Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

Ima YouTube Premium

 

56 minutes ago, renne said:

i adblock radi posao

 

Znači idemo još jedan krug. :D

 

Kad smo već tu, šta rekoste da radi za aplikaciju na androidu?

  • Haha 1
Link to comment
 
 
Mene stvarno zanima po čemu je Građanin Đoković bitan pa da uopšte topik ima. Čovek je vrhunski sportista, koji u Srbiji provede par dana godišnje. Nemali broj gastarbajtera po dolasku u Srbiju konstatuje da država napreduje.  Vide puteve i nove zgrade. Ne udubljuju se dalje.
Logično je da se neko ko je vrhunski sportista ne razume u vakcine. Kad se u nešto ne razumeš obično poslušaš nekog, ili pokušaš da to nepoznato modeluješ. On je na jedan od ta dva načina došao do toga da ne treba da primi vakcinu. Problem s Đokovićevim mišljenjem o vakcini je u tome što je nekom uopšte bitno šta on misli o vakcinama. 
 
 
Bitan je jer je aktivni antivakser i esenesovac, poziva ljude da iskuliraju vakcine i glasaju za Vucinu brata. Pritom se bogati preko nase grbace i gradi kule i gradove dzabe. Bitanga i olos, sto rece forumas maharaja (jedno 700 puta minimum, nisam vidjao coveka mimo ovih tema o vakcinaciji i Djokovicu pa verujem da je samo tome posvecen).

Sa druge strane, na nekoj temi o koroni pre neki dan forumasica X (zaboravih ime) napisala da ima poznanicu Y vakcinisanu tri puta koja je najebala po pitanju simptoma a njena poznanica Z koja nije vakcinisana prosla bez simptoma i onda komentar tipa "ne mogu reci da mi je zao ali svakako nepravda". Meni je to npr. neshvatljivo i nenormalno ali 90-95% forumasa je iz tog filma, mi vakcinisani da preteknemo a vi ostali ko vas jebe kad ste sebicna govna, bitange i olosi[emoji3060]



Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Pustite bre coveka da igra tenis, to je ocigledno jedino sto zna, uz uvlacenje diktatoru.

 

edit: a uvlaci se kvalitetno skoro kao sto igra tenis.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

Sve je to lepo i tacno ali ja pricam o tome da ovde konkretno na 20 ljudi imas 18 koji razmisljaju mi vakcinisani smo odgovorni i visa rasa i mi treba da prezivimo, vi ostali nam zauzimate krevete ako ne daj boze zaglavimo mi ili neko od nasih najblizih vakcinisanih, mrs antivakserska govna (pritom je antivakser svako ko se nije vakcinisao, pa makar i ne progovorio rec o tome), plus cak i sad kad virus posustaje u smislu simptoma pise se pesimisticki u fazonu 70 mrtvih puta ko zna koliko, kme kme, svi cemo dizginemo, spasavaj se ko moze. Od ostale dvojice od tih 20 jedan je neutralan i gleda svoja posla a eventualno jedan je optimista koji je takodje vakcinisan ali mu izleti da napise nadajmo se da ce ovo sranje da prodje bez obzira na sve, na sta obicno bude pokopan od ovih 18 pesimista teskom dramaturgijom, mora vakcina jer je svemoguca, uzmi brate Saomi, najbolji odnos cene i kvaliteta.

Meni je npr. malo zesca nepravda sto mi je pre x godina umrla bliska rodjaka od raka butne kosti, za koji niko od nas nije znao da postoji dok ona nije dobila. Najbolja i najdobrocudnija osoba na svetu, doktorka, nasli joj to cudo sa 39, ja je zadnji put video 3 meseca pre smrti i, iako sam kasnije cuo da je otprilike znala da nema spasa, bila je raspolozenija 10x nego ja koji sam kao zdrav i prav. Posle je to bilo mnogo gore, ovi sto su je videli pred kraj kazu da su navijali da umre jer je izgledala strasno i bila u strasnim bolovima, dzabe smo kupovali lekove iz Rusije i kanabisovo ulje ili sta sve nije bilo, umrla sa 40. I onda par godina kasnije ovde citam kako je nepravda sto je neko nevakcinisan prosao bez posledica. Sacuvaj me Boze i sakloni.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

U cemu je sad opet problem Gli? Tako je, ne gleda se sa simpatijama na osobe koje se ne vakcinisu usled bola u kurcu ili vec nekog slicnog razloga. Ja barem nikom od njih ne zelim da crkne ali da, mislim da je neko ko se ne vakcinise u najmanju ruku krajnje neodgovoran. Sta ocekujes, ne razumem, da ti umesim tortu?

  • +1 6
  • Haha 2
Link to comment

@Zli Gli Ti koji nisu hteli da se vakcinišu, a mogli su, recimo da jesu dosta sebični, ali to nije krivično delo, tkd to je to.

 

Trajalo bi kraće, bilo bi manje mrtvih, bilo bi manje longkovida da je više vakcinisanih, ali jbg.

 

 

I vakcinisani i nevakcinisani jedino mogu sad, u februaru 2022, bukvalno da navijaju za što zarazniju mutaciju korone, po mogućstvu sa, generalno, slabijim simptomima, jer da samo mi, ljudi odlučujemo šta i kako, onda bi sve ovo trajalo možda i deceniju.

Edited by stray cat
Link to comment
42 minutes ago, Zli Gli said:

Sve je to lepo i tacno ali ja pricam o tome da ovde konkretno na 20 ljudi imas 18 koji razmisljaju mi vakcinisani smo odgovorni i visa rasa i mi treba da prezivimo, vi ostali nam zauzimate krevete ako ne daj boze zaglavimo mi ili neko od nasih najblizih vakcinisanih, mrs antivakserska govna (pritom je antivakser svako ko se nije vakcinisao, pa makar i ne progovorio rec o tome), plus cak i sad kad virus posustaje u smislu simptoma pise se pesimisticki u fazonu 70 mrtvih puta ko zna koliko, kme kme, svi cemo dizginemo, spasavaj se ko moze. Od ostale dvojice od tih 20 jedan je neutralan i gleda svoja posla a eventualno jedan je optimista koji je takodje vakcinisan ali mu izleti da napise nadajmo se da ce ovo sranje da prodje bez obzira na sve, na sta obicno bude pokopan od ovih 18 pesimista teskom dramaturgijom, mora vakcina jer je svemoguca, uzmi brate Saomi, najbolji odnos cene i kvaliteta.

Meni je npr. malo zesca nepravda sto mi je pre x godina umrla bliska rodjaka od raka butne kosti, za koji niko od nas nije znao da postoji dok ona nije dobila. Najbolja i najdobrocudnija osoba na svetu, doktorka, nasli joj to cudo sa 39, ja je zadnji put video 3 meseca pre smrti i, iako sam kasnije cuo da je otprilike znala da nema spasa, bila je raspolozenija 10x nego ja koji sam kao zdrav i prav. Posle je to bilo mnogo gore, ovi sto su je videli pred kraj kazu da su navijali da umre jer je izgledala strasno i bila u strasnim bolovima, dzabe smo kupovali lekove iz Rusije i kanabisovo ulje ili sta sve nije bilo, umrla sa 40. I onda par godina kasnije ovde citam kako je nepravda sto je neko nevakcinisan prosao bez posledica. Sacuvaj me Boze i sakloni.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Niko tebi ovde ne zeli zlo, daleko bilo, ti si dobar momak a sve i da nisi, jbg ne mozemo ti nista;). Ja sam pokusao da te navedem, na razlog nekih reakcija, ali izgleda nisam uspeo - mi smo ovde mikrokosmos, probrani uzorak, jeste da smo ovde virtuelno, ali svi smo deo makrokosmosa, zivimo neke zivote od Australija preko Srbije do Ekvadora, pa se zivotna iskustva i price ponderisu u neki odabran vecinski stav. Kako u zivotu, tako i ovde, nema nikakve misterije, samo sto se ovde krijemo iza nickova, pa mozemo malo slobodnije da opletemo recima nego u stvarnom zivotu. Znas kao ono iz 12 Zigosanih, kad kaze, ''Ubicu te'' a ne misli tako.

Ovde ima ljudi koji su prosli prave zivotne drame, postoji prag tolerancije na hej-haj stav ili neobavestenost u vezi pandemije. Kakav god je bilo ciji stav u vezi vakcinacije i pandemije, respekt prema sagovorniku je pozeljna stavka u obracanju. Ne vidim u poslednje vreme da ti se neko licno obraca sa uvredama ili da tebi licno ne zeli dobro, mislim da je pre problem, ako se ti u nekoj prici prepoznajes ili poistovecujes. Ne vidim da iko drugi ima taj problem.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment

@Zli Gli čisto sumnjam da je ovde iko napisao da je nepravda to što je nevakcinisana osoba prošla bez simptoma. Ono što dosta ljudi vidi kao određeni vid kosmičke nepravde je da neko ko se ponaša odgovorno (vakcina, maska, distanca, izbegavanje okupljanja...) sticajem nesrećnih okolnosti najebe više od nekoga ko se ne ponaša odgovorno (nevakcinisan, ne poštuje mere).

 

Što se generalnog odnosa prema nevakcinsanima tiče, ja se slažem da je histerija prevelika, ali je takođe razumljivo i prirodno da se na ljude koji su bez validnog medicinskog razloga odlučili da se ne vakcinišu ne gleda blagonaklono. To prosto nije racionalna odluka i pokazuje da se radi u najmanju ruku o sujevernim osobama koje ne veruju u nauku i ne razumeju je i/ili kukavicama. Osim toga, u trenutku donošenja odluke protiv vakcinacije, u doba delta i alfa soja to je bilo i sebično i pokazivalo je nedostatak svesti o opštem dobru i brizi o ugroženim sugrađanima, pa i u krajnjoj meri i nedostatak spremnosti da se lično uradi nešto što bi moglo da doprinese da se najveća globalna kriza od ww2 završi što pre. 

 

Sve u svemu, nemoj tražiti neku pravdu za vas nevakcinisane. Jeli ste govna i niko vas ne dira, imate sva ista prava kao vakcinisani od lečenja pa na dalje. A sad, naravno da će ljudi da vas prozivaju, jbg, tako do ide kad jedeš govna.

Edited by Heaviside
  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment



Kakav god je bilo ciji stav u vezi vakcinacije i pandemije, respekt prema sagovorniku je pozeljna stavka u obracanju.


[emoji23][emoji23][emoji23]

Pa evo rekose ljudi da nema respekta. Inace, ne znam sto svi misle da se ja licno osecam uvredjenim. Ne, samo mi je cudno sto od svih vakcinisanih koje znam uzivo (a znam ih mnogo) apsolutno NIKO nema ni slican stav kao ovde, svi gledaju svoja posla. Zato se cudom cudim.

Leia, samo opusteno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Zli Gli said:


 

 


emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Pa evo rekose ljudi da nema respekta. Inace, ne znam sto svi misle da se ja licno osecam uvredjenim. Ne, samo mi je cudno sto od svih vakcinisanih koje znam uzivo (a znam ih mnogo) apsolutno NIKO nema ni slican stav kao ovde, svi gledaju svoja posla. Zato se cudom cudim.

Leia, samo opusteno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 


Ja ne mogu biti opustenija, nego se pitam zasto ti dramis oko iste stvari po ko zna koji put. 

Ljudi u tvom okruzenju mozda prosto nemaju volje da se s tobom mlate i da ti objasnjavaju do iznemoglosti, kad ocigledno nema nikakvog efekta.

  • +1 3
Link to comment

Ja ne mogu biti opustenija, nego se pitam zasto ti dramis oko iste stvari po ko zna koji put. 
Ljudi u tvom okruzenju mozda prosto nemaju volje da se s tobom mlate i da ti objasnjavaju do iznemoglosti, kad ocigledno nema nikakvog efekta.
Ne kapiras i dalje, niko o tome ne polemise kao ovde na forumu, niko se time ne zamlacuje. I pored virusa se zivi, radi, druze se ljudi koliko okolnosti dozvoljavaju. Ovde je na pomolu smak sveta, minimum.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...