Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jel sluša neko komentatora sa Arene kako bulazni? Kaže Slovacko je iz Poljske, pa onda dodaje kako ga ispravljaju da je rekao da su iz Slovačke, a naravno da je iz Poljske.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

То с Јоканом је био један од најружнијих момената са стадиона које памтим(а било их је много нажалост), као кера неког смо отерали таквог господина и Партизановца који нам је донео две дупле круне пре тога(каква год да је конкуренција била).

 

Што је најјаче да будем искрен и ја сам тад био за то да оде(био сам млад, глуп и наиван) али ми је тај чин терања од стране целог стадиона био баш гадан. Сад из ове перспективе и далеко гаднији.

imao je tu nesreću da dođe posle dripca iz štitara i da upropasti našu ofanzivnu igru, setimo se da je dripac igrao u formaciji 4-1-2-1-2, dakle samo sa jednim zadnjim bezveznim fudbalerom koji je bio juca, pri tome se taj isti juca sa te pozicije češće ubacivao iz drugog plana u protivničkih 16m nego danas tatko kao ofanzivni vezni :D

- zar se treba čuditi što je oteran kao dunster, jbg bili smo naivni i očekivali da će se novi trener vratiti sexy fudbalu sa 2 napadača, playmakerom iza njih i dva krila

- ali avaj ređali su se treneri koji su bespotrebno forsirali kukavičku 4-2-3-1 formaciju u domaćem prvenstvu, da su to znali prijatelji fudbala, ne bi ni terali jokana :happy:

Link to comment

Uspeo sam da nadjem kojota koji radi za psolednjih 15ak minuta, i ono sto sam video je isto ono do sada, cist horor. Radnicki je lagano mogao da nam mune par komada, a mi dva pasa ne mozemo da spojimo. 

  • +1 1
Link to comment

dao sam sinu daljinski da prebaci na crtani film, čisto da se ne nerviram.

 

za nas je radnički kragujevac neprelazna prepreka. 

 

terajte se u kurac

  • +1 1
Link to comment

Ser Samrok je Anceloti licno za Petrica i nesrecnog Stolicu. Na sta lici Partizan... Deluje da i ovaj Traore nema pojma, ali u ovo sivilo je tesko ne uklopiti se. EDIT da mi se zahvalite za jinx :D

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

Umulja ga Tatko kapiten.

edit: Traore covek sa aviona direkt na JSL oranice i kropmpirista. Ipak mu treba dati neko vreme za aklimatizaciju.

Edited by Њујоркер
  • +1 1
Link to comment

poljubac kobre, izmorimo protivnika i onda pljus

 

gledao sam ne više od pet min i delovalo je prilično mučno, mogu misliti kako je bilo   na onom krompirištu po onom suncu

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...