Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Ako se Novak javno ne ogradi od ove zloupotrebe sastanka u Vuciceve politicke svrhe moze celu svoju karijeru i sve svoje proklamovane stavove da nabaca na gomilu, uzme sibicu i zapali je. Ako nema sibicu moze da izvadi kitu i da se popisha po njoj.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, pt 2.0 said:

 


 

 

 

jos nesto, ne mozes novaka porediti sa pojedincem, jer on to sustinski nije, tj nije samo pojedinac. pored toga on je i korporacija, zato je sansa da on ne zna s kim je sedeo jos mnogo manja.

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, ragasto said:

Fala, ali trebaju mi YT reklame zbog šljake. :D

Neka neko drugi isproba.

 

Nema sta da isproba, sa adblockom nema reklama na yt. :)

  • +1 1
Link to comment

a ja kad sam jednom otvorio 5 tema o njoletu, tadasnja moderacija ih je sve izbrisala u roku od pola sata

 

 

opet, treba stvari gledati sa pozitivne strane, empirijski je dokazano da njegova podrska nekoj politickoj opciji uglavnom vodi propasti te opcije. pomolimo se da novakov novi bff prodje kao njegov bivsi bff

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, sherman said:

a ja kad sam jednom otvorio 5 tema o njoletu, tadasnja moderacija ih je sve izbrisala u roku od pola sata

 

 

opet, treba stvari gledati sa pozitivne strane, empirijski je dokazano da njegova podrska nekoj politickoj opciji uglavnom vodi propasti te opcije. pomolimo se da novakov novi bff prodje kao njegov bivsi bff

 

 

Koštunica?

Link to comment
6 minutes ago, JozoMujica said:

Nema sta da isproba, sa adblockom nema reklama na yt. :)

Može li to da se instalira na Safari na iPadu? Pitam zbog dece, iskače im AV non-stop pa jadni krenu da lupaju Skip Ad kao mahniti pre nego što ja vrisnem :lolol:

  • Haha 5
Link to comment

Ne koristite ABP, odavno su shady. uBlock Origin je najbolji adblocker za PC/Mac, a što se tiče iOS uređaja onda Adguard.

 

ontopic, nolo i dalje apolitičan!

 

  • Hvala 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...