Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

I Cilic isto, ne secam se da je bio faktor na sljaci ni u najboljim danima a ovo sad je bas iznenadjenje. Tacno ce otici u finale lik ni kriv ni duzan a onda skida gace rutinski pred Nadalom, kao i svi ostali osim ovog naseg nesretnika nekad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Rud je tu poprilican favorit ali sve je moguce. A ova trojica polufinalista osim Nadala govore koliko je ocajan turnir i tenis danas uopste, nove generacije duboki kanal.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Rud je tu poprilican favorit ali sve je moguce. A ova trojica polufinalista osim Nadala govore koliko je ocajan turnir i tenis danas uopste, nove generacije duboki kanal.
 

Ja ne znam sta si ti gledao, tenis je bio prilicno dobar na RG a i prognoze su ti ubij boze, s MIl@nom pod ruku da se uhvatis.

  • +1 3
Link to comment

@Lancia

 

+ 1 za kvalitet tenisa 

 

Tenis je stvarno odlican na ovom turniru. 

 

Druga polovina zreba igrom slucaja jeste slabija, ali to je druga prica.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
25 minutes ago, Lancia said:

Ja ne znam sta si ti gledao, tenis je bio prilicno dobar na RG a i prognoze su ti ubij boze, s MIl@nom pod ruku da se uhvatis.

 

To je samo butthurt zato što je Njolo izgubio a Jokić postao b2b MVP.

Ne bi tako pričao igrao u klađi :D

  • +1 1
Link to comment

Kvalitet tenisa na  turniru uopšte nie bio loš, a što se tiče mlađarije, još jednom da napomenem da je meč između Alkaraza i Zvereva jedan od najboljih odigranih ove godine. 

  • +1 5
Link to comment
17 minutes ago, Arkadija said:

Kvalitet tenisa na  turniru uopšte nie bio loš, a što se tiče mlađarije, još jednom da napomenem da je meč između Alkaraza i Zvereva jedan od najboljih odigranih ove godine. 

Meni je cak mec Alkarasa protiv Ramos-Vinjolasa bio atraktivniji za gledanje ali naravno ne nosi toliku tezinu s obzirom na rejting ovog drugog igraca.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Ja ne znam sta si ti gledao, tenis je bio prilicno dobar na RG a i prognoze su ti ubij boze, s MIl@nom pod ruku da se uhvatis.

 

Da li ćeš mi ikad oprostiti za ulivanje lažna nade i neosnovanog optimizma? :cry:

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...