Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Pazi pred taj draft(naravno lako je posle bitke biti general) Hild je imao veliku vrednost tako da draftovanje Luke i trejd Hilda za dobrog visokog bi Sakramentu doneo plej of već te sezone.

Link to comment

to be honest, ne postoji osoba na svetu koja je znala da ce donca ispasti krizanac magica johnsona i larryja birda.

 

mislim, znalo se da je dobar (bese mvp evrolige s 18 godina) i sve ali pitanje je kako bi mu se karijera razvijala u disfunkcionalnim kingsima gde bi morao da deli loptu s foxom i ostalim revolverasima.

 

btw. ne pamtim da je neki igrac u istoriji kosarke imao veci usage od njega u dallasu.

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, 1n54jd3r said:

Namesti situaciju da je Jokic u ekipi gde je drugi najbolji igrac. Sta bi sve osvojio?

Za početak, ne bi osvojio MVP titulu. Imao bi mnogo manje asistencija i poena. Igrao bi manje. 

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Sundance Kid said:

to be honest, ne postoji osoba na svetu koja je znala da ce donca ispasti krizanac magica johnsona i larryja birda.

 

mislim, znalo se da je dobar (bese mvp evrolige s 18 godina) i sve ali pitanje je kako bi mu se karijera razvijala u disfunkcionalnim kingsima gde bi morao da deli loptu s foxom i ostalim revolverasima.

 

btw. ne pamtim da je neki igrac u istoriji kosarke imao veci usage od njega u dallasu.

 

I strongly disagree. Znalo se da će Dončić biti transcedentan igrač. Takvi igrači uspevaju čak i u raspalom Sakramentu

Link to comment
3 hours ago, ducca said:

 

Bio je konsenzus, nema se šta tu previše filozofirati. Uostalom posle svega Divac je do sad mogao izaći i reći ako je hteo Dončića s obzirom da će mu to ostati etiketa do kraja funkcionerske karijere, ako takva posle svega i dalje postoji, ne znam čemu eventualna slepa lojalnost Viveku, osim ako se ne nada nekoj ambasadorskoj poziciji da kapne još nešto bez previše cimanja... :rolleyes:

Ne da branim Divca, ali uvijek je pitanje kako se dodje do konsenzusa i koliko svi vjeruju u isti. Vrlo je moguce da je Divac postupio po "vezi konja dje ti gazda kaze" principu.

 

Druga stvar, ovaj novinar i manjinski vlasnik se zale na manjak stabilnosti, o onda isti plasiraju u javnost anonimne traceve.

Link to comment
30 minutes ago, goofs said:

Ja bih samo da primetim da Divca u Kingsima nema vec dve godine, a da oni nisu napravili ni pedalj napretka.

A nisu ni imali priliku da unaprede fransizu koju je Divac imao, niti ce je imati skorije. 

Link to comment
Za početak, ne bi osvojio MVP titulu. Imao bi mnogo manje asistencija i poena. Igrao bi manje. 
To ne smes pisati na ovom forumu

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

To ne smes pisati na ovom forumu

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Koliko je onda Gasol osvojio MVP titula pre nego što je došao u Lejkerse? :fantom:

Link to comment

Ne bi igrao manje ali neki ovde misle da bi imao iste ili cak jace brojke i kad bi presao da igra sa Durantom i Kajrijem, npr. Neverovatna zaslepljenost, Sek i Hakim su go kurac za Jokaru otprilike.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Interesantno za razmisljanje. Ja bih rekao, izbaci Kajrija i ostavi Duranta i ima lagano jace brojeve. Zameni za Doncica ili Janisa, ima slabije. Zameni za Stefa, video igrica brojke.

 

edit: ovde pricamo o brojkama, sanse za osvajanje titule mogu da budu drugacije. 

Edited by Joe D
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...