Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Mil@n said:

 

Da li ćeš mi ikad oprostiti za ulivanje lažna nade i neosnovanog optimizma? :cry:

Oprostio bih ti da gledas tenis, iznosenje misljenja na osnovu lajvskora i internet tekstova je neozbiljno :sad: evo vratio sam ti jedan lajk, dodjem ti jos jedan, nije ipak u redu da ti dajem palac na dole na optimizam, makar bio totalno neutemeljen.

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Oprostio bih ti da gledas tenis, iznosenje misljenja na osnovu lajvskora i internet tekstova je neozbiljno :sad: evo vratio sam ti jedan lajk, dodjem ti jos jedan, nije ipak u redu da ti dajem palac na dole na optimizam, makar bio totalno neutemeljen.

 

Naravno da gledam Tenis, osim Đovakovih mečeva poput ovog što izbegavam iz čisto zdravstvenih razloga.

 

Optimizam uopšte nije bio totalno neutemeljen, naprotiv, ovaj se raspadao (kao) fizički, izgubio od Alkaraza i fucking Šapovalova pre RG, naš je osvojio Rim, projezdio lagano i ubedljivo kao u najboljim danima™ kroz RG, delovalo se da je odlično optimizovao formu i vratio se u punu snagu, to je bilo manje više uniformisano mišljenje. Očekivati Novaku pobedu posle svega toga je sve samo ne totalno neutemeljeno + ga je oprao i prošle godine.

 

Ali harper je u pravu za jedno, ja očigledno jesam naseo na priče o raspalom telu, stopalu i čemu sve ne. Onda Rafa izađe i pomete "najspremnijeg čoveka na turu i možda sportistu na svetu" u svakom smislu pa i tom fizičkom. MIslim da je to manje očekivano bilo pre meča nego da Novak pobedi. Mislim toliko nadmoćno i u svakom smislu.

Edited by Mil@n
  • -1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Naravno da gledam Tenis, osim Đovakovih mečeva poput ovog što izbegavam iz čisto zdravstvenih razloga.

 

Optimizam uopšte nije bio totalno neutemeljen, naprotiv, ovaj se raspadao (kao) fizički, izgubio od Alkaraza i fucking Šapovalova pre RG, naš je osvojio Rim, projezdio lagano i ubedljivo kao u najboljim danima™ kroz RG, delovalo se da je odlično optimizovao formu i vratio se u punu snagu, to je bilo manje više uniformisano mišljenje. Očekivati Novaku pobedu posle svega toga je sve samo ne totalno neutemeljeno + ga je oprao i prošle godine.

 

Ali harper je u pravu za jedno, ja očigledno jesam naseo na priče o raspalom telu, stopalu i čemu sve ne. Onda Rafa izađe i pomete "najspremnijeg čoveka na turu i možda sportistu na svetu" u svakom smislu pa i tom fizičkom. MIslim da je to manje očekivano bilo pre meča nego da Novak pobedi. Mislim toliko nadmoćno i u svakom smislu.

X puta si napisao, niko te nije udarao po usima, ''naravno da ne gledam mec''.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

X puta si napisao, niko te nije udarao po usima, ''naravno da ne gledam mec''.

 

Istina, ali kakve to veze ima sa predviđanjem pobednika u tom istom meču na osnovu onoga što se dešavalo pre meča, nedeljama i mesecima unazad...

  • -1 1
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Istina, ali kakve to veze ima sa predviđanjem pobednika u tom istom meču na osnovu onoga što se dešavalo pre meča, nedeljama i mesecima unazad...

Pa sve da nisi odgledao minut tenisa u zivotu, proglasiti nekog, pa makar bio i Novak u pitanju, za apsolutnog favorita u mecu sa Nadalom na zemlji, pa jos na RG, nema logike ni u tragovima. 

A jos da podlegnes Rafinim pateticnim pricama o povredi :cry: bezi bre. Ljigavko prevejani, koliko god ga volim na terenu, njegove splacine od izjava ne slusam i ne citam uopste.

Link to comment

Ja sam mislio poslije onog prevaspitavanja prošle godine i Nadalovih godina, povreda, stila igre, stanja i toga kako je sveukupno jadno izgledao da poslije toga ima da predaje svaki susret sa Đokovićem unaprijed, ako se već neće penzionisati, ali eto i mene je prevario. Nisam očekivao da lik koji se toliko derao i trošio u 36. i dalje bude glavni favorit za osvajanje bilo kog GS. 

  • +1 2
Link to comment

danas krenula nova epizoda serijala "bolovi rafaela nadala".

pitanje je da li ce igrati do kraja sezone ili uopste ikad vise jer mora da sredi stopalo

 

blablabla

Link to comment

možda se ponovi situacija kao nakon madrida 2009 kada je rafa sredio kolena u 1/2 finalu kako bi sprečio ovog našeg da ga pobedi, svi znamo ko je te godine izlešinario rg

- uopšte me abi čudilo da je išao na pobedu po cenu ozbiljnije povrede, iz čiste mržnje prema novaxu, a i kako bi ga sprečio da uzme rg i povrati status koze

Edited by gone fishing
Link to comment
Ja ne znam sta si ti gledao, tenis je bio prilicno dobar na RG a i prognoze su ti ubij boze, s MIl@nom pod ruku da se uhvatis.
Prognoze su bile navijacke + Novak vaskrsnuo u zadnje vreme ali eto zajeb, vaskrsnuo cigojner folirant jos vise. A kvalitet tenisa gde su polufinalisti Rud, Cilic i Aca svileni ne moze biti nikako na nivou ranijih sezona kad su do te faze dolazili ovi najjaci i ozbiljne zverke poput Tima, ranije Mareja i slicnih. Ova trojica koliko god da su dali 1 svoj maksimum, nije to to. Ej, Cilic-Rud u polufinalu Rolan Garosa, pa jebote.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Kad je došlo dotle da je Saša nada naša, onda i nije baš sjajna situacija.... 
Jaka nam je nada, 1.3 na Nadala a granica gemova 36.5 sto znaci sa se ocekuje laganih 3:0, eventualno da ovaj nesretnik otme jedan set na neku magiju.

Ako nekim cudom prodje, nosicu transparent Aco oplodi me

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, Lancia said:

Pa sve da nisi odgledao minut tenisa u zivotu, proglasiti nekog, pa makar bio i Novak u pitanju, za apsolutnog favorita u mecu sa Nadalom na zemlji, pa jos na RG, nema logike ni u tragovima. 

A jos da podlegnes Rafinim pateticnim pricama o povredi :cry: bezi bre. Ljigavko prevejani, koliko god ga volim na terenu, njegove splacine od izjava ne slusam i ne citam uopste.

Pa nece biti da nema logike ni u tragovima. Kladionice su imale Novaka kao ozbiljnog favorita, kvota na njega je bila oko 1.45. Naravno, ne desi se uvek ono sto kladionica prognozira (ne pobedjuje uvek favorit, jelte), ali Novak jeste bio favorit onoliko upravo koliko su to kvote pokazivale. Proklete kladionice prilikom obracuna i definisanja kvota uzimaju u obzir i kvantifikuju mnogo vise parametara od onoga o cemu mi ovde diskutujemo. 

  • +1 1
Link to comment

Razumem sentiment, ali rizikuješ da ti se javi Aca Stojanović, zato bolje da staviš Aco Vuno, ili Aco Siso...onda nema greške. 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Just now, Greek Freak said:

Pa nece biti da nema logike ni u tragovima. Kladionice su imale Novaka kao ozbiljnog favorita, kvota na njega je bila oko 1.45. Naravno, ne desi se uvek ono sto kladionica prognozira (ne pobedjuje uvek favorit, jelte), ali Novak jeste bio favorit onoliko upravo koliko su to kvote pokazivale. Proklete kladionice prilikom obracuna i definisanja kvota uzimaju u obzir i kvantifikuju mnogo vise parametara od onoga o cemu mi ovde diskutujemo. 

 

Blagodarim, baš sam bio lenj da googlam kvote.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...