Jump to content

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

Mene najviše brine Medina psiha kad upadne u ritualni vortex španca. Uz to i stoji previše daleko da bi mogao da se nosi sa njegovim flipnutim lopticama. Moraće da leti

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Filozof manijak said:

 

Misliš da će se neko za par godina sećati da li je i koliko bio atraktivan i kvalitetan ovogodišnji AO?

Ostaće u sećanju samo da je tu Nadal uzeo svoj 21.slem, ostalo će se zaboraviti vrlo brzo.

 

 

Ma naravno, ali sad dok je aktuelan stvarno mi ne treba još i ta dijareija o kvalitetu. Koji bre kvalitet, kvalitet je ono što smo videli u polufinalu RG prošle godine. Na žalost, negde između 95-98% teniske publike živo zabole za kvalitet i to je tragedija ovog sporta.

Link to comment

Meda je jedini za koga ću moći da navijam kad Novak ode u penziju. Tek će mržnja prema njemu da bude epska, a deluje da ima sve kvalitete da im se najebe majke igrom ali i verbalno.

  • +1 3
Link to comment

Meda ce sutra imati ceo stadion protiv sebe, ne vole Nadala ali ce navijati protiv Djokovica pa mu ga dodje na isto. Svakako su debili ali jaci je, uzece.

Kod zena Kolins uspeva za sad da prokocka 5:1 u drugom setu, vidjeno je 5:7 posle ovoga. Svakako i da osvoji nekim cudom opet nece vise nikad nista slicno napraviti jer... zenski tenis.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, mlatko said:

Barty party, žao mi malo Collinsove ali ženski tenis

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

ash je zasluzila titulu, ali australijski tenis nije 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...