Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 minute ago, stray cat said:

Ako dotle dođe, biće isto kao i za operaciju pre 4 godine: primiće vakcinu ako i samo ako ne bude više mogao da igra na bilo kom slemu (i nekom ATP1000 turniru).

 

Nadam se da ga je plaćeni PR posavetovao da na svim budućim konferencijama za štampu, na sva "nezgodna" pitanja odgovara sa nest question please ili već sam se o tome izjasnio.

 

Biće sve to OK, samo duzme reket u ruke i osvoji neki turnir.

 

nema od toga nista. evropa polako ukida restrikcije. sumnjam da ce ATP insistirati na vakcinisanosti ako to drzave domacina ne traze. posebno sto svima igraci izlazi polako vakcinisani status. jedva ih naterali na dve vakcine, a ne da ce primiti jos jednu 

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

nema od toga nista. evropa polako ukida restrikcije. sumnjam da ce ATP insistirati na vakcinisanosti ako to drzave domacina ne traze. posebno sto svima igraci izlazi polako vakcinisani status. jedva ih naterali na dve vakcine, a ne da ce primiti jos jednu 

Ako su ih terali ko Fuksovica i De Minaura, ne vidim nikakav problem.

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, Ras said:

Prethodno (BBC) je izjavio isto ovo što i na RTS večeras.


Kaze covek, that is the price I m willing to pay. Posle 2 dana plot twist, otvoren um & ce vidimo :rolleyes:

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Leia said:


Kaze covek, that is the price I m willing to pay. Posle 2 dana plot twist, otvoren um & ce vidimo :rolleyes:

 

 

 

a da pogledas taj intervju sa BBC?

mozda te novak impresionira?

Link to comment

Pronađi razliku:

 

Novak na RTS-u:

Quote

Ubrzo je dobio i direktno pitanje hoće li se vakcinisati...

"Držim otvoreni um, nisam isključiv. Sve je moguće, videćemo kako će se razvijati situacija. Trenutno sam odlučio da snosim posledice, speman sam na to kao što priznajem svaku grešku. To je odluka koju sam doneo svesno i nezavisno", napominje Novak.

https://nova.rs/sport/tenis/djokovic-o-vakcinacija-koronavirus-otvoren/

 

Novak na BBC-ju:

Quote

Novak Djokovic has said he would rather miss out on future tennis trophies than be forced to get a Covid vaccine.

Speaking exclusively to the BBC, he said missing competitions, such as the French Open, over his jab status was "the price that I'm willing to pay".
(...)
He said he was "keeping [his] mind open" about the possibility of being vaccinated in the future, "because we are all trying to find collectively, a best possible solution to end Covid".

https://www.bbc.com/news/world-60354068

Edited by vememah
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

a da pogledas taj intervju sa BBC?

mozda te novak impresionira?


Gledala, htela i ovde da vam pejstujem original ali mi iz nekih razloga ne radi link s fejsbuka

Ne znam sta bi me impresioniralo, momak recituje besmislice uz staklasti pogled kao da su ga Sajentolozi poslali :fantom:

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

Kako je odjeknuo intervju? Jel gledaniji od reklame za SNS?

 

skoro svi razocarani zbog nepominjanja vucica.

nego jer je izostao "aha!" efekt, a drugi jer je izostao "toeto!" efekat.

preostali u fazonu :whistle:

Link to comment
Just now, Ros said:

 

rekao im da ga ne pitaju


Ne nego lepo otisao na RTS gde mu je sigurica da ga nece pitati nista sto izaziva kontroverzu i nadnosi sumnju nad lik i delo, i njegov i drugara mu 

Link to comment
Just now, Leia said:


Ne nego lepo otisao na RTS gde mu je sigurica da ga nece pitati nista sto izaziva kontroverzu i nadnosi sumnju nad lik i delo, i njegov i drugara mu 

 

zar RTS nije psihova prcija? taman je novakova poema "volim naprednjake" mogla dalje da se gusla.

c.c.c.c.c psiho propustio zicer 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...