Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

13 minutes ago, Ros said:

 

najlogicnija objasnjenja bivaju najteze prihvacena 

 

Problem je u pratećem fejlu koji je napravio što svesno što nesvesno, a koji je epskih razmera. U takvim situacijama objašnjenja ne vrede puno jbg.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Redoran said:

 

Problem je u pratećem fejlu koji je napravio što svesno što nesvesno, a koji je epskih razmera. U takvim situacijama objašnjenja ne vrede puno jbg.

 

problem je sto je bas on napravio fejl. veci fejl je napravio nadal u abu dabiju, ali to je nadal, to se ne kopa dalje. 

  • +1 1
Link to comment

Jbg, meni nikako nije logično da se od srpske javnosti krije da je Novak (alegedly) fasovao koronu tog datuma, zbog anonimnosti prijave medicinskoj komisiji AO. 
Meni to objašnjenje nikako nije logično. To mi više liči na kasnije naknadno krivljenje stvarnosti da se sve uklopi u poželjni narativ. Da je tada objavio kako je pozitivan, verujem da bi se svo ovo sranje oko ulasaka drugačije odigralo, a pre svega bi se izbegla ova sumnja oko lažiranja potvrde. Ta anonimnost prijave mi je sranje od argumenta (kao da članovi te komisije u Australiji nisu mogli pogoditi koja je čija prijava na osnovu podataka iz nje, kad je stiglo koliko ono beše, 10ak prijava za izuzeće od vakcinacije?)

Edited by Filozof manijak
Link to comment

ako gledas 10 prijava, na kojima nema ime, nema datum rodjenja, nema pol, kako ces pogoditi ko je ko?

 

EDIT: novakova prijava je razmatrana posle roka, dakle nije bilo tad 10ak prijava

 

Edited by Ros
Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

Sto se PPPa tice i epizode oko brisanja postova sa "teme o tenisu" na kojoj je pozeljno da se pise o fashizmu u Australiji a zabranjeno o diktaturi u Srbiji - juce je moderacija probila novo dno misleci valjda da po forumu pisu idioti koji ne umeju da saberu dva i dva.

 

 

istinu za volju, ima slucajeva na forumu gde se sabiranja dva i dva pokazalo komplikovanijim nego diferencijalne jednacine viseg reda

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

ako gledas 10 prijava, na kojima nema ime, nema datum rodjenja, nema pol, kako ces pogoditi ko je ko?

 

EDIT: novakova prijava je razmatrana posle roka, dakle nije bilo tad 10ak prijava

 

Jel onda Novakova prijava razmatrana naknadno i posebno u odnosu na ostale?  kako se to uklapa u anonimnost?

I to nije sumnjivo što je jedino njemu posle roka, i on je baš u tom periodu bio zaražen?

 

Jbg, meni se upravo čini da ti ovde od prostog izraza 2+2 praviš diferencijalnu jednačinu, tj.daješ sebi odgovor koji je previše komplikovan, kad postoji mnogo jednostavniji odgovor.
 

  • +1 5
Link to comment
57 minutes ago, Mos said:

Auh, brate, ajde sve ali da grliš baš Vučića...jezivo.

 

Ko zna koje mu je bolesti ovaj preneo, ni bosanski faraon Ramzo neće moći da ga iščupa.

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

scena: djokovic pozitivan na koronu

klapa: 217

ide:

nema zvanican link, niti ima pravilo da se izuzece uskracuje onome ko javno objavi da je pozitivan. proces je takav da se obradjuje anonimna prijava. onog momenta kad se zna da je novak bio pozitivan, i odjednom paneli dobijaju jos jednu prijavu, posle roka, koliko treba clanovima panela da ukapiraju da se radi bas o njemu? 

Divan mladić, makijavelista, šta će sve da uradi zarad svog dupeta.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Ros said:

 

istinu za volju, ima slucajeva na forumu gde se sabiranja dva i dva pokazalo komplikovanijim nego diferencijalne jednacine viseg reda

 

Slazem se. Eno onog jednookog topika na sportu, tamo su dva i dva sve sem 4.

 

Kapiram ja i navijacku ljubav i zaljubljenost i neobjektivnost, ali aman ne mora i moderacija u tome da ucestvuje.

 

Kao cherry on top jucerasnji dan, ono grljenje, ljubljenje, uvlacenje u dupe diktatoru, ubici i lopuzi i uopste krunisanje svega sto je u prethodnih mesec dana pisano - i opet 2+2 nisu 4 a i ako jesu modovi ce to da pobrisu. Podseca na Vucica i SNS realno, jedna vrlo gadna i neinteligentna cenzura.

Edited by Caligula
  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

Kapiram ja i navijacku ljubav i zaljubljenost i neobjektivnost, ali aman ne mora i moderacija u tome da ucestvuje.


Ne moras ni ti ljudima bas nabijati na nos ono cega su i sami svesni, ali eto nas :fantom:
Kako stvari trenutno stoje, ne bih se zacudila ako ironijom sudbine ovaj iz sprdnje otvoren topik postane The glavni topik o Djokovicu

Link to comment
35 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel onda Novakova prijava razmatrana naknadno i posebno u odnosu na ostale?  kako se to uklapa u anonimnost?

I to nije sumnjivo što je jedino njemu posle roka, i on je baš u tom periodu bio zaražen?

 

Jbg, meni se upravo čini da ti ovde od prostog izraza 2+2 praviš diferencijalnu jednačinu, tj.daješ sebi odgovor koji je previše komplikovan, kad postoji mnogo jednostavniji odgovor.
 

 

zavisi kako poslazes stvari. ako je novak imao plan da preko zarazenosti udje u australiju, zasto bi cekao da prodje rok? bice pre ono sto je vec redoran pisao, i sto je isto i moje misljenje da novak pocetkom decembra nije ni mislio da ce ici u australiju, ali kad se zarazio onda je zatrazio izuzece. naravno da ce broju 1 TA izaci u susret, ali to i dalje ne znaci da njegova prijava nije bila anonimna.

ako medicinski paneli od TA dobiju dokumente za razmatranje, onda su ti dokumenti anonimni. ne igra ulogu kad je to uradjeno. 

 

nego, pripadnici "falsifikovao je" opcije nesto ne mogu da se izbore sa testom na antitela, koji je radjen 23. decembra, i koji pokazuje visok nivo antitela kod novaka. :)

ili je bio zarazen pre tog datuma ili je vakcinisan

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Ros said:

 

zavisi kako poslazes stvari. ako je novak imao plan da preko zarazenosti udje u australiju, zasto bi cekao da prodje rok? bice pre ono sto je vec redoran pisao, i sto je isto i moje misljenje da novak pocetkom decembra nije ni mislio da ce ici u australiju, ali kad se zarazio onda je zatrazio izuzece. naravno da ce broju 1 TA izaci u susret, ali to i dalje ne znaci da njegova prijava nije bila anonimna.

ako medicinski paneli od TA dobiju dokumente za razmatranje, onda su ti dokumenti anonimni. ne igra ulogu kad je to uradjeno. 

 

nego, pripadnici "falsifikovao je" opcije nesto ne mogu da se izbore sa testom na antitela, koji je radjen 23. decembra, i koji pokazuje visok nivo antitela kod novaka. :)

ili je bio zarazen pre tog datuma ili je vakcinisan

 

brigada "falsifikovao je" mode on:

A gde je radio taj test na antitela? Jel isto u Batutu gde je radio i PCR test?

 

brigada "falsifikovao je" mode off

 

Moja 2 centa: mislim da je, ne konkretno Novak, nego ekipa ono njega, tražila način kako da uđe na turnir. Organizatori istog, kojima bi se vrlo finansijski isplatilo ako bi učestvovao im je izašla u susret i predočila koji su uslovi za izuzeće, i onda ovde počinje operacija pripreme papirologije i formalnog ispunjavanja traženih zahteva TA.
Previše je kontraverzi, nedoumica i skrivanih informacija da bi ovo, po meni, bio čist slučaj koji ne budi sumnju.

  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, Ros said:

...

nego, pripadnici "falsifikovao je" opcije nesto ne mogu da se izbore sa testom na antitela, koji je radjen 23. decembra, i koji pokazuje visok nivo antitela kod novaka. :)

ili je bio zarazen pre tog datuma ili je vakcinisan

 

Evo po ko zna koji put - broj potvrde od 16.12. je veći od brojeva koji su tog dana bili po redu i to za nekoliko desetina hiljada. Uklapa se otprilike na datum 26.12. Dok mu se negativan PCR test od 22.12. savršeno uklapa u hronološki redosled.

To nije moguće izvesti osim ako neko ne prčka po bazi i naknadno unosi antidatiran test. Apsolutno niko iz Batuta ili tužilaštva nije pokušao da objasni tu anomaliju, sve što smo čuli je "nema falsifikata, testovi su autentični" bez ikakvog daljeg objašnjenja.

Dakle, samim tim je sve ostalo dovedeno u pitanje. Opravdano je sumnjati da je taj uzorak za antitela uopšte njegov ili je njegovo ime upisano na nečije podatke. Možda je stvarno bio zaražen dva meseca ranije i preležao asimptomatski, ko zna. Ni u šta ne možemo da budemo sigurni.

O tome se sve vreme i radi (barem iz mog ugla), imamo institucije kojima ništa ne verujemo jer ih neko urušava konstantno, umanjuje se broj preminulih 3-4 puta u odnosu na stvaran broj. A ovaj Novakov slučaj samo još više potvrđuje da ne treba da im verujemo.

 

Edited by Партибрејкер
  • +1 9
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...