Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 minute ago, nenad said:

 

nemaju, zato sto mi nismo govna koja ce ignorisati lik i delo vucica, zarad licne koristi.

 

ta prica da novak ne zna ko je i sta je vucic i sta je uradio sa srbijom, on i njegovi satrapi, je verovatno najvece zakopavanje glave u pesak u istoriji foruma.

Ah do nedavno je bio srpski Muhamed Ali :mellow:

  • Haha 8
Link to comment

Isto je ovako i Tadić napravio spot sa Đokovićem :yawn2:

Uostalom, podrazumeva se da moraš da odeš kod predsednika kad te pozove i podrazumeva se da se od toga napravi propagandni spot, to je skoz normalno, to se tako radi svuda u svetu...

 

Jebote, a mogao je da se vakciniše kao sav normalan svet i ničega od ovog ne bi bilo. Možda bi sad imao tu famoznu 21. titulu.

Edited by Партибрејкер
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Krampa said:

Naravno da je sam svoj čovek ali svi znamo kako stvari funkcionisu. 

Kako to znamo ? 
 

ako gledamo ponasanje i reakciju na slucaj Australija,  Srdjan ne deluje sposobno da vodi bilo koju operaciju

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, nenad said:

 

nemaju, zato sto mi nismo govna koja ce ignorisati lik i delo vucica, zarad licne koristi.

 

ta prica da novak ne zna ko je i sta je vucic i sta je uradio sa srbijom, on i njegovi satrapi, je verovatno najvece zakopavanje glave u pesak u istoriji foruma.

Nemam nikakav razlog da zakopavam glavu u pesak u slučaju NDj, niti je način na koji vidim ličnost i postupke NDj manje poguban po to koliko ga (ne)cenim.

Ne znam zašto je tebi, ili vama, moj utisak o tome da je neko nesvestan zla manje negativan od utiska (meni potpuno nerealnog u delu oko koristi) da je planetarni idol svestan zla ali ćuti radi koristi
 

Uvažavam sve što vi koji drugačije mislite pišete, ali moj utisak o tome je tačno onakav kako sam napisala i neće se promeniti.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...