Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Postoje i direktniji načini, ali valjda Đoković može da se izbori u pregovorima da ne nosi kutiju sa potpisima ili maše zastavom.

 

Uostalom, polako, daleko je 3. april. Jedino što znamo jeste da će nam taj spot do 3. aprila izaći na nos svima 

Link to comment
Just now, Ros said:

 

mi ne znamo sta je vucic za njega ucinio i da li je uopste nesto ucinio pa predstavio da jeste. dovoljno je da drzava srbija izdejstvuje da sto pre izadje pred sudiju ili da moze bar nekako da trenira ili da dobije hranu koja mu odgovara pa da novaku to bude velika stvar. da novak zaista hoce da bude promoter vucica i naprednjaka ima toliko direktnijih i ociglednijih nacina da to uradi

:rolleyes: 

Stagod da je uradio Vucic, to jednostavno ne ide u istu recenicu sa dobrim namerama. Prosto nije prirodno.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da ne razumeš koncept političkog marketinga. reklama sa novakom nije namenjena članovima stranke već onima koji se premišljaju, ne znaju da li če uopšte da glasaju, ne gledaju vesti/informativni program već to vreme provode gledajući klipove o kucama/macama/šminkanju/automobilima po yt

 

ona je namenjena za onih 4 i kusur miliona građana republike srbije koji nisu izašli na prethodne izbore

 

 

ps

pa bokte gde ćeš direktniju i očigledniju podršku nego da daš pristanak da budeš u njegovom promo spotu

 

vrlo dobro ga razumem. prosao sam dosta predizbornih kampanja u normalnoj drzavi gde aktuelna vlast takodje koristi prednost domaceg trenera i svoje dnevno politicke aktivnost izbacuje u medijima, ali im niko ne moze to staviti u zlo jer se bave svojim poslom. nije jedna angela merkela prestala da izlazi u javnost na pocetku kampanje nego je upravo pojacavala aktivnosti pred izbore, ali kao kancelarka ne kao predsednica CDU

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Pa moraću, i ne samo meni, nego celoj familiji...

 

jbt, ono Žabica Kre, Kre, Alaksandar Vučić, Stonoga, Aleksandar Vućić, T-Rex Steva, Aleksandar Vučić... Pa idi u kurac, bre, neneormalni...

Ostavi da im se ogadi na vreme :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Šta, reklame na YT su džabe? Nisam znao, moram probati to za svoju firmu.

 

naravno da nisu dzabe, ali sumnjam da su ovi bacili milione evra na taj spot. ispada da placaju bar 3€ za bar sekundi gledanja. nisu ni oni bas sisali vesla

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

:rolleyes: 

Stagod da je uradio Vucic, to jednostavno ne ide u istu recenicu sa dobrim namerama. Prosto nije prirodno.

 

naravno da ne ide sa dobrim namerama. psiho-narcis gleda samo sebe i svakog ce iskoristiti za svoju licnu korist

Link to comment
55 minutes ago, Ros said:

 

da znas da hocu :)

 

ne mora da ti snima ros, evo ja potvrdjujem, znam da meni verujes :D. crtaci na jutjubu, nekad je svaka treca reklama, a nekad zaredja pet puta zaredom, svaki klip prekida. sad je mala pocela da reaguje  kad ga vidi sa : o neee! bljaki. :laugh:

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

naravno da ne ide sa dobrim namerama. psiho-narcis gleda samo sebe i svakog ce iskoristiti za svoju licnu korist

I oko cega se onda raspravljamo ovde?

Link to comment

a mogao je isto tako da ne da pristanak na svoje emitovanje u političkom promotivnom spotu

 

al neće hektari na kalemegdanu sami da dođu

 

 

kosovar 100%

  • +1 8
Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

Ne postoji niko u Srbiji ko koristi Youtube ko nije video taj spot. (Osim onih koji su blokirali reklame.)

 

To kosta velike pare.

 

koliko kosta minuta u udarnom terminu na tv-u?

RTS ili Pink

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...