Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

prazna stranica, da nije komentar na vest o komemoraciji idealni bi bio lol smajli

Slažem se da je tužno, ali jbga, svašta je u ovoj zemlji tužno. Čovek je legenda našeg fudbala, a bile su komemoracije za... ajde da ne bude ružnih reči, nije umesno.

edit. sad vidim da više ne otvara stranicu a nađoh u međuvremenu

https://www.euronews.rs/sport/fudbal/60543/fk-partizan-milutin-soskic/vest

Edited by sasha
  • +1 2
Link to comment

ala su zacepili cene karata za derbi!

 

kao da će tu biti nekog kvalitetnog i interesantnog fudbala.

 

osećam da će isto da urade i za Lepom Brenom, pa će na utakmici protiv Kelna da bude više Nemaca no naših. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Ted said:

ala su zacepili cene karata za derbi!

 

kao da će tu biti nekog kvalitetnog i interesantnog fudbala.

 

osećam da će isto da urade i za Lepom Brenom, pa će na utakmici protiv Kelna da bude više Nemaca no naših. 

 

 

Koji su nasi? ;)

Link to comment

sudeći po Mozzartu derbi počinjemo sa tri stopera, bez Natha i sa igračem manje u sredini (Jović). ako je ovo tačno, igramo sa pet odbrambenih i dva zadnja vezna, tako da su napred Dijabate i Rikardo i pomenuti Jović koji će po pravilu biti beskoristan. verovatno će u drugom poluvremenu Natho i Mening. ako tada već ne bude kasno. verovatno je i da će posed lopte biti 80-20 za njih, a mi čekamo neku kontru, pa ako bude.

 

na svu ovu muku jebe nas i sumanuto pravilo sa bonusom. pa izlazimo znatno salabiji nego što je nužno. Terzić, koji je sada 21, više nije bonus. eto i još jednog dokaza koliko bonus pravilo pomaže mladom Terziću. tera ga na klupu da bi formu zadovoljio "ne sećam se kad sam poslednji put bio u formi ali to sigurno nije bilo 2022. godine" Jović.

 

jebem i oca i majku i sestru i tetku i sve živo onome koje smislio i uveo to pravilo. neka ga četiri crnca navataju u mračnom haustoru i napune ga k.........ljubavlju

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

Јбг није ни то правило (какво год да је) од јуче ту па да још увек не можемо да се прилагодимо истом.

“Друга најбоља школа у европи” се нешто превише мучи да већ две сезоне изроди 1 (једног) јебеног бонуса који је довољно добар да може да направи какву такву разлику у лиги квалитета линглонга.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Ted said:

sudeći po Mozzartu derbi počinjemo sa tri stopera, bez Natha i sa igračem manje u sredini (Jović). ako je ovo tačno, igramo sa pet odbrambenih i dva zadnja vezna, tako da su napred Dijabate i Rikardo i pomenuti Jović koji će po pravilu biti beskoristan. verovatno će u drugom poluvremenu Natho i Mening. ako tada već ne bude kasno. verovatno je i da će posed lopte biti 80-20 za njih, a mi čekamo neku kontru, pa ako bude.

 

na svu ovu muku jebe nas i sumanuto pravilo sa bonusom. pa izlazimo znatno salabiji nego što je nužno. Terzić, koji je sada 21, više nije bonus. eto i još jednog dokaza koliko bonus pravilo pomaže mladom Terziću. tera ga na klupu da bi formu zadovoljio "ne sećam se kad sam poslednji put bio u formi ali to sigurno nije bilo 2022. godine" Jović.

 

jebem i oca i majku i sestru i tetku i sve živo onome koje smislio i uveo to pravilo. neka ga četiri crnca navataju u mračnom haustoru i napune ga k.........ljubavlju

 

ali bacio sam oko na petkovića protiv radničkog kg i ono je bukvalno i doslovce bio igrač manje. beži od lopte, kad je dobio doda unazad, svaki od 3 pasa unapred je bio u noge igračima radničkog. nije čudo što je izveden na poluvremenu. za njega je jović jebeni mesi.

 

mnogo mi se ne sviđa što menig i natho nemaju mesta u toj formaciji, bem te srećo

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Plajvi said:

Koliko je to u tompusima? 

2 miliona jura za fkp, odnosno....

 

E danas neka tekma....  opusteno....

Edited by mozzer
Link to comment
10 hours ago, johan nagel said:

Јбг није ни то правило (какво год да је) од јуче ту па да још увек не можемо да се прилагодимо истом.

“Друга најбоља школа у европи” се нешто превише мучи да већ две сезоне изроди 1 (једног) јебеног бонуса који је довољно добар да може да направи какву такву разлику у лиги квалитета линглонга.

 

znam, ali pravilo nema smisla, ne donosi nikome ništa a i treneri su se uglavom izjašnjavali negativno.

 

a evo baš  na našem primeru može da se vidi kako isto pravilo radi protiv mladih igrača. Terzić, koji ima 21 godinu ne dobija minute, ne zato što ne zaslužuje, nego iz administrativnih razloga. otkuda bilo kome pravo da se meša treneru u izbor igrača i namaće neke kriterijume koji nisu vezani za kvalitet fudbalera. iz istog razloga loše je i pravilo o ograničavanju broja stranaca. zbog kog pravila se uvećava broj državljana Srbije jer neki igrači podnose zahtev za državljanstvom koje im inače ne treba, a klubovi ih moljakaju da traže državljanstvo, što ja apsurdno. tipičan primer kako loš propis nagoni ljude da rade besmmislene stvari.

 

umesto ograničenja i nekakvih kvota, mnogo bolje bi bile neke afirmativne mere. znači ne braniti ništa ali omogućiti određeni benefit onim klubovima koji forsiraju mlade igrače ili domaće igrače.

  • Hvala 1
Link to comment

svakako nije ona kojom je izveo penal protiv Argentine

 

ima komentar na fb "Opuco penal protiv Argentine kao da je imao protezu a ne pravu nogu" :D

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Odlican brnoljub treba ga cesce zvati za misljenje... dosta je onih  generickih smaraca: zvezda ima bolji tim ali ne pobedjuje uvek bolji, derbi je specificna utakmica, ko bolje i dublje udje, vazno je da ne bude nereda, nadamo se golovima...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...