Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

zato što je u madridu pobedio u 1/4 finalu rafavaxa, u 1/2 finalu novaxa i u finalu večerašnjeg protivnika

- pre tog turnira je osvojio i barselonu i rio na šljaci kao i majami na betonu, vrlo dobra godina za klinca koji je ovog meseca napunio 19

  • +1 1
Link to comment

Sve je to super, ali 1.20 je baš, baš malo. Razumem 1.45 - 1.5 ali 1.20 je premalo. Kao da igra Novak protiv 100 i nekog na listi.

 

Evo, i sada igra  stvarno dobro ali Zverev igra odlično. Ne možeš staviti tako ponižavajuću kvotu, nisu takve ekstremne razlike u kvalitetu. Nije džabe taj Zverev treći na atp listi.

Edited by BlackGeorge
  • +1 4
Link to comment

skroman kvalitet. Zverev ne blista, vise se oslanja na iskustvo jednog dvadesetpetogodisnjaka i na putu je da uknjizi prvi top 10 trijumf na slemovima. sa druge strane mali se nije pojavio na mecu, narodski receno - usro se, ipak nije stroj vec jos klinja, tona neiznudjenih. mada se u drugom setu malko pribrao ali nedovoljno. ako uspie nekako ovo okrenuti stvarno je novo svecko cudo,mada cisto sumnjam. obojoca su jos u 2.kolu bili na ivici fajronta protiv Baeza i Ramosa ali to je vec proslost.

Novak sad ako gleda ovaj mali kripl-fajt vrv se oblizuje dok mu ide voda na usta.. no da ne trcimo pred rudu, daj prvo da se obavi posao nocas.

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Bogami ja se sad bojim i Zvereva :ph34r:

 

Deluje da organizatori specijalnim ukazom mogu pustiti u polufinale i Rafu i Novaka da igraju kao dubl protiv samog Vunice i da su im tanke šanse.....

Link to comment
11 minutes ago, BlackGeorge said:

Ne možeš staviti tako ponižavajuću kvotu


Opet ova teorija o nekakvim sveznajućim kladionicama koje "stavljaju kvote"? Kvota se uvek određuje na osnovu onoga što se percepira, a ne onoga što je realno. Kladionice samo postavljaju marginu koja će dovesti do toga da suma koja se uplati na 1 bude približna sumi koja se uplati na 2 i menjaju kvote kako teku uplate. I naravno vode računa da suma verovatnoća recipročnih vrednosti kvota uvek bude preko 1 jer ta razlika je njihova zarada.

Edited by aram
  • +1 2
Link to comment

Uspeh je i ovo za Alkaraza, mada u perspektivi sledećeg meča dobro bi bilo da se produži ovo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Sad je gotov Zverev.
Žao mi ga kako se svi igraju sa njim. Poraz Noleta u Tokiju je uz sve to još bizarniji.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...