Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jos sam iz zajebancije hteo da uplatim preokret na poluvremenu, imao sam neki osecaj da bi moglo biti svasta, ali nisam, a i bolje :D

 

Gledam sad kakvi su neredi bili u Francuskoj, neki nas klub bi izbacili na 10 godina lagano. Ovi ce verovatno proci sa zatvaranjem stadiona na utakmicu-dve, a Keln zabrana navijaca na gostovanjima. 

Link to comment

nije mi jasno za kog đavola je Petrić menjao formaciju u odnosu na derbi. mogu da razumem šta je bila ideja, ali je svima jasno da je za to potrebna kvalitetnija i uigranija trojka pozadi. a sigurno je jasno i treneru koji je bivši stoper. ništa se sa Saničaninom nije dobilo, krenuli smo u samouništenje i morali da se vadimo guranjem nekih drugih igrača na netipične pozicije, improvizacijom, sa sve igračem manje na terenu.

 

ovako kada je sve prošlo, izgleda kao da smo sebi napravili dodatni problem, bez nekog vidljivog razloga.

 

baš smo u probemu pozadi, a po Evropi će to da bude vidno. pod uslovom da se Pavlović pojavi i Pantić vrati (i recimo da dođe taj Cimirot umesto Fejse), nama bukvalno treba rekostrukcija zadnje linije. dva stopera i desni bek. a pošto su to pozicije koje po nepisanom pravilu pune domaći igrači, problem je još veći, pošto je izvor iz koga zahvataš sužen.

 

 

Link to comment
59 minutes ago, Ted said:

nije mi jasno za kog đavola je Petrić menjao formaciju u odnosu na derbi. mogu da razumem šta je bila ideja, ali je svima jasno da je za to potrebna kvalitetnija i uigranija trojka pozadi. a sigurno je jasno i treneru koji je bivši stoper. ništa se sa Saničaninom nije dobilo, krenuli smo u samouništenje i morali da se vadimo guranjem nekih drugih igrača na netipične pozicije, improvizacijom, sa sve igračem manje na terenu.

 

ovako kada je sve prošlo, izgleda kao da smo sebi napravili dodatni problem, bez nekog vidljivog razloga.

 

baš smo u probemu pozadi, a po Evropi će to da bude vidno. pod uslovom da se Pavlović pojavi i Pantić vrati (i recimo da dođe taj Cimirot umesto Fejse), nama bukvalno treba rekostrukcija zadnje linije. dva stopera i desni bek. a pošto su to pozicije koje po nepisanom pravilu pune domaći igrači, problem je još veći, pošto je izvor iz koga zahvataš sužen.

 

 

Sam je rekao posle da smo bili zrtve njegovih suludih izmena :D 

  • Haha 1
Link to comment

Flash potpuno zbunio iskusne bukmejkere ne znaju sta da stave za narednu tekmu sa Nicom, evo prvih kvota

 

1 3.01 X 3.30 2 2.32

 

Start Kristijana zaista neverovatan, cist direktan crveni, Dija nemam reci za onu mladalacku magiju, Rikula hvala za sve, ipak nije izasao Sveta (kako stoji kod drugog gola ono je komicno) nego Zile a Sveta presao na beka

 

Idema prvo na Mladost 

Link to comment

Partizanova velika zabluda: Ne funkcioniše ideja sa trojicom štopera

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizanova-velika-zabluda-ne-funkcionise-ideja-sa-trojicom-stopera/430216

 

primećujem, možda grešim, da su počeli da cepaju portali/novinari po Petriću. što  mi negde govori daa on nema neko zaleđe, odosno da nije ničiji, što bi se reklo. ili onaj čiji je nije u milosti nekog drugog. što bi mogao da bude i nagoveštaj nekih skorih promena u rukovodstvu kluba.

 

slažem se i ja, sam sam i napisao, da mislim da ovaj eksperiment nije bio srećan. ali treba obratiti pažnju kako su intonirani tekstovi. podcenjivanje protivnika, bezmalo kao samo mi Evropska sila koja inače gazi u gostima po inostranstvima nemilice.

 

a što se tiče izjave da je zadovoljan štoperima, pa zar ima bilo koga ko misli da bi mudro bulo reći nešto drugo. u situaciji kada su igrači bili ubijeni u pojam, pa neće valjda trener da izađe i kaže, znate, ovi naši štoperi su katastrofa, ne znam dal da se smejem ili plačem. sve i da je situacija takva i da tako misli. 

 

 

Link to comment

Ma nije uopšte glavni problem izbor formacije sa 2 ili 3 štopera. Problem je njihov kvalitet koji je upitan, a čini se još manjim zbog loše forme i nepostojećeg samopouzdanja.

 

Igrali smo sa istim ovim štoperima i solidnu odbranu u nekim periodima prethodne 2 sezone. Ali su ti štoperi ispred sebe imali najčešće zdjelara i šćekića, a sada promaju prave andrade, natho, rahmetli fejsa, belić and co. Plus dodaš da imaš defanzivni krater na desnom beku u vidu živkovića ili filipovića i večito preplašenog Popa iza et voila!

  • Hvala 1
Link to comment
56 minutes ago, Ted said:

Partizanova velika zabluda: Ne funkcioniše ideja sa trojicom štopera

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizanova-velika-zabluda-ne-funkcionise-ideja-sa-trojicom-stopera/430216

 

primećujem, možda grešim, da su počeli da cepaju portali/novinari po Petriću. što  mi negde govori daa on nema neko zaleđe, odosno da nije ničiji, što bi se reklo. ili onaj čiji je nije u milosti nekog drugog. što bi mogao da bude i nagoveštaj nekih skorih promena u rukovodstvu kluba.

 

slažem se i ja, sam sam i napisao, da mislim da ovaj eksperiment nije bio srećan. ali treba obratiti pažnju kako su intonirani tekstovi. podcenjivanje protivnika, bezmalo kao samo mi Evropska sila koja inače gazi u gostima po inostranstvima nemilice.

 

a što se tiče izjave da je zadovoljan štoperima, pa zar ima bilo koga ko misli da bi mudro bulo reći nešto drugo. u situaciji kada su igrači bili ubijeni u pojam, pa neće valjda trener da izađe i kaže, znate, ovi naši štoperi su katastrofa, ne znam dal da se smejem ili plačem. sve i da je situacija takva i da tako misli. 

 

 

Odvratan tekst.

Moguće da Marli preko svojih piskarala buši Wolfganga.

A možda i Tompus.

Veselo u svakom slučaju.

Link to comment
9 minutes ago, BWA said:

Odvratan tekst.

Moguće da Marli preko svojih piskarala buši Wolfganga.

A možda i Tompus.

Veselo u svakom slučaju.

 

svašta je moguće, da. kruže razne priče, te Ostoja će da dovede Mijatovića u klub, to ovo, te ono. naravno, sve su glasine.

 

al mi smo u tužnoj situaciji da imamo takvu upravu da smo, priznali ne priznali, skloni da pružimo neku podršku ili navijamo skoro za bilo koga ko se pojavi kao alternativa i ko ima nameru da ih makne.

 

naravno, čitav ovaj sukob se dešava u "kontrolisanim uslovima", odnosno u okviru jedne šire slike koja neće skoro biti izmenjena. tako da ništa od ovoge neće biti rešenje u pravom smislu te reči.  

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...