Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

12 minutes ago, Zli Gli said:

Upravo na takve stvari sam i mislio, svakako se ne ocekuje da prica nesto kao Enes Kanter za Erdogana. Malo li je na ovu krizu kad ti ne daju da umnozavas milione...

Mrz(it)e ga jer je nevakcinisani Srbin, ovo ostalo je samo bonus.

 

 

Znači razjasnili smo očiglednu stvar da Novak nema apsolutno nikakvog razloga da se plaši režima u Srbiji?

 

PS

Naravno da ga mrzimo jer je Srbin pre svega, ja mrzim sve Srbe uključujući i samog sebe :s_w:

Link to comment
8 minutes ago, Ros said:

kako je video od 54 sekunde prikazan ako je iskljucen za manje od 30 sekundi?

 

OK. Posle koliko tacno sekundi se racuna da je spot prikazan i poruka primljena?

Mislis da se Nolo pojavljuje samo u poslednje 3 sekunde koje avaj retko ko odgleda?

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

E, pa ovo već ne može da prođe. Nije mogao da ga zloupotrebi na ovaj način bez pristanka. Gde je još jedna izjava o apolitičnosti? Gde je skidanje spota sa jutjuba?

 

Novak je vučićevac, kraj priče...ozbiljan si čovek, ne treba ti ovo blamiranje.

 

dobro™

 

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

jedina je cinjenica da je novak djokovic bio u poseti predsedniku srbije, ne sns-u ili aleksandru vucicu. sve ostalo je ucitavanje. za nekoga je novak isao da snima reklamu, a za nekoga je vucic zloupotrebio posetu najboljeg sportiste u svoje predizborne svrhe. ko kako voli

Nemoj molim te, Ros. Da je osvojio AO ili da je Vucic u najmanju ruku isposlovao igranje na turniru, ajde i da postoji razlog protokolarne posete, ovo je jednostavno prst u oko svakom mislecem bicu u Srbiji. Ako se tamo na nekom jezeru druzi s komsijama iz SNS-a ili ako je uopste bilo potrebe za vidjanjem sa Vulinom u vezi organizacije turnira, sve to i da progutas, ali da caskas sa Vucicem pred izbore, to je jedno veliko no-no. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Podrška demonstracijama je ekspresno povučena, znači nije baš da je toliko neupućen i nezainteresovan.

 

zato se sto odmah poletelo sa "evo i novak je za opoziciju". ne znam koliko su naprednjaci posle poslednjeg videa sirili isti i hvalili se kako je novak za njih

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Nemoj molim te, Ros. Da je osvojio AO ili da je Vucic u najmanju ruku isposlovao igranje na turniru, ajde i da postoji razlog protokolarne posete, ovo je jednostavno prst u oko svakom mislecem bicu u Srbiji. Ako se tamo na nekom jezeru druzi s komsijama iz SNS-a ili ako je uopste bilo potrebe za vidjanjem sa Vulinom u vezi organizacije turnira, sve to i da progutas, ali da caskas sa Vucicem pred izbore, to je jedno veliko no-no. 

 

mi ne znamo sta je vucic za njega ucinio i da li je uopste nesto ucinio pa predstavio da jeste. dovoljno je da drzava srbija izdejstvuje da sto pre izadje pred sudiju ili da moze bar nekako da trenira ili da dobije hranu koja mu odgovara pa da novaku to bude velika stvar. da novak zaista hoce da bude promoter vucica i naprednjaka ima toliko direktnijih i ociglednijih nacina da to uradi

Link to comment
20 minutes ago, SNARC said:

Ona koja te brani kao Ros Djokovica...e ta ja prava.

 

Zapravo ona koja te trpi dok ubedjujes ceo svet da je crno u stvari belo, e ta je prava.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Ros said:

da novak zaista hoce da bude promoter vucica i naprednjaka ima toliko direktnijih i ociglednijih nacina da to uradi

 

Sta je to direktnije i ociglednije od spota koji se non-stop vrti i na pegli i na frizideru, daj prosvetli nas molim te :lolol:

Link to comment
5 minutes ago, Ros said:

hvalili se kako je novak za njih

mislim da ne razumeš koncept političkog marketinga. reklama sa novakom nije namenjena članovima stranke već onima koji se premišljaju, ne znaju da li če uopšte da glasaju, ne gledaju vesti/informativni program već to vreme provode gledajući klipove o kucama/macama/šminkanju/automobilima po yt

 

ona je namenjena za onih 4 i kusur miliona građana republike srbije koji nisu izašli na prethodne izbore

 

 

ps

pa bokte gde ćeš direktniju i očigledniju podršku nego da daš pristanak da budeš u njegovom promo spotu

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Samo su sprcali hiljade a vjerovatno i milione evra da to pokažu svakom korisniku interneta u Srbiji.

 

gde bre milione evra na taj jedan spot? 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...