Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

što se tiče grupe, za očekivati je da Nica neće da propusti priliku za 6 bodova protiv Slovackog

 

tako da nam preostaje dvomeč sa Kelnom da se potučemo za prolaz. kako sada stvari stoje deluje da možemo. ja samo očekujem da nastavimo da igramo fudbal kao večeras. pa kako bude. 

  • +1 5
Link to comment

Prvo sam bio malo razocaran ali sad iskreno mislim da je dobro sto nismo dobili. To bi bila euforija i bilo bi kontraproduktivno a tek smo krenuli sa dna prakticno. Kljucno je i dalje da dobijemo Keln i Slovacko ovde.

  • +1 3
Link to comment

Moram da kažem da sam na kraju ipak malko nezadovoljan rezultatom jer smo ipak bili malo bolji. Ali momcima naklon do poda naravno. Borili su se muški koliko su mogli i bili su vrlo dobri.  Odbrana je svoje brainfartove svela na minimum - greška u drugom minutu za gol - Andrade kreirao celu akciju iz greške, zatim Vujačićeva asistencija glavom napadaču Nice (inače je bio dobar Vujačić večeras- onoliko koliko zna, a ne zna mnogo) i ono gubljenje golmana u vremenu i prostoru pa mu se lopta srećno odbila u naručje.

 

Velika šteta za onu sjajnu akciju što Riki nije realizovao. i Onih par dobrih šansi na kraju prvog dela.

 

I sada se vidi jedna bitna stvar - kada odbrana odigra sa najminimalnijim minimumom grešaka koje može da naparavi - a može mnogo, jer nisu kvalitetni za ovaj nivo fudbala - tada smo mi konkurentni jednoj Nici i čak možemo da pobedimo.

Stvarno velika šteta što nemamo Zdjelara sada da ga uparimo sa Nathkom.

 

Ohrabrujuća igra večeras, čestitke i našem treneru Gordanu koji je hrabro uveo klinca napadača umesto umornog veznog - zapamtiću ti ovo, Gordone :) Retko ko je ovako nešto uradio od naših trenera u poslednjih ... pa ne znam koliko godina.

Edited by BlackGeorge
  • +1 8
Link to comment

Bilo lepo na istoku, jedna od lepših utakmica koje smo igrali bez obzira na rezultat. Dijabate :ziga: i već sada po reakcijama ljudi očigledno novi omiljeni fudbaler, samo da dobije nadimak jer je ovako nepraktično za skandiranje.

  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

el se sećaš kad si mi dao za zadatak da pozitivnim vajbom od uroševića napravim igrača? i eto ga, kapiten

 

sad se prisetih, čoveče potpuno sam to zaboravio :D

 

možda sam trebao i pre ove sezone da podelim zadatke

 

ma, ja pratim tekme mnogo emotivno. mnogo me to potresa, uralm, psujem, šetam se okolo kao lav u kavezu. jednom sam prozor polomio kad smo primili gol. iskreno, više je bilo iz nehata, imao sam tenisku lopticu u rukama koju sam gnječio od nervoze, i kad smo "pali" spičio sam je u zid prilično jako, odbila se u prozor i ćao, bilo staklo, nema stakla.

 

dešavalo se da popušim paklu ipo za tekmu. sad se kontrolišem, danas dve cigarete. jedno vreme sam uveo sebi zabranu da "palim" za vreme tekme. što je bila greška. jer sam onda počeo da jedem za isto to vreme. pa sam onda rešio da ne jedem grickalice i ta sranja. pa sam onda jednom spičio celu teglu sa kiselim krastavnicma za vreme utakmice i sjebo želudac. onda sam se vratio na cigarete, ali kontrolisano.

 

tako da, ja sam unapred pripremljen na stres. to što ja pišem nije zato što ne verujem, nego iz jebene nervoze.

Edited by Ted
  • Wub 4
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, kokota said:

Dijabate :ziga: i već sada po reakcijama ljudi očigledno novi omiljeni fudbaler, samo da dobije nadimak jer je ovako nepraktično za skandiranje.

Dia...ra

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

E neka sam dočekao da vidim kako u evropskoj utakmici, protiv protivnika iz Petice, dajemo baš lep gol iz lepe akcije. Zadnji put beše ono kada je Jankara okrenuo 180 na centru a Pantara potpuno nerezonski digao loptu Ožegolu na glavu pa je ispalo fenomenalno, samo što je protivnik bio slabiji od Nice. Prvi dodir Dijabatea kod gola je čista poezija.

 

Edit: lepo je bilo videti Kaspera na JNA.

  • +1 4
Link to comment

mogao je, a ja sam očekivao, maloga terzu


al je valjda procenio da bi to bio prevelik rizik u tom trenutku 

 

e

da apostrofiram marka živkovića kao jednog od igrača kog je gordon fino boostovao. večeras je bio među najboljima. fino je pokrivao stranu u napadu bio dobra podrška dijabateu, korneri su bili fascinantni(za ona mučenja na prvu koja smo do sada gledali)

well done boy

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment

Мора неко мало и да мрачи превише сте полетели :sleep:


Ово је онај наш стандардни меч против јачег од себе који одиграмо добро а на крају опет не победимо него се тешимо некаквим ремијем.

 

Опет примамо кретенски гол па још у другом минуту а јако мало је фалило да примимо и гори од тога у другом пол.

 

Тоза стандардно има критичне периоде који нас углавном коштају примљеног гола.

 

Андраде оно његово, игра све (позиције) а не игра ништа.

 

Присуство Лутовца у Партизану је само по себи мистерија а чињеница да нам је он прва измена говори све о ширини нашег тима.

 

Позитивне ствари сте углавном истакли.

 

Живковић дефанзивно одиграо изнад свих очекивања (нису баш велика), плус покидао корнере.

 

Дијабате озбиљан играч што се видело након пет минута дебија његовог реално.

 

Фејсу људи хејтују а најквалитетнији је наш деф везни(неко ће рећи да није тешко бити), играње Белића пре њега у европи где не мора бонус је грех према фудбалу.

 

О Петрићу други пут заслужује посебан пост, углавном сам пријатно изненађен с обзиром да ми и даље одаје утисак некога ко се не меша превише у свој посао.


 

  • +1 5
Link to comment
21 minutes ago, johan nagel said:

О Петрићу други пут заслужује посебан пост, углавном сам пријатно изненађен с обзиром да ми и даље одаје утисак некога ко се не меша превише у свој посао.

molim te kad budeš u prilici malo detaljnije na ovu temu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...