Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

4 minutes ago, pt 2.0 said:

Ipak, ako se rukovodimo mršavim činjenicama koje su nam predočene o slučaju, imamo izjave novinara koji ga je fotografisao 18.12. o tome da je NDj sve vreme razgovora insistirao na nošenju maske i nije ie skidao sem za slikanje.

Ovo ukazuje na obzirno ponašanje.

 

 

To nije obzirno ponasanje. Obzirno ponasanje je ostati u izolaciji kad si pozitivan

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

U uopšte ne bih bio iznenađen scenariom da Novak "ne priznaje virus", naravno, intimno i u krugu svog druga iz Visokog, Nestora i ekipe, bez obzira šta javno govori o tome, te da njemu odlazak međ ljude dok je zaražen i nije toliko straobalan koliko mi mislimo da bi mu bio. 

 

Edit: šta god javno priča o koroni/vakcinama, kontam da zvuči sasvim drugačije u krugu prijatelja i ljudi od poverenja. 

 

to sam i ja pomislio, ali se onda setim da je poklonio nekoliko miliona za borbu protiv epidemije. to ni za njega nija mala kinta pa da je baci na lazni virus.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Sastanak sa psihom je očigledno morao biti održan, obeveze prema mafiji se moraju poštovati. 

 

ocigledno novak smatra ili tacno zna da je psiho nesto ucinio da mu popravi stanje u onom hotelu ili da je pomogao da sto pre izadje pred sud, i time omoguci da ipak igra. i shodno tome je isao da se zahvali onda kad je to dospelo na red. otisao je u prostorije predsednika republike, ne u prostorije stranke. isto bi to uradio i da su izbori za godinu dana

  • +1 5
  • -1 5
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

To nije obzirno ponasanje. Obzirno ponasanje je ostati u izolaciji kad si pozitivan

 

i kako onda izboksujes da si negativan?

Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

 

To nije obzirno ponasanje. Obzirno ponasanje je ostati u izolaciji kad si pozitivan

Naravno. Daleko sam od branitelja Novaka, ali više nemam čistunski stav o “ne sme niko da me sretne” posle SATI i SATI provedenih u redovima kod i po kovid ambulantama, gde sam sigurno bila okružena kovidašima a tamo me poslao lekar. Pri čemu sam od i do tih DZ/ambulanti išla i GSP-om. Za sada sam uvek bila negativna, ali mogla sam i da ne budem…

 

Lično mislim, prema svemu što znam o transportu častica, faktorima vreme provedeno u prostoriji sa nekim puta zapremina prostora i vazduha, uz uvažavanje distance i maske, da se snimanje moglo obaviti bez praktičnog rizika, posebno ako je obaveza unapredu ugovorena i bla bla bla.

Ali, razumem tvoju poentu i ona je moralno ispravna.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Meni je kod tog susreta sa novinarima glavni problem to sto ih nije obavestio da je pozitivan. Ja bih se najebao majke milosne osobi koji bi me primila u svoj stan, a da mi ne kaze da ima kovid pa makar me docekala u onom skafanderu.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

ocigledno novak smatra ili tacno zna da je psiho nesto ucinio da mu popravi stanje u onom hotelu ili da je pomogao da sto pre izadje pred sud, i time omoguci da ipak igra. i shodno tome je isao da se zahvali onda kad je to dospelo na red. otisao je u prostorije predsednika republike, ne u prostorije stranke. isto bi to uradio i da su izbori za godinu dana

 

Ovo je najverovatnije objašnjenje. Usput, bitno je još rekao da će nešto da kaže za 7-10 dana. Znači: 1. fala Šizoju, 2. sačekaću još malo sa izjavom.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

u pravi si jbg, ali ja jesam hard core fan pa sam se solidno iznervirao.

 

Mogu misliti... Jeste da ja licno nemam ni najblazu predstavu kakav je to zapravo osecaj, ali mi je bas zao zbog svih vas iskrenih obozavalaca

Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

Ne razumem?

 

moras nekad izaci iz izolacije. makar da uradis test. 

ili u obrnutom slucaju, imas simptome i ili ces ostati u izolaciji ili ces ici da radis test i time ces svakako nekog staviti u rizik

Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

to sam i ja pomislio, ali se onda setim da je poklonio nekoliko miliona za borbu protiv epidemije. to ni za njega nija mala kinta pa da je baci na lazni virus.

 

Tacno tako. Samo treba malo ukljuciti mozak i Okam odmah izviri iza coska. Sigurno je da je i kod njega kao kod vecine ljudi malo popustio strah od epidemije jer su prosle vec dve godine i normalno je da ljudi budu relaksiraniji nego sto su bili na samom pocetku kad se o virusu nista nije znalo. Plus je prelezao dva puta bez posledica, sto moze da utice na njegov stav o tome koliko je virus opasan. O tome svedoci cinjenica da je daleko najvise para sprcao u anti-covid mere u tom prvom periodu pandemije, dok jos uvek nismo znali s cim imamo posla.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

samo sto ne to dobacuje auto-putem dole do Pojata.

 

Samo da ubelezim da moj thumbsup za post ne obuhvata ovo. Nikom od nas predak nije bio Luj XIV te bi bio red da se prestane sa ovakvim opaskama.

Link to comment
1 minute ago, Leia said:

 

Samo da ubelezim da moj thumbsup za post ne obuhvata ovo. Nikom od nas predak nije bio Luj XIV te bi bio red da se prestane sa ovakvim opaskama.

 

Nije do podrijetla vec do nacina izgradnje stavova koji Srbiju ozbiljno kosta vec decenijama ali prihvatam sugestiju i izvinjavam se zbog cinizma.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...