Jump to content
IGNORED

Zene i 21. vek, abortus i kontracepcija, sloboda i kontrola svog zivota


Moonwalker

Recommended Posts

@gagilija

 

Evo teme, vecerasnja emisija je dobar uvod

 

 

 

I nesto ranije nakon slucaja u Mirele Cavajde u Zagrebu i dogadjanja u SAD.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Ne znam šta bih pametno dodala, jedino bih se zadržala na temi o razlici među muškarcima i ženama u smislu korišćenja kontracepcije i bavljenja uopšte time.

Čak i predavanja namenjena adolescentima o korišćenju kontracepcije odnose se samo na devojčice/devojke. Dečaci ostaju potpuno van tih priča.

Činjenica je da je praktično ceo reproduktivni i abortus issue teret koji nose žene.

  • +1 3
Link to comment

Mislim da niko normalan ne podržava abortus kao redovnu meru kontracepcije, i to bi ovi aktivisti nekako trebalo da podvlače jer kontraši to očas posla iskoriste kao argument. Nešto mi u njihovom (konkretno ove dve) narativu smeta, iako sam zdušno za, ali nekako trapavo formulišu stavove što uvek daje materijala drugoj strani.
Grozno mi je da to stiže iz Amerike i Rusije, šta je sledeće.. oni sa transparentima će da marširaju oko Fronta i Vušegradske? Srećom kod nas te klinike nisu odvojene kao drugde ali to ne umanjuje zlo u najavi.

Sve se stavlja na teret ženi, i natalitet i mortalitet, i uopšte ne preterujem kad kažem Gilead is coming.
Koliko god mreže bile mali uzorak jezivo je kako se instruira i truje, u čemu prednjače muškarci desnijih orijentacija, te zamene teza, otvorena agresija, i što je najtužnije to su mahom mladi.
ljudi.

Every sperm is not sacred i odjebite od žena.



Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...