Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

+3...bravo ekipo...
#keepgoing
Da razjasnimo ovo oko trake,moj stav je bio i bice- traku posle 3 glavna kapitena treba da nosi igrac koji je dugo u klubu,koji je ponikao u PARTIZANU i koji svakako igrama i zalaganjima zasluzuje da je nosi i bude vodja parnog valjka.
Ja sam stariji igrac,sa karijerom i stvarno necu mladjm igracima uskracivati da budu vodje,jer smatram da oni to mogu ,a i zasluzuju!

  • +1 2
Link to comment

na stranu ovaj konkretan slučaj sa trakom, ali zaista treba odustati sa angažovanjima bivših igrača u godinama. moguć je izuzetak naravno, ali ne sam to da bude opcija koja se prvo gleda, a svakako ne opija na koju se oslanjamo.

 

gledaju se i grači poput Traorea, Dijabatea, gledaju se domaći igrači koji kvalitatom i spremom mogu da doprinesu. pa se na kraju može da baci pogled i ka bivšima u godinama. i to samo pod uslovom da prihvate ulogu u skladu sa onim što mogu da pruže. 

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, El Patron said:

+3...bravo ekipo...
#keepgoing
Da razjasnimo ovo oko trake,moj stav je bio i bice- traku posle 3 glavna kapitena treba da nosi igrac koji je dugo u klubu,koji je ponikao u PARTIZANU i koji svakako igrama i zalaganjima zasluzuje da je nosi i bude vodja parnog valjka.
Ja sam stariji igrac,sa karijerom i stvarno necu mladjm igracima uskracivati da budu vodje,jer smatram da oni to mogu ,a i zasluzuju!

da ne bude zabune ovo je sa fejsinog insta naloga

  • +1 3
Link to comment

image.png.07b9379bce740c3fe7629d2699296bc5.png

 

Bogun legenda trener... Secam se da je dan pred neku vaznu utakmicu igrao poker preko fejsa celu noc, pa ga je neki lik psovao sto ne spava i okacio to na jedan Partizanov forum :D

 

Jbt nije ne znam koliko dugo igrao u Partizanu Bogun, a ostavio je trag... Gol u Temisvaru, ponisten gol protiv Fenera, onaj ponisten protiv Zvezde, kad se nije znalo da li je presla liniju. I naravno Stanoje...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Koga zanima izasao je APR za 2021.godinu, dug nije drasticno povecan, oko 38m eur je (kada se sve pozicije iz Bilansa presaberu), poredjenja radi dug FKCZ je oko 53m uz sve subvencije.... Dug FKP porastao u odnosu na proslu godinu za oko 3.5m.... vide od polovine duga FKP su porezi i doprinosi...

 

Inace iako nam je dobar momentum mislim da ce biti jako tesko u cetvrtak, ovi su bas gadna ekipa... bio bih prezadovoljan sa X-om, 1 je oko 2.55, 2 2.65.... 

 

Sve vise cujem da je Ivan Tomic usao u Klub za sportska pitanja, ako ima neko da potvrdi (Patron?)... to bi bilo vrhunski....

 

Idemo Braco Grobari

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, mozzer said:

Koga zanima izasao je APR za 2021.godinu, dug nije drasticno povecan, oko 38m eur je (kada se sve pozicije iz Bilansa presaberu), poredjenja radi dug FKCZ je oko 53m uz sve subvencije.... Dug FKP porastao u odnosu na proslu godinu za oko 3.5m.... vide od polovine duga FKP su porezi i doprinosi...

 

Inace iako nam je dobar momentum mislim da ce biti jako tesko u cetvrtak, ovi su bas gadna ekipa... bio bih prezadovoljan sa X-om, 1 je oko 2.55, 2 2.65.... 

 

Sve vise cujem da je Ivan Tomic usao u Klub za sportska pitanja, ako ima neko da potvrdi (Patron?)... to bi bilo vrhunski....

 

Idemo Braco Grobari

 

Za Tomica nemam pojma stvarno, znam samo ovo sto su pisale novine da je bio da pruzi podrsku igracima pred Hamrun i gledao trening... Nisam ti ja nesto obavesten mnogo.

Petric uvek prica kako bi voleo da se sto vise bivsih igraca pridruzi i budu tu u klubu.

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Šta je nesrećni Pavlović povredio? Lika kao da su zaboravili na Kipru, nit ima vesti nit ga neko od naših pominje.

Jos uvek je manje vremena povređen nego nikad spremniji Fejsa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...