Jump to content

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Najbolji sportista zemlje svih vremena primljen kod predsjednika države, gle čuda.

 

To samo kod neostvarenih internet ratnika koji očekuju da drugi biju njihove bitke može biti "problematično". 

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, nssar said:

 

To si obavio, nadam se u N. Sadu kao i ja?

 

Ne, u Beogradu, kao i Đoković, s tim da njegov rezultat navodi Zavod za biocide i medicinsku ekologiju kao laboratoriju gde je uzet uzorak. Čudno mi je kako se razlikuje dostavljanje rezultata u odnosu na grad, s obzirom da zakazivanje ide preko euprave.

 

Link to comment
28 minutes ago, levi said:

zloupotrebljen :(

Ne čita Danas i ne gleda N1 pa nije ni svestan koga reklamira.

 

Na kurac ga nabijem, da završi u SNS reklami, neverovatno. Ako nije fejk naravno.

  • +1 4
Link to comment
29 minutes ago, boldrock said:

 

Ne, u Beogradu, kao i Đoković, s tim da njegov rezultat navodi Zavod za biocide i medicinsku ekologiju kao laboratoriju gde je uzet uzorak. Čudno mi je kako se razlikuje dostavljanje rezultata u odnosu na grad, s obzirom da zakazivanje ide preko euprave.

 

 

Malo me interesovalo pa sam pogledao i za Nis. I u Nisu se ne salju rezultati mejlom, ali se mogu preuzeti sa eZdravlje portala (jedino sto nemam uvida kako taj rezultat izgleda odnosno kakvi su brojevi na njemu).

Proverio sam i zenin test (iz Bgd/Zemun) i njen broj za 30.09 je 5766892 sto do 26.12 (i Novakovog 7371999) daje 19k dnevno u proseku. Kada sam pokusao da uradim sken QR koda dobio sam invalid kod. Moj sken za N Sad radi i dobijam svoj rezultat (ali je on sa IJZV ne sa eZdravlje), gde sam primetio broj protokola 98842/2021, sto je kompletno izvan sekvencija brojeva iz Batuta, i za razliku od Batuta to je i broj uzorka/sample ID.

Link to comment

Bar nećemo slušati više da se kod predsednika mora otići, ali je bitno da se ne ide u sedište stranke. :fantom:

 

Bolje je ovako, otvorene karte i otvorena podrška. Znamo na čemu smo.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...