam reprizu na areni 2, da se koristi VAR neki sudija bi verovatno svirao penal nad Dijabateom, povukao ga je ovaj. 

 

Mislim da mozemo protiv Kelna na 3 boda kuci. 

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Ted said:

što se tiče Dijabatea sve se slažem. klasa.

 

evo može i pesmica

 

 

Fuseni, Fuseni

Ako te zateknem na svojoj ženi

Neću reći ništa

 

Ako nije dosta žene

Uzmi slobodno i mene

 

 

 

dođavola, izašao je iz ormara!

  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, BWA said:

Ostoja Magija.

Nije se još ni ustoličio (hm) a napredak je zastrašujuć.

 

Ostoja, ne diraj Gordona!

 

Otkad je Gordon na klupi, plašim se samo doping testa.

Link to comment

@johan nagel

Kad podigne ekipu, naletecemo verovatno na slabiju ekipu sa "posvecenim" trenerom koja ce nas takticki urnisati. Onda ce biti smenjen. :)

 

Za sada je dobar izbor sa svojim karakterrom i pristupom. Mislim da ima jos dosta mesta za napredak sa ovom ekipom. I meni je zapalo za oko da Andrade ne pravi nikakvu pozitivnu razliku, ali valjda kad se Menig vrati i to ce biti bolje. Igramo brzo i bez mrsomudjenja (barem u okviru tehnickih mogucnosti) Treba nam i neki kreativac na sredini kad Natcho crkne od umora. Sinoc je izgledao bas nezdravo umorno pred kraj.

Link to comment

andrade je najgori stranac u istoriji jsd partizan jos od ona dva pajsera i kk sekcije kotona i tori pomasa.

jos jedna "misterija" poput raznih lutovaca, sveti markovica i slicnih, kako je uopste moguce da takvi "igraci" uvek zavrse kod nas.

 

pazljivo sam procitao sve postove od sinoc - niko direktno da pohvali urosevica - ovakav od sinoc nam je falio od pocetka sezone, a sto je mozda i 1 od glavnih razloga zasto smo zavrsili u ligi konferencija i s -5 trenutno. ostar od pocetka, oduzeo nebrojeno lopti, pretrcao 10km - konacno kapitenski. prosto povuce ceo tim (diabate naravno vanzemaljac za ostatak tima.)

natko mnogo bolji od izlaska traorea - izgleda mu ta pozicija mnogo vise odgovara nego kad je istureniji.

 

traore odlican, ne fali nam zdjelar toliko otkad je ovaj dosao + onaj sjajan pas diabateu za 100%u rikardu.

 

uopste ne izgledamo lose kad se igraci malo oslobode grce i krenu da (se) igraju.

  • +1 3
Link to comment
37 minutes ago, bags said:

 I meni je zapalo za oko da Andrade ne pravi nikakvu pozitivnu razliku, ali valjda kad se Menig vrati i to ce biti bolje. 

 

Andrade, Pop i Saničanin su rizični do besvesti, 

Valjda zato i napadamo stalno: kad god lopta pređe na našu polovinu, postaje komplikovano.

 

Umiremo u lepoti jer nemamo drugi izbor.

  • +1 1
Link to comment

Urosevic svaka cast decko, kapitenski, grobarski. Zile pokidao. 

 

Andrade. Pogledati nas gol... covek zavlaci loptu na sredini i onda krece napred, oko njega 3 igraca.... i dodaje loptu za dalje... i stvara se visak.... takodje onaj centarsut u Ceskoj kod 3.gola je toliko fudbalski.... Nebojsa ne slazem se...

 

Na sajtu Nice izjava trenera da su malo razocarani, da je dosta igraca bolesno... Veliki Veliki Bod za FKP protiv ovakve mocne ekipe...

 

Ali gol ovog malog.... nesto kod njega me podseca na Kanidju mog najomiljenijeg igraca... kakav prvi kontakt i kakav sut... neverovatno... cista fudbalska Magija

 

Gordon za Nobela - rehabilitovao i naseg Lutaru sto je nemoguca misija..

 

Za kraj posta - komentator RTS-a vrlo vrlo bezobrazno i amaterski pita Gordona kao kako nismo pobedili nedistajalo je srece kaze Gordon Nedostajalo je Znanja.... Car.... posle to potvrdio i Tesovic u studiju...

 

Da, prvi sam kritikovao Gordona ali MNOGO mi se svidja njegov FKP...

 Ali MNOGO....

 

  • +1 4
Link to comment

andrade je doveden na rikijevu preporuku(moja spekulacija) kao neki box to box veznjak, ako svi pravimo distinkciju između stoličinog i gordonovog partizana onda bi i on morao da dobije neki bonus period na prilagođavanje. zna fudbal to je neupitno, ali mu je i pozicija takva da mora da klikne sa ostatkom tima, a juče nije ni igrao na svojoj poziciji.

neka ga…

 

 

  • +1 3
Link to comment

sa Andradeom može da bude situacija kao sa jednim našim navijačem koji se sticajem okonosti obreo kod komšinice. mislim na Ivanića. ;)

 

elem, taj kod Milojevića ništa nije mogao, izgledao je uglavnom kao levo smetalo i težak promašaj. posle se ispostavilo da ipak nije za baciti. moguće da je Andrade trenutno izgubljen u šetnji između pozicija, pošto se realno cela ekipa još uvek traži i namešta. tako da je vrlo moguće da će to u nekom trenutku sve da legne i da će on da dobije definisanu ulogu u sistemu.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

sa Andradeom može da bude situacija kao sa jednim našim navijačem koji se sticajem okonosti obreo kod komšinice. mislim na Ivanića. ;)

 

elem, taj kod Milojevića ništa nije mogao, izgledao je uglavnom kao levo smetalo i težak promašaj. posle se ispostavilo da ipak nije za baciti. moguće da je Andrade trenutno izgubljen u šetnji između pozicija, pošto se realno cela ekipa još uvek traži i namešta. tako da je vrlo moguće da će to u nekom trenutku sve da legne i da će on da dobije definisanu ulogu u sistemu.

 

Ovo je 100% tačno.

 

Mada je poređenje sa Ivanićem ipak malo prejako.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...