Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ljudi, nisam teoretičar zavere, ali jel vama normalno ovo. elem, dan posle spektakulatnog preokreta sa igračem manje u gostima u Evropskoj utakmici jednog tima, i poraza kući u Evropi drugog tima, idu ovakvi naslovi na tom Mozzartu:

 

Partizanova velika zabluda

Obrisi Zvezdine taktičke zrelosti

 

znači, tamo gde je ostvaren neki rezultat ističemo negativno, tamo gde rezultata nema tražimo pozitivno

 

da se razumemo, ni mislim ja da je trebalo pisati neke hvalospeve o našoj igri. ali je ipak viđeno nešto što se ne viđa svaki dan, prekret sa igračem manje u gostima u jednoj Evropskoj tekmi. kada je neki naš tim za 15 minuta postigao tri gola u Evropi sa igračem manje, pri čemu protivnik nije sa Gibraltara ili iz Andore, nego iz vrlo pristojne Evropske lige? ako ništa, ekipa je pokazala neki karakter koji baš nije svojstven našim klubovima, pa makar u tom smislu zaslužuje aplauze.

 

mladi trener Zvezde pokazuje obrise taktičke zrelosti (možda i jeste tako, ne udubljujem se, a sudeći po komentarima komšija forumaša nešto baš i ne bih rekao), ali je zato Petrić razvučen na krst iako mu se tim vratio iz ponora (možda ima neke veze i sa njim to), iako nije izgubio utakmicu ili napravio negativan rezultat od kako je preuzeo......pa svi znamo šta i kom trenutku. što ga ne čini naslednikom Anćelotija, ali nema razloga ni za gaženje.

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Ima i tekst o Srnicu gde prvo valja, pa ne valja, pa opet valja, pa onda uprava ne valja, pa svi bivsi treneri valjaju a juce nisu valjali, a uprava ce sutra opet da valja

Link to comment

Što se tiče glasanja, pravo glasa bi imali svi klubovi JSD. Ipak, ne nosi svaki klub isti broj glasova. U statutu je tačno određeno koji klub koliko glasova nosi (FK 12, KK 7, OK 5 itd…).

Eventualnom promenom vlasti na vrhu sportskog društva Partizan, novi predsednik bi imao pravo da promeni i aktuelno rukovodstvo u fudbalskom klubu, koje se u poslednje vreme našlo na meti navijača.

Ukoliko bi protivkandidat uspeo da pobedi aktuelnu upravu, on bi formirao upravni odbor JSDP. Taj novoformirani UO bi mogao da na osnovu obrazloženog predloga predsednika JSD uvede privremene mere u FKP. Na osnovu tih mera mogla bi da bude uvedena privremena uprava, koja bi mogla da funkcioniše najdalje do šest meseci. Tada bi se prešlo na organizaciju izbora za sve organe uprave fudbalskog kluba Partizan“, istakao je bivši potpredsednik Partizana.

 

https://telesport.rs/2022/09/09/bivsi-potpredsednik-partizana-ekskluzivno-za-telesport-moja-podrska-u-ovakvoj-situaciji-ide-protivkandidatu/

 

 

 

Ako je ovo jedino rešenje da odu ovi pacovi, jbg ...

 

Oteraš pacove i dođe ti ovaj miš mijailović. Posle moraš i tog miša da teraš... Ne može ništa kod nas na normalan način.

Link to comment

ne znam dal pacovi drže tu skupštinu pod kontrolom ili ne. a i tamo je neki javašluk, istekao mandat pre tri godine, boga pitaj kako ti sastanci u praksi izgledaju.

 

možda ovako

 

 

Edited by Ted
Link to comment

posle duletovog odlaska misli

 da se ta skupština jsd nije ni sastajala, u fk je rasulo po tom pitanju odavno

 

u svakom slučaju ostoji ide moj glas koga nemam

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Plajvi said:

Ima i tekst o Srnicu gde prvo valja, pa ne valja, pa opet valja, pa onda uprava ne valja, pa svi bivsi treneri valjaju a juce nisu valjali, a uprava ce sutra opet da valja

 

a šta valjaju vaši? robu neku ili? ;)

  • Haha 1
Link to comment

mole se košarkaši da ne otežu ovo sranje večeras i da se to sve završi još do kraja treće četvrtine.

 

Partizan igra u u pola 8, ne može se gledati u isto vreme, a ne može se ni gledati košarka kad igramo fudbal.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...