Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Just now, Caligula said:

 

Tako je.

 

Zna za hektare tamo na 25. maju, to je za jednog borca za slobodu i ljudska prava sasvim dovoljno.

 

To da li ovaj ima krvave ruke ili samo namazane kremom kao Tadiceve, njega i njegovog tatu savrseno zabole qratz, kada mu politika treba da opljune po laznoj drzavi Australiji onda je potkovan i obavesten, kada pak treba da uzme zemljiste gradjana Srbije i dobije sudsku odluku da je test validan onda je neobavesten i nevest, neka Oliver Ivanovic odmara tamo u mraku, zasto bi palio svetlo.

 

Ovo neverovatno podseca na nedavne epizode o Amfilohiju, s tim sto je Amfilohije za ove nove Karice moralna gromada.

 

Sto se Pojata tice, rekao sam ti sta sam imao pa su tvoji ortaci brze bolje obrisali jer se skupilo lajkova, koliko sam poslednji put video. Potezanje RL i geografskog porekla u diskusiji mnogo govori o tebi, i ja sam sa tim sasvim OK.

 

Iskreno ne znam da li da ti napisem da treba da te bude sramota ili ponudim gusle da ovo uglazbis zbog efekta. Hajde nemoj potezati coveka kojeg nisi poznavao i nije te bilo briga za njega dok ti njegovo ubistvo nije "leglo" da mozes da sviras kurcu po forumima. I ti si (po sopstvenom priznanju, da ne bude posle da otkrivam podatke iz real life-a) radio za Bebu Popovica pa je l' treba sad da te razvlacimo po forumu i optuzujemo da si saucesnik u, recimo, onoj sramoti sa Vanjom Calovic? Nemoj raditi takve stvari zbog cistog forumskog paradiranja jer nikad ne znas kad ce ti eksplodirati u lice, svakog od nas je zivot uterao u brojne kompromise koji nam ne sluze na cast.

Link to comment

Mene lično on kao Mile™ i građanin stvarno ne zanima, van terena može da radi šta hoće, sigurno neću pratiti hodočašća po regionu, a cenim ni ostali pratioci tenisa :)

  • +1 5
Link to comment
Just now, Mos said:

Leia meta-subverzivno izokola sa: razumimo ga, i on je Mile. :lolol:

 

Zabole me bas za njega, nego mi zao zbog ljudi koji su od njega ocekivali nesto bolje

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

 

53 minutes ago, Meazza said:

A sto je onaj novinar izjavio da mu je Djokovic kazao da je negativan?

 

Ja bih sačekao 7-10 dana, sigurno postoji neko objašnjenje koje će zadovoljiti i Mileta i Marinka.

 

 

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

Mene lično on kao Mile™ i građanin stvarno ne zanima, van terena može da radi šta hoće, sigurno neću pratiti hodočašća po regionu, a cenim ni ostali pratioci tenisa :)

 

Upravo, pratiti ga samo na terenu i uživati u njegovim uspesima. Sve preko toga dovodi do curenja likvora iz ušiju :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, Mil@n said:

Da li možemo biti sigurni da nije postojao neki dublji deal koji uključuje i neke druge stvari na bazi reciprotiteta oko te posete?

Nema dubljeg dila. Zahvalio se što su se zauzeli za njega dok je bio u sranju tamo jer oseća zahvalnost.*

Apsolutno sam ubedjena da je to sve.
 

 

*plus najveći deo Harperovog posta o tome da Novakova realnost i poimanje Vučića i naše realnosti nemaju dodirnih tačaka. Prosto nemaju. 
ono gde se razilazim sa Harperom je razlog da se zabrine za Novakovo mentalno zdravlje. Jedino što je meni zabrinjavajuće u tom smislu jeste kupovina one firme hohštaplera. Sve drugo je glitch i brzo će biti zaravnjeno nekom novom pobedom.

Edited by pt 2.0
Link to comment
8 minutes ago, harper said:

I ti si (po sopstvenom priznanju, da ne bude posle da otkrivam podatke iz real life-a) radio za Bebu Popovica

 

Nikada, radio sam u firmi koju je Beba prodao jednom slovencu. Ne ocekujem izvinjenje, ti da si covek rekao bi svojim ortacima da za pocetak ne ciste za tobom gde se nalupetas sa kulturrasizmom ili ovde drugima ucitavas licne kompleksaske i malogradjanske demone.

 

A i da sam radio "za Bebu" - nisam radio u Informeru ili mediju koji laze bilo koga, moj posao veze sa politikom nema.

 

Ovo oko Ivanovica je posebna gadost, ako bih prokomentarisao bio bih banovan, sto ti i jeste cilj. Lako je kada imas svoje Vucicevice ovde.

 

Kapiram da ce i ovo da bude obrisano, evo Redoran vec sprema gumicu.

 

Edit: evo i Pexa tvoju laz progutao :D slican se slicnom raduje

 

 

 

 

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Leia said:

A iza brega se pomalja da se upravo Nole outovao kao ultimativni Mile™

Treba to sad progutati, pa svariti

Jebiga to nam je sto nam je, i idoli su nam takvi kakvi su, zivot je laksi za podneti bez preteranih iluzija...

 

 

Garbage in, garbage out. Tako je uvek bilo i uvek ce biti. Meni su smesna ovolika ocekivanja od nekakvog zbrda-zdola obrazovanog tenisera koji zivi zivotom kakav vecina ljudi ovde uopste nije u stanju da percepira a kamoli da razume. To je modus operandi klasicnog "Mileta" koji ce sutra da aplicira da se zaposli kao pilot u komercijalnoj avijaciji bez dana letackog iskustva jer "koliko tesko moze biti da se to nauci". Unutar tog fenomena je i Novak Djokovic koji ce bezglutenskim dijetama da resi pitanje svetskog zdravlja i ubedjivanjem vode da se procisti resi globalno pitanje snadbevanja pijacom vodom. Tako dodjemo i do strucnjaka za marketing koji ispucavaju inace kompleksne psiholoske fenomene kao sto je projektovanje jer misle da ce ih uciniti pametnijim nego sto jesu to sto su u stanju da tu rec napisu.

 

A ko u zrelim godinama ima idole treba ozbiljno da porazmisli o svom zivotu. Veoma ozbiljno.

Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

Nikada, radio sam u firmi koju je Beba prodao jednom slovencu.

 

Da, nije govno i tako dalje.

 

A Olivera ostavi na miru, jos jednom te molim. Mozes da poentiras i bez pominjanja mrtvog coveka kojeg nisi poznavao i o kojem ne znas nista.

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Brt, stavio si Novaka na avatar kad je krenulo ovo sranje :lolol:

 

Iz zajebancije na racun forumasa. Kao sto sam pre toga imao Atikusa Finca iz zajebancije, pre toga belog medveda iz zajebancije. Svi ti avatari su na racun raznih budalastina koje prosipaju forumasi nemocni i nesposobni da opstanu u raspravi bez kuknjave i prenemaganja na racun moderacije. U zivotu sam imao samo jednog ne idola vec utociste ali taj je umro pre 2054 godine.

Link to comment

ma ne zna Novak šta Vučić radi ovde, otišao kod institucije predsednika, ne zna ni ko je Vulin i kod njega je slučajno otišao, i kod Dodika slučajno, i u CG se slučajno slikao sa ojnim likovima, pa jel znate vi koliko ljudi dnevno traži da se slika s njim

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
28 minutes ago, Ros said:

 

a ima i globalni bbc, cnn, ard,...pa nista...

zverev je izneo ozbiljne stvari u vezi (ne)testiranja i pozitivnih igraca koji ne objavljuju to...pa nista

 

voracova je vec bila u australiji kad je novak aplicirao.

a serdarusic je rekao:

 

“I am not vaccinated and in October I tested positive. I was given the green light to get the exemption on December 10. When I arrived, an immigration lady asked me if I was vaccinated. I said no, but that I had the exemption and that I didn’t have to do a 14-day quarantine. She called her superior and then told me I was released.”

 

Ok, mislio sam da je još neko pored njih dvoje dobio exemption posle 10 (možda onaj ne-teniser koji je sam otišao bez odlaska u pritvor) .

 

U svakom slučaju niko ne spori da Djokovic nije bio jedini koji je poslao dokumentaciju posle 10-og, kao što niko ne spori da je Đoković postao pokazna vežba australijskih populista, ali ta nepravda  je za topik o Đokoviću teniseru.  Ovo je koliko sam razumeo topik o dogodovštinama građanina Đokovića, 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...