Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

I ja se uključio bukvalno od gola, ne znam šta je bilo do tada ali od gola smo ličili na nešto.

Očekivao sam u prvom poluvremenu da nam vučićevi milioneri daju jedno dva - tri komada. Pretpostavljam da će tako i biti kada crknemo, tamo negde od 60-65 minuta meča.

Link to comment

Kakav je srčan borac Sveta Marković. 

 

Očekivao sam da smo već pali međutim držimo se nekako. 

 

Videćemo da li će izdržati naši do kraja da ne prime gol. Mnogo su jači.

 

E da, UPRAVA NAPOLJE !!!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ne mogu da verujem da će ove reči izaći iz moje prljave tastature ali: sabili smo ih u drugom poluvremenu!

 

ONAJ partizan ONU preskupu zvezdu... ALO!!!!

 

znači sve je u glavama...

  • +1 3
Link to comment

Oni su jači, mi smo mogli da ih dobijemo danas, sad da li je do njihovog trenera ili samog trenutka to je svakako pitanje za njih.

 

Kada je Riki onaj poklon promašio, mogao je sudija da svira kraj bilo je jasno da ostaje 1:1

 

Valjda će ovo da bude nekakav bust za Čeho-Slovačko.

 

  • +1 2
Link to comment

ovo trebali da dobijemo.

ja pomislio ova zvezda neko cudo a oni prvih 30 minuta i onda corak.

erakovicu da se vrati glava 

decu mu je pravio dijabate

 

 

Edited by bradilko
  • +1 3
Link to comment

po prvi put ove sezone mogu da kažem da sam zadovoljan.

 

najpre čestitke stručnom štabu i Petriću na pripremi. a i momcima na izvedbi. izneli su energetski odlično 90 minuta, vrtatili se iz minusa, bili bolji i bliži pobedi. i sve to u situaciji koja nije ni malo svetla i haosa koji vrada prethodna dva, tri meseca.

 

ovo je trenutno preko 100% naših mogućnosti i svaka im čast što su ih danas izvukli.

 

ima materijla i za više od ovoga, nadam se da će nastaviti sa pobedama u prvenstvu i da ćemo ući u normalan ritam. da se priključe Pavlović i Pantić što pre i da se još malo prošire opcije. 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

I ja se uključio bukvalno od gola, ne znam šta je bilo do tada ali od gola smo ličili na nešto.

Očekivao sam u prvom poluvremenu da nam vučićevi milioneri daju jedno dva - tri komada. Pretpostavljam da će tako i biti kada crknemo, tamo negde od 60-65 minuta meča.

Pomesao si Kk Partizan i FkCz. 

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, samo_opusteno said:

Pomesao si Kk Partizan i FkCz. 

Samo opusteno odlebdi ka svom dobrom duhu zastitniku koji bdi nad Marakanom.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...