Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Tsai said:

i know you might not like it je razdrazivanje kao takvo, kakva god da je izjava posle. voli medo to oduvek

Na stranu sto ne sumnjam da je njemu to zabavno, pogledaj nacin na koji je izgovorio.

 

Ne moze se osetiti isprovociran neko ko nema u sebi preterani hejt.

  • +1 1
Link to comment

Pustite meda, obratite pažnju na razjularenu stoku ispranih mozgova. Fuj.

 

Medo do kraja!

Edited by red star forever
  • +1 1
Link to comment

Neka i nije slucajno, Australijanci su pokazali da su govna i treba da ih jebe, jos jace bi bilo da nije pomenuo ovu dvojicu kasnije. Njima je Federer sampion po meri ali nema ga ni u tragovima vec godinama, bas bedak. Nadala podrzavaju jer moze da pretekne ovog naseg, kao next best thing ali prilicno sam ubedjen da ce ga Beretini satrati.


Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Daj boze da si u pravu za beretinija mada jako los bekend ima  , guzati ce koristiti to maksimalno. Mora da ga izmori sto vise i da nadal ne uzme brzo 2 seta. Tu je kljuc. Onda zamaranje

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

Daj boze da si u pravu za beretinija mada jako los bekend ima  , guzati ce koristiti to maksimalno. Mora da ga izmori sto vise i da nadal ne uzme brzo 2 seta. Tu je kljuc. Onda zamaranje

 

Izdržati 4, 5 sati vrhunskog tenisa je veći problem nego loš bekend (ako mu je uopšte loš, ne znam).

 

Ubeđen sam da Nadal ne može da igra toliko a da osetno ne padne kondiciono. Em je mator, em sav rašfrafljen, em nije igrao vekovima. 

 

Inače, ne mogu da verujem da gledate, Nolo bi vas se stideo... Jebe mi se ko će da osvoji, samo ne Rafaborg. Možda bi zbog poena bilo najbolje da osvoji Cici mada je i on poslednje vreme ispoljio mentalitet žestokog šabanluka, pičkosti i jadnoće...

  • +1 1
Link to comment

sporadicni zvizduci,

pileci mozgovi ce do sledeceg januara zaboraviti i Morisona i Djokovica, kao i imena ovogodisnjih finalista.. osim ako haranga bas ne ode u nedogled

 

koja steta za Alijasima :(

Medi je izvesni sledeci broj 1, samo je pitanje kad.

Nole treba jos nekih 4-5 mjeseci na tronu kako bi i forme radi presao Tildena i Grafovu na all-time listi (sustinski vec jeste)

 

po do sada prikazanom sva preostala cetvorica se imaju cemu nadati, ipak moja prognoza - Medo bez izgubljenog seta do kraja

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

od 1956. godine se nije desilo da igrac osvoji prva dva slema u karijeri u nizu. eto tolike su sanse medvedeva :fantom:

 

1956 Australia Lew Hoad (1/4) Australia Lew Hoad (2/4

 

Uzela je Osaka US open pa australiju 2018-2019.

 

Stigao samo da odgledam poslednja 4 gema i tie-break u trećem, samo malo iskustva je nedostajalo Aliasimu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...