Jump to content
IGNORED

kritika savremene umetnosti


Caligula

Recommended Posts

i posle kao jedna od odlika fašizacije društva sveopšti prezir ka umetnicima i intelektualcima more mrš :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

 

 

:heart: „Ne postoji tu nikakvo izloženo delo“, objasnila je ona prilikom gostovanja na radiju BBC početkom aprila. „Tamo ću biti samo ja. I posetioci koji su moj živi materijal. To je nešto najradikalnije, najčistije što ja mogu da uradim.“  :heart:

 

... ima jos cistije i iskrenije, da traje godinu dana i da se ona uopste ne pojavi (sem pri potpisivanju ugovora za honorar jbg, lajf iz a bitch)

 

Absolut votka bi joj pozavidela na cistoti  :wub:

Link to comment

... ima jos cistije i iskrenije, da traje godinu dana i da se ona uopste ne pojavi (sem pri potpisivanju ugovora za honorar jbg, lajf iz a bitch)

neeee, to bi vec bila prevara :lolol:

 

gore na radulovicu kim rece kako komunisti moraju da se bave misterijumom staljinizma. slicno tome, mislim da su svi hippie-dippie umetnici sezdesetih i oni koji se osecaju tako zanavijek obremenjeni misterijumom abramovicizma. kako su stvari krenule naopako ? :cry:

 

radis jednu stvar 1968 and it seems so honest and groundbreaking. radis potom istu stvar 2014 i jebeni si iritantni retard.

Link to comment

i posle kao jedna od odlika fašizacije društva sveopšti prezir ka umetnicima i intelektualcima more mrš :fantom:

 

Један од узгредних метода фашизације је и форсирање таквих муда/бубрези подвала едаби се имало разлога за тај презир. Онда испадне са уметницима као са странкама, немаш никог кога можеш да уважиш као некакву величину, све сами продавци магле. У ствари, међу уметницима верујем да их има, али ове гурају горе, њих гурају доле.

Link to comment

У ствари, међу уметницима верујем да их има, али ове гурају горе, њих гурају доле.

 

Na osnovu cega verujes da ih ima? Verovatno imas na umu neko konkretno ime. Ako nije problem, reci.

Link to comment

neeee, to bi vec bila prevara :lolol:

 

radis jednu stvar 1968 and it seems so honest and groundbreaking. radis potom istu stvar 2014 i jebeni si iritantni retard.

 

 

Meni je ovo samo dokaz da je majmun oduvek bio u tenku bez da razume tehnike upravljanja vozilom i nisanjenja, samo je '68-me to bilo simpaticno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne pratim, ja ovo ovde izbacio iz digestivnog trakta. Sta radi MIXER na mikroplanu, kako to shuruju sa SRS Sheblatra Jashari

 

 

btw. Sheblatra Jashari ima opasnu nogu, mozda i odem da se igram tamo

Edited by Caligula
Link to comment

Ne pratim, ja ovo ovde izbacio iz digestivnog trakta. Sta radi MIXER na mikroplanu, kako to shuruju sa SRS Sheblatra Jashari

 

 

 

Pa kako radi, tako sto lazljivoj lopovskoj gamadi daje legitimitet.

 

Mislim pazi ti njihov narativ.

 

 

 

Mikser festival, koji će ove godine pod sloganom "Održiva utopija" biti održan treći put u beogradskoj četvrti Savamala, trajaće od 3. do 8. juna na više od 40 lokacija, uz učešće oko 1.000 stvaralaca.

Cilj je da se kroz razgovor i razmenu ideja između lokalnog stanovništva, stručnjaka iz domena arhitekture, urbanizma, i drugih oblasti, i investitora, dođe do optimalnog modela za budući razvoj Savamale zbog novog projekta "Beograd na vodi".

Link to comment

Pa dobro, svako tu sad trazi svoje mesto, MIXER se nikada nije ni ogradio od dzentrifikacije, naprotiv.

 

Srbija je umrla odavno, ovo sto gledamo i zivimo decenijama unazad je igranka na njenom grobu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...