Jump to content
IGNORED

kritika savremene umetnosti


Caligula

Recommended Posts

:huh: vatever,... ipak, iako kriterijuma nema, iako je nemoguce odrediti sta je umetnost a sta ne, u ovo neodredjeno, maglovito doba kustosa, kriticara i teoreticara ko kusih pasa. Pa kakvom se maglom bave ti silni strucnjaci ako kriterijuma nema i ako se sve svodi na
kauboju, ko se ranije bavio kriterijumima?
Link to comment
  • 1 month later...

pne prodaje se nego poklanja! dvd 'the artist is present' uz NINda li ste spremni za nove paviljone u veneciji?kosovo, vatikan i jos 6 novih drzava-predstavnikasrbija valjda jos uvek nije izabrala koga salje

Link to comment
pne prodaje se nego poklanja! dvd 'the artist is present' uz NINda li ste spremni za nove paviljone u veneciji?kosovo, vatikan i jos 6 novih drzava-predstavnikasrbija valjda jos uvek nije izabrala koga salje
nije jos. valjda desetog februara. tradicionalno se na vreme upustilo u taj posao. konkurs po pozivu a zvalo je dosta sareno. bilja djurdjevic, vesna pavlovic, dr.agan, pera talent, sinisa ilic, milos tomic, naskovski, dzafo a poslastice su dorijan kolundzija, bo(g)romir doringer i vesna viktorija. e da pozvani su i kustosi da daju predloge (pejic, sasa janjic, mica karic, una popovic, jelena vesic, ana nikitovic, zoran eric).
Link to comment

otprilike samo srbija jos nije izabrala..gledam sad na e-fluxu estonskog predstavnika, uveliko daju prikaze ucesnikaznam samo da je komesar maja ciric i eto tipujem nekako da ce biti izabran sinisa ilic ili milos tomiccitala/gledala sam predlog jednog od tih koje navodis i verujem da svojom presirokom retrospektivno-dokumentaristickom koncepcijom ne prolazi. s obzirom na temu ovogodisnje izlozbenego, znas li mozda ima li u srbiji negde u nekoj ubogoj knjizari casopis http://www.the-exhibitionist-journal.com/issue5.htmmoze narudzbine online ali prlacanje paypal-om

Link to comment
otprilike samo srbija jos nije izabrala..gledam sad na e-fluxu estonskog predstavnika, uveliko daju prikaze ucesnikaznam samo da je komesar maja ciric i eto tipujem nekako da ce biti izabran sinisa ilic ili milos tomiccitala/gledala sam predlog jednog od tih koje navodis i verujem da svojom presirokom retrospektivno-dokumentaristickom koncepcijom ne prolazi. s obzirom na temu ovogodisnje izlozbenego, znas li mozda ima li u srbiji negde u nekoj ubogoj knjizari casopis http://www.the-exhib....com/issue5.htmmoze narudzbine online ali prlacanje paypal-om
pa probaj da u biblioteci MSUB. mozda ih narucuju pa ih mozes kopirati. a ne znam gde bi mogla naruciti :(sumnjam za milosa. moguce je da ce sinisa ici. ja bih tipovao na biljku ili mozda cak i vesnu pavlovic. a mozda i z. naskovski.
Link to comment
otprilike samo srbija jos nije izabrala..gledam sad na e-fluxu estonskog predstavnika, uveliko daju prikaze ucesnikaznam samo da je komesar maja ciric i eto tipujem nekako da ce biti izabran sinisa ilic ili milos tomiccitala/gledala sam predlog jednog od tih koje navodis i verujem da svojom presirokom retrospektivno-dokumentaristickom koncepcijom ne prolazi. s obzirom na temu ovogodisnje izlozbenego, znas li mozda ima li u srbiji negde u nekoj ubogoj knjizari casopis http://www.the-exhib....com/issue5.htmmoze narudzbine online ali prlacanje paypal-om
valjda ovde ima toliko dzentlmena koji zive u inostranstvu posaljes im pare WU posle.
Link to comment
valjda ovde ima toliko dzentlmena koji zive u inostranstvu posaljes im pare WU posle.
valjda ovde ima toliko dzentlmena koji zive u inostranstvu posaljes im pare WU posle.
te
valjda ovde ima toliko dzentlmena koji zive u inostranstvu posaljes im pare WU posle.
htela sam da napisem al bi bila nepotrebna informacija al mozda jos nekom zatreba - ima u knjizari u ljubljani (redovno) i imam ko da mi posaljemislila sam da mozda neko nabavlja i u bgd-u jer pored liste tih regularnih knjizara pise da se moze naci u mimo tih oficijalnih mesta :)edti - ne znam sto si triple-ovan u quote-u al nek ostanes Edited by InvisibleLight
Link to comment
eto tipujem nekako da ce biti izabran sinisa ilic ili milos tomic
sumnjam za milosa. moguce je da ce sinisa ici. ja bih tipovao na biljku ili mozda cak i vesnu pavlovic. a mozda i z. naskovski.
Najverovatnije idu Pera Talent i Miloš Tomić zajedno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...