Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

15 minutes ago, Meazza said:

"Dozvolio da zavrsi". Zasto ne reci da je jednostavno dao podrsku. Nije mali i nije glup i ne razumem zasto je nezamislivo da ima svoju opciju.

Nije mi bila namera da umanjim nedelo niti mislim da je izmanipulisan ili nešto slično, a i da jeste baš me briga. "Dozvolio da završi" u stanju uma u kome misliš da je Vučić dobar lik i da bi bilo u opštem interesu da se pojaviš u njegovom spotu Ili da ti je OK da tako vraćaš neke usluge. Odvratno kako god da okreneš.

Edited by Heaviside
  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, nenad said:

 

covek je od pocetka korone odigrao samo turnir kandidata 2019, koji se ustvari igrao u martu 2020, gde je on dosao nakon gomile problema i taj prvi deo odigrao katastrofalno sa 2,5 poena iz 7 meceva. u drugom delu koji se igrao u aprilu je igrao ultra agresivno zbog cega je izgubio dobijenu poziciju protiv girija, ali je ipak imao 4,5 boda iz 7 partija.

 

nakon toga se nije pojavio ni ja jednom turniru, ukljucujuci 3 najvaznija na kojima je mogao da izbori mesto u sledecem turniru kandidata. poslednji je berlin koji se sad igra, za koji nije dobio vizu. delom je tu kriva kina, delom zemlje domacini, ali svakako nije nista do njega. to su 2 kvalifikaciona ciklusa u periodu kada je on na vrhuncu karijere. 

 

sori za off

Ali u čemu je tačno problem? Zašto ne dobija vize i zašto je imao probleme u martu 2020?

Link to comment
5 hours ago, levi said:

ne radi to ništa za YT aplikaciju na telefonu

 

ko još gleda YT u browseru, 100€-generacija sigurno ne

radi

dns.adguard.com u podešašvanjima veze, tj proksija

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ali u čemu je tačno problem? Zašto ne dobija vize i zašto je imao probleme u martu 2020?

 

koliko sam razumeo za berlin nije dobio vizu jer oni nisu bili sigurni da ce se vratiti za kinu. totalno je bizarno.

 

u martu je jedva doputovao iz kine, nakon sto je proveo mesece u izolaciji (u periodu kada je trebalo da zavrsava pripreme za turnir). do poslednjeg dana nije znao da li ce ici. 

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, nenad said:

 

to su odvojene stvari, sve lose sto je novak uradio (a toga ima bas previse), ne ponistava cinjenicu da su australijski politicari pod pritiskom javnosti izigrali dogovor koji su sa njim imali (zbog koga su i napravili pravila o izuzecu). 

 

mi se mozemo sloziti da je on to svojim postupcima dobrano zasluzio, ali to je vec treci par cipela.

 

ima, inace, jos jedan slucaj, gde je ding lirenu, mozda i najboljem sahisti sveta prakticno onemoguceno da igra vec 2 godine, samo zato sto dolazi iz kine. to je mnogo veca nepravda od ovoga novakovog, ali jbg to nije dovoljno tabloidno.

 

ma to se apsolutno slazem da su zasrali, to je jasno jos od pocetka ove tirade. i kao sto smo vec apsolvirali, iz TA su bili spremni da dube na trepavici ne bi li novaka doveli na turnir, a nije smelo da ga puste da udje u aus. i onda je, naravno, krenuo backlash.

 

za drugi bold, priznajem da je meni to ipak malo isprepleteno i da mi je verovatno zbog te muljavine teze da jedno distanciram od drugog.

Link to comment

:puke:

 

 

biće zanimljivo kad svane 05.10.tm pa kad krenu kao bata živojinović u balkan ekspresu, a za oslobodioce stara dobra srpska rakija

 

 


 

ništa ostaje nam da čekamo nekog našegtm da uzme pga turnir, tenis se pokvario

Link to comment

8.4.2018.

Quote

Odbrojavanje je počelo, pa bi do početka leta Pavlovci, udaljeni od Beograda 70 kilometara, trebalo da postanu stalna ili povremena adresa proslavljenog tenisera [Novaka Đokovića] i njegove porodice. (...)
Biznismen Andrija Drašković već nekoliko godina uživa u svojoj vili na obali jezera, a "šuška" se i da su pevačice Goca Tržan i Dara Bubamara kupile komad zemlje kako bi izgradile lične oaze sa pogledom na Frušku goru. Ako je verovati pojedinim čaršijskim pričama, Vanja Grbić je takođe ovde pronašao mir, mada većina meštana misli da drvena kuća koja se dovodi u vezu sa odbojkašem zapravo nije njegova.

https://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:720914-Zbog-Noleta-pastiri-kod-Rume-traze-vece-plate

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...