Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Zli Gli said:

Naravno da nije gotovo, Medvedev je za klasu bolji od Nadala na ovoj podlozi trenutno. Ako Cicipas nekim cudom udje u finale, on ce proci kao Beretini, znaci ili prodaja namestaljka ili predaja tj. raspad, skidanje gaca, vazelin.

Australci govna su krivi, bas bas los narod.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

cici je dobio nadala prosle godine. vratio se posle 0:2.

 

  • +1 1
Link to comment

Ma ne mislim da je prodao, zajebavam se, nego se jednostavno usro i nije odigrao kako zna.

 
cici je dobio nadala prosle godine. vratio se posle 0:2.
 
Znam ali nije bilo finale a on ima tu sposobnost da sjebe dobijen mec protiv ovih jacih.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

A ova Aliz Lim u studiju Eurosporta, kakva kravica. Evo pricaju sa Kasperom Rudom i covek u diskusiji ko ce biti najbolji svih vremena uzdrzan, pomenuo Nadala jer je poceo da trenira kad je ovaj bio na vrhuncu ali korektno odgovara, a ona pomenula izjavu Medvedeva od prekjuce what would Novak do i kao ja bi' se u toj situaciji pitala what would Rafa do puke.gif Dajte otkaz glupaci, vratite Barbaru u studio.

Sto je prvi mec bio tako rano jutros? Da budu sto idealniji uslovi za guzatog?
 


Da, neka mu i finale nameste u dnevni termin kad ih je krenulo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Sto je prvi mec bio tako rano jutros? Da budu sto idealniji uslovi za guzatog?

 

 

prosle godine je prvo polufinale igrano u cetvrtak u vecenjem terminu, a drugo u petak isto u vecernjem

isto tako 2020-e

Edited by Ros
  • +1 2
Link to comment

Jbg, kad je Novak učestvovao na onom US Openu gde nije bilo ni Nadala ni Federera, izbacila ga linijski sudija, pa poslednjem opet nije uspeo da osvoji. Jbg, ne postaje se tako GOAT. Gledajte sad kako Nadal osvaja 21.bez muke i realne konkurencije, on takav poklon ne propušta oberučke da prihvati :sad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...