Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 hours ago, Ros said:

 

problem je sto je bas on napravio fejl. veci fejl je napravio nadal u abu dabiju, ali to je nadal, to se ne kopa dalje. 

 

Ima valjda i neka parapsihopatologija u Španiji.

 

 

3 hours ago, Filozof manijak said:

Jel onda Novakova prijava razmatrana naknadno i posebno u odnosu na ostale?  kako se to uklapa u anonimnost?

I to nije sumnjivo što je jedino njemu posle roka, i on je baš u tom periodu bio zaražen?

 

Jbg, meni se upravo čini da ti ovde od prostog izraza 2+2 praviš diferencijalnu jednačinu, tj.daješ sebi odgovor koji je previše komplikovan, kad postoji mnogo jednostavniji odgovor.
 

 

Nije samo njemu posle roka razmatrana, takođe i Voracovoj i onom teniseru iz BiH.

 

2 hours ago, Ros said:

 

zavisi kako poslazes stvari. ako je novak imao plan da preko zarazenosti udje u australiju, zasto bi cekao da prodje rok? bice pre ono sto je vec redoran pisao, i sto je isto i moje misljenje da novak pocetkom decembra nije ni mislio da ce ici u australiju, ali kad se zarazio onda je zatrazio izuzece. naravno da ce broju 1 TA izaci u susret, ali to i dalje ne znaci da njegova prijava nije bila anonimna.

ako medicinski paneli od TA dobiju dokumente za razmatranje, onda su ti dokumenti anonimni. ne igra ulogu kad je to uradjeno. 

 

nego, pripadnici "falsifikovao je" opcije nesto ne mogu da se izbore sa testom na antitela, koji je radjen 23. decembra, i koji pokazuje visok nivo antitela kod novaka. :)

ili je bio zarazen pre tog datuma ili je vakcinisan

 

Mislim da pripadnici "falsifikovane" opcije veoma lako mogu da se izbore sa testom na antitela koji je izdala ista institucija za koju smatraju da je falsifikovala PCR test.

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, harper said:

samo zbog njegove objave na instagramu nakon sastanka sa Vucicem me hvata panika od njegovog mentalnog stanja.

 

 

Nema toga (vise), poslednja objava mu je cestitka Nadalu. Mozda je bio story? Ajde prepricaj ako te ne mrzi.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Nije do podrijetla vec do nacina izgradnje stavova koji Srbiju ozbiljno kosta vec decenijama ali prihvatam sugestiju i izvinjavam se zbog cinizma.

 

E izem ti izvinjenje, znaci nije obican ljakse nego Mile™ licno :lolol:

 

Jedan je Harper :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Hermetico said:

Da i ovo 'samo treba malo uključiti mozak' @harper ne valja ga ni previše uključiti oće da pregori 

 

Ovde se vrlo cesto spocitava onima koji "brane" Novaka da dopustaju da im emocije nadvladaju razum ali ako malo pogledas postove lako ces dokuciti da je upravo obrnuto. Mrznja i ljubav + razocarenje zbog neispunjenih ocekivanja su veoma snazne emocije i samim tim proizvode snazne emocionalne reakcije. Dakle, mozak ne moze da pregori kad se ukljuci jer se razum krcka na tihoj vatri. Paradoksalno, moze da pregori samo kad je iskljucen ali se u njemu ne kuva razum vec emocija.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, harper said:

 

 

 

A sto se Vucic Aleksandra tice, olovka u ruke u aprilu pa bejzbol palica ako olovka ne zavrsi posao ili neko pomisli da falsifikuje to sto je olovka napisala. Niko nece promeniti svoj glas za ili protiv Vucica zbog Novaka Djokovica. Fantazije o tome da bi slavni sportisti pocistili konkurenciju kad bi se angazovali politicki su se vec pokazale promasenim, biraci u Srbiji nemaju takav sentiment prema vrhunskim sportistima. Mozda bi tako nesto jednom proslo, kao sto je proslo Klicku u Kijevu, ali vec posle prvog treznjenja biraca bi se pretvorilo u sprdnju, kao sto se pretvorilo u sprdnju i u Klickovom slucaju.

 

Pazi, prošlo je Kličkom, prošlo bi i kod nas sigurno. A posle Klička su izabrali komedijaša tako da...

Link to comment
5 minutes ago, Leia said:

 

E izem ti izvinjenje, znaci nije obican ljakse nego Mile™ licno :lolol:

 

Jedan je Harper :D

 

Nisam toliko plemenit da bih se izvinjavao bez zadrske fenomenu koji vec dobrih 30 godina unistava Srbiju, ne samo politicki. Mile je u svom okruzenju najcesce razumna, uravnotezena i dobro posadjena osoba, tek kad pomisli da se mentalno i kulturoloski uselio u taj famozni "krug dvojke" pocinje da pravi veliku stetu ako se dohvati drustva i politike. Stoga je izvinjenje sa zadrskom najbolje sto mogu da ponudim.

Link to comment
14 minutes ago, Heaviside said:

Nema toga (vise), poslednja objava mu je cestitka Nadalu. Mozda je bio story? Ajde prepricaj ako te ne mrzi.

 

Imas u bukvalno svim jucerasnjim medijima.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Ovde se vrlo cesto spocitava onima koji "brane" Novaka da dopustaju da im emocije nadvladaju razum ali ako malo pogledas postove lako ces dokuciti da je upravo obrnuto. Mrznja i ljubav + razocarenje zbog neispunjenih ocekivanja su veoma snazne emocije i samim tim proizvode snazne emocionalne reakcije. Dakle, mozak ne moze da pregori kad se ukljuci jer se razum krcka na tihoj vatri. Paradoksalno, moze da pregori samo kad je iskljucen ali se u njemu ne kuva razum vec emocija.

Na kakvoj vatri šta pričaš ti

  • Haha 3
Link to comment
Just now, Hermetico said:

Na kakvoj vatri šta pričaš ti

 

Sta mislis, o cemu pricam? Zasto u raspravu uvodis hiperbole sa pregorevanjem ako nisi u stanju da ih ispratis? Meni je svejedno, mogu da razgovaram i direktno a mogu i kroz stilske figure.

Link to comment
20 minutes ago, boldrock said:

 

Ima valjda i neka parapsihopatologija u Španiji.

Nije samo njemu posle roka razmatrana, takođe i Voracovoj i onom teniseru iz BiH.

 

 

a ima i globalni bbc, cnn, ard,...pa nista...

zverev je izneo ozbiljne stvari u vezi (ne)testiranja i pozitivnih igraca koji ne objavljuju to...pa nista

 

voracova je vec bila u australiji kad je novak aplicirao.

a serdarusic je rekao:

 

“I am not vaccinated and in October I tested positive. I was given the green light to get the exemption on December 10. When I arrived, an immigration lady asked me if I was vaccinated. I said no, but that I had the exemption and that I didn’t have to do a 14-day quarantine. She called her superior and then told me I was released.”

Link to comment

Ja želim da verujem (dok nema dokaza koji nas vode bijon rizonbl daubt) da je ovako kako kaže Harper, pa sam zato i napisao post u fazonu "pa ok, Vučić je predsednik, ne vidim ništa čudno" - pogotovu sa obzirom sa kakvim se sve dilejama i govnima viđao u poslednje vreme za šta sam dobio 5 thoms down-ova od čega se i dalje oporavljam :sad:

 

Sa druge strane, jasno je kao dan da su ga izeksploatisali maksimalno za samopromociju, Vučić i SNS.

 

Da li je Novak toliko glup da nije znao da će to da se desi?

 

Pošto verujem da nije, zašto je pristao ako je već apolitičan, a sam se zahvalio Vučiću što se stavio " u kompromitovanu političku poziciju"? Siguran sam ako zna kada se Vučić stavio u kompromitovanu političku poziciju, da zna da je sa ovom posetom i sebe stavio u istu.


Da li je mogao da pošalje neki javni dopis, zahvalnicu, meme™ u kojoj će se zahvaliti predsedniku države i vladi na podršci za sve u AUS?

 

Da li možemo biti sigurni da nije postojao neki dublji deal koji uključuje i neke druge stvari na bazi reciprotiteta oko te posete?

 

Dosta je toga što se ne zna sa sigurnošću, ali jedno je sigurno, mučno je gledati sve te slike, zagrljaje, osmehe, mučno do povraćanja.

 

Težim teoriji da ga je sve što je doživeo u AUS bukvalno uništilo i dobro pomerilo i izbedačilo mentalno. Odatle ostrozi, manastiri, popovi, i osećaj enormne zahvalnosti Vučiću koju je morao lično da mu saopšti.

 

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
45 minutes ago, harper said:

 

niti zna niti ga zabole da zna sta je sve radio Vucic Aleksandar i njegova kriminalna banda.

 

 

Tako je.

 

Zna za hektare tamo na 25. maju, to je za jednog borca za slobodu i ljudska prava sasvim dovoljno.

 

To da li ovaj ima krvave ruke ili samo namazane kremom kao Tadiceve, njega i njegovog tatu savrseno zabole qratz, kada mu politika treba da opljune po laznoj drzavi Australiji onda je potkovan i obavesten, kada pak treba da uzme zemljiste gradjana Srbije i dobije sudsku odluku da je test validan onda je apolitican, neobavesten i nevest, neka Oliver Ivanovic odmara tamo u mraku, zasto bi iko pred kamerama ili ovde na PPP palio svetlo.

 

Ovo neverovatno podseca na nedavne epizode o Amfilohiju, s tim sto je Amfilohije za ove nove Karice moralna gromada.

 

Sto se Pojata tice, rekao sam ti sta sam imao pa su tvoji ortaci brze bolje obrisali jer se skupilo lajkova, koliko sam poslednji put video. Potezanje RL i geografskog porekla u diskusiji mnogo govori o tebi, i ja sam sa tim sasvim OK.

Edited by Caligula
  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

A iza brega se pomalja da se upravo Nole outovao kao ultimativni Mile™

Treba to sad progutati, pa svariti

Jebiga to nam je sto nam je, i idoli su nam takvi kakvi su, zivot je laksi za podneti bez preteranih iluzija...

 

  • +1 9
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...