Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Bice ogroman uspeh ako Denver dobije dve utakmice u seriji, ja ocekujem da budu pometeni. A Jokic ako je pametan , posle ove sezone neka rezervise kartu za Dallas ili neku drugu ekipu kome je potrebna jos jedna suprezvezda da bi napala titulu :)

Link to comment
26 minutes ago, napadaj said:

Kad Jokić osvoji makar četvrtinu onoga što je Pau uzeo, nek se javi.

 

Jel izbor bio za najbolje ili najtrofejnije?...

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Jel izbor bio za najbolje ili najtrofejnije?...

 

Nema mesti toj priči ovde. Pau nije neko ko se šlepao, već je bio glavni igrač u svojim timovima ili jedan od dvojice glavnih. Uostalom, kraj sedme utakmice u finalu sa Bostonom 2010. godine pokazuje kakav je on NBA igrač bio.

  • +1 2
Link to comment

Apsolutno ne želim slovo da oduzmem od njegove karijere i njegovih uspeha, fantastičan igrač sa istom takvom karijerom na svakom planu. 

 

Samo što je Jokara 2x bolji... 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Ne mogu da se složim sa tim.

Namesti situaciju da je Jokic u ekipi gde je drugi najbolji igrac. Sta bi sve osvojio? Mada je prica hipoteticka pa tako mozemo do besvesti da kontempliramo o masi igraca koji su vrhunski ali nisu imali support u timu da osvoje titulu. 

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

Nema mesti toj priči ovde. Pau nije neko ko se šlepao, već je bio glavni igrač u svojim timovima ili jedan od dvojice glavnih. Uostalom, kraj sedme utakmice u finalu sa Bostonom 2010. godine pokazuje kakav je on NBA igrač bio.

Pa igrao je sa Kobetom koji je bio top 5 igrac u ligi u to vreme:) Naravno da je doprineo titulama ali nije bio glavni igrac ekipe. U Memfisu je bio glavni igrac , uspeo je da ih odvede u plej of nekoliko puta gde su ispadali  u prvoj rundi  plej of-a. Za reprezentativne uspehe svaka cast. Na zalost ovog naseg sivonju ne zanima bas mnogo reprezentacija , uzeo je jedno Olimpijsko strebro i odigrao  je jedno SP na kojem  je bio dopingovan slaninom i cvarcima, potpuno nezainteresovan nastup. Nema sumnje da ce Jokic imati jacu NBA karijeru od Pau Gasola, pogotovo ako jos uspe da uzme neku titulu , vec sada je univerzalno priznat kao najbolji centar-asistent koji je ikada igrao u NBA ligi, sto i  nije bas mala stvar.

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, Calavera said:

i ako nije ozbiljno, verovatno će trebati par nedelja da se sanira. enivej, znao sam ja da vladimir nije ekskluzivni krivac što ga kingsi nisu draftovali:

 

‘Basketball Hell’: How Vivek Ranadive turned Sacramento Kings into NBA’s biggest losers

 

za par godina će još i ispasti da je jedino vlade i hteo luku u celom sakramentu :sleep:

Ja sam jos tada rekao da Vlade nije toliko lud nego da su mu zabranili da on bira pika posle onih promasaja predhodnih godina.

Link to comment
Namesti situaciju da je Jokic u ekipi gde je drugi najbolji igrac. Sta bi sve osvojio? Mada je prica hipoteticka pa tako mozemo do besvesti da kontempliramo o masi igraca koji su vrhunski ali nisu imali support u timu da osvoje titulu. 
Ajde sto bi osvojio minimum 6 titula vec do sad nego sto bi realno imao karijerni kvadrupl dabl u proseku. Moja procena 47/28/19 i jedno 11 ukradenih jer bi se vise trudio i u odbrani.

A tek moj Vinsent Lamar Karter da je imao centra pravog, joj zivote...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
17 hours ago, Calavera said:

i ako nije ozbiljno, verovatno će trebati par nedelja da se sanira. enivej, znao sam ja da vladimir nije ekskluzivni krivac što ga kingsi nisu draftovali:

 

‘Basketball Hell’: How Vivek Ranadive turned Sacramento Kings into NBA’s biggest losers

 

za par godina će još i ispasti da je jedino vlade i hteo luku u celom sakramentu :sleep:

 

Quote

“I’ve been in the room with Vivek during draft time,” a former member of the team’s basketball operations staff told The Sacramento Bee, speaking on condition of anonymity for fear of reprisals. “I’ve been on conference calls with him around the trade deadline. I think, like any successful business or organization, a lot of this stuff starts at the top."

 

Da l nije Pedja Drobnjak u pitanju, on je bio deo organizacije kada je draft u pitanju, pitam se ko li je takve mastermindove dovodio u Kingse... :whistle:


 

Quote

 

"The source said Ranadive and Williams were driving forces behind the decision to draft Marvin Bagley III over Luka Doncic in 2018, but there was consensus within the organization because Bagley was a “modern-day big who could run the floor with De’Aaron Fox.”


 

 

Bio je konsenzus, nema se šta tu previše filozofirati. Uostalom posle svega Divac je do sad mogao izaći i reći ako je hteo Dončića s obzirom da će mu to ostati etiketa do kraja funkcionerske karijere, ako takva posle svega i dalje postoji, ne znam čemu eventualna slepa lojalnost Viveku, osim ako se ne nada nekoj ambasadorskoj poziciji da kapne još nešto bez previše cimanja... :rolleyes:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...