Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, red star forever said:

Publika uz Nadala.

Kako ono kažu kada Novak igra, nije da ga ne vole nego je normalno da podržavaju slabijeg.

to publika suštinski navija protiv Novaka 

 

ok, šalim se malo, ali verujem da ima nešto i od toga, ono, da Novak ne bude koza

  • +1 1
Link to comment

Ako je Nadal bolji od svih sa kojima je igrao, a za sada je bolji, onda treba da uzme i ne vidim nikakav problem u tome. Novak nikada nije bio na čelu GS poretka, uvek je sustizao ovu dvojicu pa može još malo da ih sustiže. Tako je sebi posložio stvari pa neka se cima sad.

 

Ali samo jednu stvar ne želim, a to je da mi neko priča o kvalitetu i atraktivnosti ovogodišnjeg AO. Peglu ću da bacim.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

 

 

Ali samo jednu stvar ne želim, a to je da mi neko priča o kvalitetu i atraktivnosti ovogodišnjeg AO. Peglu ću da bacim.

 

Misliš da će se neko za par godina sećati da li je i koliko bio atraktivan i kvalitetan ovogodišnji AO?

Ostaće u sećanju samo da je tu Nadal uzeo svoj 21.slem, ostalo će se zaboraviti vrlo brzo.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Ostaće u sećanju samo da je tu Nadal uzeo svoj 21.slem, ostalo će se zaboraviti vrlo brzo.

 

 

Eh da mi je tvoj optimizam..da lepo skocim sa terase..da ne arcim dobru stranglu kao cupika neka.

Link to comment

eh, da baba ima krila

 

esid: cijenim da je sada najteže nololjubiteljima a vakserima, cepanja ličnosti i ostalih mozgova predstoje.

Vidite Tsaia npr. :tongue:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Naravno da nije gotovo, Medvedev je za klasu bolji od Nadala na ovoj podlozi trenutno. Ako Cicipas nekim cudom udje u finale, on ce proci kao Beretini, znaci ili prodaja namestaljka ili predaja tj. raspad, skidanje gaca, vazelin.

Australci govna su krivi, bas bas los narod.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...