Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

44 minutes ago, Joe D said:

Mislim da je u istoriji covecanstva samo Jordan mogao da pusi tompus i da ne izgleda kao kompletni dziber.

Čerčil, Kenedi, Če, Kastro, Frojd, Tito, Džek Nikolson, Red Auerbach, Švarceneger....

 

http://www.cigaraficionado.com/article/the-top-100-cigar-smokers-of-the-twentieth-century-8111

 

Ima ih dosta koja su umeli/umeju da "iznesu" cigaru. Poznajem i anonimuse kojima lepo stoji, zavisi malo i od formata cigare i mnogo od same osobe i konteksta. Ja izgledam kao džiber i osećqm pritisak okoline i blam me nekako jer većina ljudi rezojuje kao vi i misli da se kurčim sa cigarom koja košta kao njihovo predjelo, a volim da zapalim, pa praktikujem skoro isključivo u toplini balkona svog ili u cigar lounge-ovima.

 

Btw, tripujete se da je to nešto nenormalno skupo, jedna odlična kubanska cigara košta kao dve paklice cigareta po EU cenama, od 5 evra kreću sasvim solidne cigare. Kao lošija flaša vina

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Ne tripujem se ja da to nešto košta, već se tačno vidi ko je na to navikao, kome stoji, ko zna šta će s njom, a ko je snob koji je to prvi put vidio u četrdesetoj i zinulo mu dupe da i on bude nekakva elita, ono, Luj Viton, pije se viski i puše cigare, sve to što su do krize srednjih godina vidjeli samo na filmu.

  • +1 2
Link to comment

Jordan kad je žvakao žvaku ti pomisliš da je neko tu žvaku izmislio samo da bi Jordan bio još više sexy

a mi ostali kad imamo žvaku svi redom izgledamo kao seljoberi :sad:

  • +1 6
  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Ne tripujem se ja da to nešto košta, već se tačno vidi ko je na to navikao, kome stoji, ko zna šta će s njom, a ko je snob koji je to prvi put vidio u četrdesetoj i zinulo mu dupe da i on bude nekakva elita, ono, Luj Viton, pije se viski i puše cigare, sve to što su do krize srednjih godina vidjeli samo na filmu.

 

Da, slažem se, ima i toga, ali meni ne smeta, nek purnja kome se purnja, jebe mi se da li je provalio cigaru sa 50 godina ili mu je ćale dao kao tinejdžeru. To jest smeta mi kurčenje, ali isto koliko i učitavanje svega i svačega u faking cigaru. Nerviraju me i jedni i drugi jer se zbog njih mi kojima je hobi da skupljamo cigare i koji pušimo jednu dve nedeljno osećamo neprijatno sa cigarom u bašti restorana.

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

Jordan kad je žvakao žvaku ti pomisliš da je neko tu žvaku izmislio samo da bi Jordan bio još više sexy

a mi ostali kad imamo žvaku svi redom izgledamo kao seljoberi :sad:

Haha istina

I žvake volim, a I sa njima kao i sa cigarom izgledam kritično. Čak sam vežbao kao klinac kako da žvaćem kul kao Majkl :D

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Ne tripujem se ja da to nešto košta, već se tačno vidi ko je na to navikao, kome stoji, ko zna šta će s njom, a ko je snob koji je to prvi put vidio u četrdesetoj i zinulo mu dupe da i on bude nekakva elita, ono, Luj Viton, pije se viski i puše cigare, sve to što su do krize srednjih godina vidjeli samo na filmu.

Ako ćemo da posmatramo autohtono, svakom pravom srbinu bi najbolje pasovao selfi sa čokanjčetom šljivovice..onog brke naravno :fantom:

Link to comment

A jebiga, tako ti je to sa svakim statusnim simbolom, kapiram da se onim matorim Talijanima kosa diže na glavi kad vide one Arape kad krenu da lupaju Lamboe i Ferarije jer ne znaju da voze ili one Škote kad vide ko se sve proserava sa Lafrojgom, kad ga klinci prosipaju preko sisa nekakvih influenserki. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

 

Da, slažem se, ima i toga, ali meni ne smeta, nek purnja kome se purnja, jebe mi se da li je provalio cigaru sa 50 godina ili mu je ćale dao kao tinejdžeru. To jest smeta mi kurčenje, ali isto koliko i učitavanje svega i svačega u faking cigaru. Nerviraju me i jedni i drugi jer se zbog njih mi kojima je hobi da skupljamo cigare i koji pušimo jednu dve nedeljno osećamo neprijatno sa cigarom u bašti restorana.

 

Pa to jeste kurcenje u sustini, samo se ljudi opredeljuju kome stoji ili ne, na osnovu toga sta inace misle o toj licnosti. Ako za nekog mislis da je car i faca, onda ima pravo i da se kurci malo, sta fali. Ako nekoga ne mozes da smislis, onda si u fazonu vidi ga ljomber sto se kurci..

Link to comment

Žvaka ni na Džordanu nije kul. Što je rekao svojevremeno Moka Slavnić za Karija Pešića: Država koja drži do sebe ne sme da ima na mestu selektora čoveka koji žvaće žvaku kao da ima dve sarme u ustima.

 

 

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
Quote

Došao je kod predsednika države, to rade svi sportisti. Mi imamo korektan odnos i ja sam se trudio da mu pomognem jer je to moj posao", rekao je.

i, jel mu pomogao? u čemu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...