Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Bio sam na roditeljskom ali jasno je koja 2 detalja su napravila preokret - prvo i najjace pojacanje izlazak Kristijana a onda i jos da se pojacamo za preokret Andrade umesto Svete

 

Ocekivao sam siguran 1, X kao Kucerina. Ma Waterfront!

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

 

ćuti, sad je fokusiran na druge stvari. šta ako i u Monaku ima La Kalabishka :)

 

Kad sam video da kod njih igra Golovin govno mi se smrzlo.:D

Link to comment
Just now, harper said:

 

 

Dijabate je opasan, opasan igrac. Klasa iznad ostalih.

 

Prodaće ga VV pacovi već u zimskom prelaznom roku "da ne bi pravio problem".

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

mnogo je bitno ovo bilo. iskreno, jebe mi se za bod ili tri, realne šanse za prolaz grupe nisu neke. ali bitno je da je ekipa napravila ovakav povratak, iz ponora se digla, okrenula. uticaće to da se posložimo što pre i da budemo pravi.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

mnogo je bitno ovo bilo. iskreno, jebe mi se za bod ili tri, realne šanse za prolaz grupe nisu neke. ali bitno je da je ekipa napravila ovakav povratak, iz ponora se digla, okrenula. uticaće to da se posložimo što pre i da budemo pravi.

 

Neće.

 

Zašto neće? Zato što se nismo adekvatno pojačali od zadnjeg veznog do golmana. Napred je sve u redu, ali ogroman je disbalans između ofanzivne sredine i napada vs defanz.sredina i zadnja linija.

 

Mnogo boli koliko smo loši pozadi. Rikardo trećinu meča glumio štopera.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

fakat je da postoji disbalans između ofanzivne i defanzivne linije, al ne treba ni smetnuti s uma da smo večeras igrali 70 minuta sa igračem manje

 

 

sem tog disbalansa ne ide nam na ruku da gordon igra drugačije u odbrani od ser alexa i stolice, pa je potrebno vreme da se i to posloži

 

bar je zabavno za gledati ih

fk bensedin

 

3BE33BC8-27B4-41EC-B36A-8098485D6FDF.thumb.jpeg.49b9d45236bef3d924805ae421e3c772.jpeg

 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

fakat je da postoji disbalans između ofanzivne i defanzivne linije, al ne treba ni smetnuti s uma da smo večeras igrali 70 minuta sa igračem manje

 

 

 

To nikako. 70 minuta sa igračem manje je veliki poduhvat. Međutim slede dva mnogo jača protivnika i tu će biti ogromnih problema. Fali dobar bek umesto onog nesrećnog bucka Živkovića - da je makar ostao Miljković. Zatim DOBAR štoper u paru sa Svetom Markovićem i na kraju Fejsa ali sa početka karijere a ne ovaj današnji. Ili da je Zdjelar ostao makar.

Link to comment
8 minutes ago, johan nagel said:

Станоје би ово рутинирао

 

:само кажем:

Verovatno bi i Petrić da Bjelić nije bio Bjelić. Što zapravo ništa ne znači jer ih u nekim normalnim okolnostima verovatno samo Stolica ne bi rutinirao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...