Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

Ovo je sad bas preterano, cast Maksu naravno, ali kao u f1 gp na idiot levelu kad startujes poslednji, cekas da te svi obidju za krug i pobedis na kraju bez da ti se ukoce prsti. Imam osecaj da se nije oznojao cestito.

Link to comment

Piastri i zvanicno u McLarenu sledece godine. Iz mog ugla ne bas najbolji odabir za rukija, jer je Lando tamo ono sto je Max u Red Bullu i postoji realna opasnost da prodje kao Maxove neiskusne kolege, ali sam je izabrao put..

 

Rossi s druge strane nastavlja da pravi gluposti, pa je izgleda dogovorio prelazak Gaslyja :isuse: da kompletira francusko okupiranje Enstona..

Link to comment

Ma da, dosta je tu zle krvi, iako ce sad u javnosti davati pomirljive izjave..

 

Ali ono sto je za mene kao navijaca Alpine jos gore, umesto kombinacije Alonso - Piastri, koja obecava napredak i borbu za sampionat u buducnosti, imas dvojac vozaca od kojih nijedan nema liderske karakteristike i sposobnost da gura ekipu napred. 

Link to comment

Piastri u intervjuu rekao da je menadzment Alpine bio upoznat da je potpisao ugovor sa Mclarenom pocektom jula i otuda onakav ljutit tvit koji je objavio nakon sto su saopstili da ce voziti za njih 2023. U prilicno ostroj konkurenciji, mislim da su Rossi & Otmar ubedljivo dva najveca klovna koja su ikad vodili neki F1 tim. Uprkos tome sto su znali da im je Oscar utekao, Alonsu su opet poslali 1 +1 ponudu i smanjenje plate. Kakvi debili, majko mila..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...