Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

5 minutes ago, Ros said:

 

rekao im da ga ne pitaju

Što znači da ti sve vreme nisu u pravu i da Đoković nije zlouptrebljen od strane Vučića. Da jeste, tražio bi upravo suprotno - da ga pitaju pa da ima priliku da nam objasni kako je zlouptrobljen i da ga politika ne zanima, kao što se sam, bez da iko pita, javio da nam to objasni kada su počeli da ga povezuju sa opozicijom zbog podrške protestima.

Edited by Heaviside
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Što znači da ti sve vreme nisu u pravu i da Đoković nije zlouptrebljen od strane Vučića. Da jeste, tražio bi upravo suprotno - da ga pitaju pa da ima priliku da nam objasni kako je zlouptrobljen i da ga politika ne zanima, kao što se sam, bez da iko pita, javio da nam to objasni kada su počeli da ga povezuju sa opozicijom zbog podrške protestima.

 

rekli mu da to ne poteze

Link to comment
1 minute ago, Leia said:

Zasto bi guslao na RTS kad ima onoliki promo spot koji se vrti svuda non-stop?

Da rizikuje da lupi nesto pa da opet mora da se pegla 

 

napravio spot skoro 1000 novih views :D

 

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

napravio spot skoro 1000 novih views :D

 


Zar nije neko vec objasnjavao da se broj pregleda uzima samo od onih koji spot odgledaju do kraja? Pa si ti analizirao da li se onda racuna kao “prikazan”?

Nemojmo sad opet taj Dan Mrmota

Uostalom tek su raspisani izbori, videcemo kako ce se ova divna saradnja razvijati kako se blizi april…

Link to comment
Just now, Leia said:


Zar nije neko vec objasnjavao da se broj pregleda uzima samo od onih koji spot odgledaju do kraja? Pa si ti analizirao da li se onda racuna kao “prikazan”?

Nemojmo sad opet taj Dan Mrmota

Uostalom tek su raspisani izbori, videcemo kako ce se ova divna saradnja razvijati kako se blizi april…

 

znamo vec kako ce ici. kad bude neka konvencija, novak ce se video linkom javljati, na instagramu i tviteru ce pozivati ljude da glasaju za naprednjake. ako skokne do kuce do izbora opet kod pajtasa na fotelju i snimanje novog spota.

kao da je neka velika mudrost

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Leia said:


Gledala, htela i ovde da vam pejstujem original ali mi iz nekih razloga ne radi link s fejsbuka

 

Rekao je praktično istu stvar samo na dva jezika. Dobro znaš oba. Kako si zaključila ovo?

1 hour ago, Leia said:


Kaze covek, that is the price I m willing to pay. Posle 2 dana plot twist, otvoren um & ce vidimo :rolleyes:

 

 

Mene stvarno zanima po čemu je Građanin Đoković bitan pa da uopšte topik ima. Čovek je vrhunski sportista, koji u Srbiji provede par dana godišnje. Nemali broj gastarbajtera po dolasku u Srbiju konstatuje da država napreduje.  Vide puteve i nove zgrade. Ne udubljuju se dalje.

Logično je da se neko ko je vrhunski sportista ne razume u vakcine. Kad se u nešto ne razumeš obično poslušaš nekog, ili pokušaš da to nepoznato modeluješ. On je na jedan od ta dva načina došao do toga da ne treba da primi vakcinu. Problem s Đokovićevim mišljenjem o vakcini je u tome što je nekom uopšte bitno šta on misli o vakcinama. 

 

 

Edited by duma
  • +1 4
Link to comment
Just now, Ros said:

 

znamo vec kako ce ici. kad bude neka konvencija, novak ce se video linkom javljati, na instagramu i tviteru ce pozivati ljude da glasaju za naprednjake. ako skokne do kuce do izbora opet kod pajtasa na fotelju i snimanje novog spota.

kao da je neka velika mudrost


A Novax svo vreme u potpunosti nesvestan zasto se sve to desava, misli jadan to je zato sto ga mnogo vole pa hoce da se druze

 

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


A Novax svo vreme u potpunosti nesvestan zasto se sve to desava, misli jadan to je zato sto ga mnogo vole pa hoce da se druze

 

 

e, to!

:covid19:

Link to comment
2 minutes ago, duma said:

Rekao je praktično istu stvar samo na dva jezika. Dobro znaš oba. Kako si zaključila ovo?

 

 

Mene stvarno zanima po čemu je Građanin Đoković bitan pa da uopšte topik ima. Čovek je vrhunski sportista, koji u Srbiji provede par dana godišnje. Nemali broj gastarbajtera po dolasku u Srbiju konstatuje da država napreduje.  Vide puteve i slitere. Ne udubljuju se dalje.

Logično je da se neko ko je vrhunski sportista ne razume u vakcine. Kad se u nešto ne razumeš obično poslušaš nekog, ili pokušaš da to nepoznato modeluješ. On je na jedan od ta dva načina došao do toga da ne treba da primi vakcinu. Problem s Đokovićevim mišljenjem o vakcini je u tome što je nekom uopšte bitno šta on misli o vakcinama. 

 

 

Tako je, ugasite ovaj topik i otvorite Gradjanin Gastarbajter.

Link to comment
1 minute ago, duma said:

Rekao je praktično istu stvar samo na dva jezika. Dobro znaš oba. Kako si zaključila ovo?

 

 

Mene stvarno zanima po čemu je Građanin Đoković bitan pa da uopšte topik ima. Čovek je vrhunski sportista, koji u Srbiji provede par dana godišnje. Nemali broj gastarbajtera po dolasku u Srbiju konstatuje da država napreduje.  Vide puteve i nove zgrade. Ne udubljuju se dalje.

Logično je da se neko ko je vrhunski sportista ne razume u vakcine. Kad se u nešto ne razumeš obično poslušaš nekog, ili pokušaš da to nepoznato modeluješ. On je na jedan od ta dva načina došao do toga da ne treba da primi vakcinu. Problem s Đokovićevim mišljenjem o vakcini je u tome što je nekom uopšte bitno šta on misli o vakcinama. 

 

 


Zaista nemam nameru da ponovo ulazim u ovu prezvakanu diskusiju. Mosh misliti ne udubljuje se, a hektari oko Kalemegdana mu sami slecu na volej.

Naravno da mi je nebitan kao sportista jer me sport ich ne zanima, ovaj topik postoji za njega kao javnu licnost u Srbiji u kojoj ne zivi ali eto ima takav status

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, duma said:

Rekao je praktično istu stvar samo na dva jezika. Dobro znaš oba. Kako si zaključila ovo?

 

 

Mene stvarno zanima po čemu je Građanin Đoković bitan pa da uopšte topik ima. Čovek je vrhunski sportista, koji u Srbiji provede par dana godišnje. Nemali broj gastarbajtera po dolasku u Srbiju konstatuje da država napreduje.  Vide puteve i nove zgrade. Ne udubljuju se dalje.

Logično je da se neko ko je vrhunski sportista ne razume u vakcine. Kad se u nešto ne razumeš obično poslušaš nekog, ili pokušaš da to nepoznato modeluješ. On je na jedan od ta dva načina došao do toga da ne treba da primi vakcinu. Problem s Đokovićevim mišljenjem o vakcini je u tome što je nekom uopšte bitno šta on misli o vakcinama. 

 

 

Ne prave se topici po nekom objektivnom kriterijumu značaja tema nego po interesu forumaša da kenjaju o određenoj temi. Ovde smo izasrali skoro 100 strana u rekordnom roku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...