Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Moja 2 centa: mislim da je, ne konkretno Novak, nego ekipa ono njega, tražila način kako da uđe na turnir.

 

Ja racunam da je Srki dosao na ideju negde 24tog 25tog u mesecu dok je cistio jagnjetinu izmedju zuba, tipa "daj da pozovem Dariju da ovo sredi" i to je bukvalno to. Evo vam test za 16. datum, NECE TO NIKO DA PROVERAVA

 

... sem BBCa i gommile sveCkih tabloida.

 

 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

 

brigada "falsifikovao je" mode on:

A gde je radio taj test na antitela? Jel isto u Batutu gde je radio i PCR test?

 

brigada "falsifikovao je" mode off

 

Moja 2 centa: mislim da je, ne konkretno Novak, nego ekipa ono njega, tražila način kako da uđe na turnir. Organizatori istog, kojima bi se vrlo finansijski isplatilo ako bi učestvovao im je izašla u susret i predočila koji su uslovi za izuzeće, i onda ovde počinje operacija pripreme papirologije i formalnog ispunjavanja traženih zahteva TA.
Previše je kontraverzi, nedoumica i skrivanih informacija da bi ovo, po meni, bio čist slučaj koji ne budi sumnju.

 

radio je tamo gde je radio i PCR 22.12. cak se i suvakov brojevi uklapaju

Link to comment

A sto to zoves Suvakov brojevi? Kao da je on nesto smuljao :lolol:

Brojevi se savrseno uklapaju i jos uvek se niko nije niti javio da ih objasni niti se iko javio sa slicnim testom da mu pomogne. To je realno najvece sranje

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

A sto to zoves Suvakov brojevi? Kao da je on nesto smuljao :lolol:

Brojevi se savrseno uklapaju i jos uvek se niko nije niti javio da ih objasni niti se iko javio sa slicnim testom da mu pomogne. To je realno najvece sranje

 

brze se dodje to toga na koje se brojeve misli. zato suvakov.

btw, upitah suvakova kako mu se taj antitela test uklapa u teoriju. no enser jet

Link to comment

Jebote kad bi se Đoko nekim čudom kandidovao ovo sad što ljudi trpe da ih gaze bilo bi ništa. Decu bi mu davali da im prodaje, svakog meseca krv po jedne device iz svake MZ uz medicinski nalaz da je bila devica. Jer to bi sve bio spin da se neko ne doseti da on u Visokom gradi raj gde će svi pravedni da ožive i žive večno u miru i slozi. Nije vama dobro nekima, drugovi 

Edited by Hermetico
  • +1 5
Link to comment

Kakve veze imaju antitela tj. test na njih?

Moj rodjeni brat letos hteo da se vakcinise i ode da odradi antitela, cisto iz zeza ... neki suludi broj ... kao da je prelezao nesto zestoko ili da je vakcinisan.

A nit je bio bolestan (da zna) niti vakcinisan. Doktorka mu odlozila oktobar, kad se i vakcinisao.

Link to comment
9 hours ago, Profesionalac said:

Na BBC je ova vest 4. od vrha, ali u sekciji Tenis (ne global, ne sportske vesti, nego samo tenis), toliko o udarnosti ove vesti.

 

On je svoje ponašanje oko testova objasnio i što se tiče njega tu priču zatvorio. Stvarno ne vidim da bi mu neki benefit donelo, ako bi pratio šta se piše o njemu po svetu i reagovao na tekstove BBC ili tvitove Bena Rotenberga (to je više fazon sagovornika mu današnjeg).

 

Ja bih radije da se on pravda i objašnjava pred nekom domaćom proverom (ili novinarskom ili određenih organa), nego pred BBC.

Napisao sam da je bio udarna vest u svetskim medijima do pre desetak dana i bio je, a ne da je ova poslednja vest udarna. U Austriji u kojoj je profi sport poslednja rupa na svirali i sa kojom Đoković nema nikakve veze su počinjale vesti na radiju sa njim. Prestane muzika, čuješ iz čista mira rečenicu-dve o Đokoviću pa se onda predstavi voditelj i kaže slušate vesti u 5, pa onda detaljno o Đokoviću, a posle toga o obaveznoj vakcinaciji. Meni je normalno da osoba tog ranga ima ozbiljan PR tim koji bi ga sprečio da se u situaciji u kojoj veliki svetski mediji iznose sumnje da mu je diktatorska država namestila lažni test viđa sa tim istim diktatorom i zahvaljuje mu se na podršci. Međutim, njega je izgleda za sve to baš briga, kao i tebe, samo što onda nema ljutiš kada BBC nešto napiše, a napisali su istinu, samo su stavili naslov koji naglašava Đokovićeve svinjarije. Namestio im se na zicer. Meni kao nekome ko je izuzetno zainteresovan za političku situaciju u Srbiji je čak i drago što su ga napenalili iako mi je do pre neki dan Novak bio omiljeni sportista. Ispao je veće govno od bilo kog sendvičara i bota. Oni ne znaju za bolje i rade za 'leba. On zna i može mnogo bolje, ali je izabrao da liže dupe Vučiću.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

pripadnici "falsifikovao je" opcije nesto ne mogu da se izbore sa testom na antitela, koji je radjen 23. decembra, i koji pokazuje visok nivo antitela kod novaka. :)

ili je bio zarazen pre tog datuma ili je vakcinisan

Test od 16.12. jeste falsifikovan u smislu da datum i broj (ID) testa predstavljaju jedinstven izuzetak od svih ostalih testova i da su nemoguća kombinacija. Tu dileme nema i ozbiljno me iritira što nas Batut i Gojković (a sad i Tužilaštvo) prave magarcima.

 

Uopšte neću da se uživljavam u moguće mehanizme toga kako je sve prevara mogla biti obavljena i gde prestaje istina a počinje prevara. Nisam vična varanju - mogu samo da lupetam.

 

Mozda su lažirali datum i test ali ne i bolest.

Možda je bio pozitivan 16.12. na brzom antigenskom, iz aljkavosti nije mislio da mora da to potvrdi PCR-om, zaista imao kovid, ukačio kasnije da se samo PCR priznaje, i džiberi mu izdali retroaktivnu potvrdu. Nemam pojma.

Svakalo imam poriv da namažem govnima Batut.

 

Edited by pt 2.0
  • +1 9
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Ispao je veće govno od bilo kog sendvičara i bota.

 

Momak samo zavrsava svoje poslove onako kako se to rutinski radi u Srbiji

Sportska karijera mu je pri kraju, jeste sve ovo razocaravajuce ali nije narocito cudno ni iznenadjujuce nikome ko nije hard core fan

  • +1 5
Link to comment

U uopšte ne bih bio iznenađen scenariom da Novak "ne priznaje virus", naravno, intimno i u krugu svog druga iz Visokog, Nestora i ekipe, bez obzira šta javno govori o tome, te da njemu odlazak međ ljude dok je zaražen i nije toliko straobalan koliko mi mislimo da bi mu bio. 

 

Edit: šta god javno priča o koroni/vakcinama, kontam da zvuči sasvim drugačije u krugu prijatelja i ljudi od poverenja. 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Napisao sam da je bio udarna vest u svetskim medijima do pre desetak dana i bio je, a ne da je ova poslednja vest udarba. U Austriji u kojoj je profi sport poslednja rupa na svirali su počinjale vesti na radiju sa njim. Prestane muzika, čuješ iz čista mira rečenicu-dve o Đokoviću pa se onda predstavi voditelj i kaže slušate vesti u 5. Meni je normalno da osoba tog ranga ima ozbiljan PR tim koji bi ga sprečio da se u situaciji u kojoj veliki svetski mediji iznose sumnje da mu je diktatorska država namestila lažni test viđa sa tim istim diktatorom i zahvaljuje mu se na podršci. Međutim, njega je izgleda za sve to baš briga, kao i tebe, samo što onda nema ljutiš kada BBC nešto napiše. Namestio im se na zicer. Meni kao nekome ko je izuzetno zainteresovan za političku situaciju u Srbiji je čak i drago što su ga napenalil iako mi je do pre neki dan Novak bio omiljeni sportista. Ispao je veće govno od bilo kog sendvičara i bota.

Meni je u pogledu PR totalni wtf njegov sastanak sa psihom, ne mogu da dokučim i da nađem neku cost benefit analizu u kojem mu taj susret donosi nešto dobro. Osim ako ga nekako drže u šaci (ovo ne kažem kao neko opravdanje, čak mi ga ne bi bilo ni žao da je to u pitanju).

 

S poslednjom rečenicom se isto slažem. Ali ne slažem se sa pričom da medijski narativ treba da uslovljava njegovo ponašanje. Da je do trenutnog raspoloženja u medijima, Novak  nema šta da traži na terenu ove sezone.

 

A što se tiče svetkih medija, bio bih radosniji da ovog našeg psihopatu stvarno nazovu diktatorom, ali se to kod BBC ne dešava.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Sammael said:

Ako nije falsifikovao, onda je zaražen išao među ljude, to je valjda gore?

Otkad sam prošle nedelje svojim očima videla idiotkinju koja je šetkala čekaonicom pedijatrije DZ gde pristuna dečica i bebe ne nose maske, sačekala lekarku i preda mnom je pitala da li da menja detetu terapiju jer je upravo saznala da je ona sama pozitivna ne znam više šta da mislim o ljudima i njihovoj s(a)vesti. Tad sam baš pobesnela.

 

Ipak, ako se rukovodimo mršavim činjenicama koje su nam predočene o slučaju, imamo izjave novinara koji ga je fotografisao 18.12. o tome da je NDj sve vreme razgovora insistirao na nošenju maske i nije ie skidao sem za slikanje.

Ovo ukazuje na obzirno ponašanje.


Ako u hipotezama iz mog prethodnog posta odem i korak dalje - možda je THE antigenski pozitivan test zapravo bio od 17.12. nakon dece. Rodila se ideja o med. izuzecu, odradila se ugovorena tezga sa snimateljima uz max oprez, a posle angažovala Batut ekipa da se namakne PCR potvrda.

16. - 17. tomejto tomato, zgodniji je 16. jer do 22.12 kad zaista jeste bio negativan ima taman 7 dana, bombonica, sve pet, mala bela datumska laž..

 

Edited by pt 2.0
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:

Meni je u pogledu PR totalni wtf njegov sastanak sa psihom, ne mogu da dokučim i da nađem neku cost benefit analizu u kojem mu taj susret donosi nešto dobro. Osim ako ga nekako drže u šaci (ovo ne kažem kao neko opravdanje, čak mi ga ne bi bilo ni žao da je to u pitanju).

 

S poslednjom rečenicom se isto slažem. Ali ne slažem se sa pričom da medijski narativ treba da uslovljava njegovo ponašanje. Da je do trenutnog raspoloženja u medijima, Novak  nema šta da traži na terenu ove sezone.

 

A što se tiče svetkih medija, bio bih radosniji da ovog našeg psihopatu stvarno nazovu diktatorom, ali se to kod BBC ne dešava.

 

Sastanak sa psihom je očigledno morao biti održan, obeveze prema mafiji se moraju poštovati. 

Link to comment
21 minutes ago, Leia said:

 

Momak samo zavrsava svoje poslove onako kako se to rutinski radi u Srbiji

Sportska karijera mu je pri kraju, jeste sve ovo razocaravajuce ali nije narocito cudno ni iznenadjujuce nikome ko nije hard core fan

u pravi si jbg, ali ja jesam hard core fan pa sam se solidno iznervirao.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...