Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

45 minutes ago, James Marshall said:

Ima YouTube Premium

 

3 minutes ago, renne said:

i adblock radi posao

Ama Rosu treba nesto sto bi reklamu tuklo na repeat, on & on... :wub:

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Ros said:

 

to upravo gledamo koliko je bez kicme

Slažem se, jedino oko vakcina se nešto koprca mada je i tu ostavio otvoren um™. Jebi ga, Rose, mora da trepne dva puta da bi smo znali da je otet.

 

Sad ozbiljno, tvrdiš da je zloupotrebljen, on dobije promo termin na RTS-u i ne pomene tu zloupotrebu, ti onda kažeš da to ne pominje jer su mu tako savetovali. Znači da u najboljem slučaju ne želi da se zamera i dozvoljava da zloupotreba ispuni svoj cilj, dakle pristaje na to, dakle nije zloupotrevljen jer je sve dobrovoljno. Još jednom, odbija da nam da signal da zapravo ne podržava Vučića dok je u slučaju opozicije bio vrlo eksplicitan u roku od 24 sata.

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Slažem se, jedino oko vakcina se nešto koprca mada je i tu ostavio otvoren um™. Jebi ga, Rose, mora da trepne dva puta da bi smo znali da je otet.

 

Sad ozbiljno, tvrdiš da je zloupotrebljen, on dobije promo termin na RTS-u i ne pomene tu zloupotrebu, ti onda kažeš da to ne pominje jer su mu tako savetovali. Znači da u najboljem slučaju ne želi da se zamera i dozvoljava da zloupotreba ispuni svoj cilj, dakle pristaje na to, dakle nije zloupotrevljen jer je sve dobrovoljno. Još jednom, odbija da nam da signal da zapravo ne podržava Vučića dok je u slučaju opozicije bio vrlo eksplicitan u roku od 24 sata.

 

totalno je izlisno da se o tome diskutujemo. nemamo pojma sta je iz kulisa. ti mozes da gledas tako na to sve, ja cu onako, neko ce nekako. 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Super, znači nećeš se više javljati kada ga budem polivao govnima zbog promovisanja najveće mafijaške organizacije koju je Srbija videla?

 

hocu. da ti se pridruzim. 

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

 

Ama Rosu treba nesto sto bi reklamu tuklo na repeat, on & on... :wub:

 

nemoj da me ometas. radim prijavu za glasanje iz inostranstva. :)

 

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

ti mozes da gledas tako na to sve, ja cu onako, neko ce nekako. 

 

Možeš i da odgledaš i promotivni spot na Aleksandar Vučić kanalu. Puca sve od političke neutralnosti. :D

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Možeš i da odgledaš i promotivni spot na Aleksandar Vučić kanalu. Puca sve od političke neutralnosti. :D

To je Aleksandar Vučić predsednik Srbije, nema veze sa onim Vučićem iz SNS-a.

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Možeš i da odgledaš i promotivni spot na Aleksandar Vučić kanalu. Puca sve od političke neutralnosti. :D

 

bice tu njih gomila. i dzoni dep, i ovaj ili onaj predsednik, premijer, purac kalac

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Jel mogu i ja tako ili vazi samo za vas Nemce?

 

verujem da mozes i ti. najbolje idi na stranicu ambasade srbije u spaniji i tamo trazi informacije. prijava je jednostavna. kopija pasosa i ispunjen zahtev za prijavu. verujem da je ista procedura

  • Hvala 1
Link to comment
 
bice tu njih gomila. i dzoni dep, i ovaj ili onaj predsednik, premijer, purac kalac
Oni ne pričaju da su apolitični i ne ograđuju se u roku od odmah kad napišu post o protestima da ih neko slučajno ne svrsta ovamo ili onamo.



Sent from my Mi 10 using Tapatalk


  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...