Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Meni ovo super, samo malo nejasno posto su i jedan i drugi izvlasti. Kakva bi fora bila da vucko i ovo mora da posprema, u njegovom stilu, svi su nesposobni, sve mora on da radi

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

TEAM OSTOJA

 

 


Тим црни ђаво само да ова багра одјебе коначно

 

што не значи да према снс Лимару имам трунку симпатија, напротив

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, borris_ said:

Pa ko je predsjednik?

obojica, bar tako tvrde

 

s tim da ne znam koliki je vučelin integritet obzirom na muljavinu oko produženja mandata uprave fk-a

 

 

na kraju će vučič da preseče

Link to comment
6 minutes ago, borris_ said:

Pa ko je predsjednik?

Pa sad... Đavo će ga znati. Ostoja tvrdi da ima većinu.

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1687717/Ostoja-Mijailovic-organizuje-Skupstinu-Partizana-u-teniskom-klubu.html

 

 

HAOS U PARTIZANU: MIJAILOVIĆ IZGLASAN ZA PREDSEDNIKA VAN STADIONA: Vraća u klub i MARKA NIKOLIĆA - "Pozvaću i Vučelića!"

 

 

Nastavlja se haos na izboru za predsednika JSD Partizan. Ostoja Mijailović napustio je sednicu, delegatu nije dozvoljeno da uđe na Skupštinu, a posle svega je sednica premeštena. Prvi čovek KK Partizan odlučio je da nastavi Skupštinu i da organizuje sve u prostorijama teniskog kluba. Van stadiona je izabran za predsednika, a u Upravnom odboru biće bivši trener fudbalera Marko Nikolić...

On je okupio predstavnike 13 klubova i u tamo je nastavio sednicu. Okupio je 52 od 93 glasa i naglasio je da postoji kvorum i da će nastaviti sa radom po dnevnom redu. U isto vreme Milorad Vučelić je najavio da će u 20 časova organizovati konferenciju za medije.

"Lično sam im pokazao da sa nama imamo potpise 13 klubova, oni sede sa nama u prostoriji, to su predstavnici klubova sa ovlašćenjima -  Atletski klub, vaterpolo klub, veslački klub, gimnastički klub, klizački i hokej klub, košarkaški klub, odbojkaški klub, ragbi klub, rvački klub, streljački klub, teniski klub, džudo klub i šahovski klub. Po broju glasova prisutnih imamo 52 od 93 glasa i imamo kvorum za rad i odlučivanje i u prostorijama Teniskog kluba Partizan ćemo nastaviti skupštinu po dnevnom redu po kojem je zakazana za današnji dan i radićemo po dnevnom redu", rekao je Mijailović

Link to comment

gledam, pretvorio sam se u wannabe ponitejkerku, ali ne ocekujte nista od mene.

vec sam se latentno usro, a mozak mi je zabagovao od ovaj, znaci, ovaaj, tu mac. ovaj.

 

oovaj, krv vam jebem.

Edited by holden kolfild
Link to comment

Vucelic koji slucajno iskljucuje mikrofon i ovaj do njega koji mu je promptno opet ukljucio dok Vucela ne registruje sta se desava je highlight ove konferencije.

 

Jebes ovo, imam ja pametnija posla, idem da zvacem kaktus il' nesto

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...