Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 minutes ago, pbg12345 said:

kakva je konkretno situacija sa marejem i porterom, nalazim oprecne informacije

 

Na Jamalu je odluka da li ce igrati, clearovan je. MPJ mi se cini da je out za sezonu svakako. Mislim da ih necemo gledati, ako se vec nisu vratili u ove poslednje 2-3 utakmice sa klupe. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

ja bih voleo znati sta je u marejovoj glavi :D 

 

kapiram ga naravno, nije se jednostavno vratiti posle takve povrede

sa druge strane imas priliku da igras posle godinu dana, ekipa ti u PO, pretpostavljam da jaka zelja postoji

 

pitanje je na sta bi licio sad, ali cak i sama cinjenica da je u ekipi, mislim da bi ih znacajno podigla

Link to comment
9 hours ago, Mos said:

 

Na Jamalu je odluka da li ce igrati, clearovan je. MPJ mi se cini da je out za sezonu svakako. Mislim da ih necemo gledati, ako se vec nisu vratili u ove poslednje 2-3 utakmice sa klupe. 

Opet, novinari iz Denvera nisu bas sigirni u vezi Dzamala. Postoji mogicnost da ipak zaigra u PO.

  • +1 1
Link to comment

Pogotovo ako izvuku  GS u prvoj rundi , prva utakmica  vracanje na mesto zlocina  u dvoranu u kojoj se povredio prosle sezone, ne verujem ni ja u njegov povratak u plej of-u.

Edited by Micko8
Link to comment

Nije bas tako jednostavno. Da misle da ove godine sa njim imaju sansu za titulu, verovatno bi se vec vratio. Ovako ne zele da rizikuju back2back povrede kao sto se Kleju desilo. 

Link to comment

A sta rizikuje Zajon? Jbt, koliku su slobodu dali igracima i jos ih placaju ciklijarde... 

Edited by MiddleClass
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Znači imamo novi timetable za ACL god i po dana. Ako hoćeš, ako ti nije mrsko. Ako nećeš ne moraš ni tad da se vratiš

 

2 hours ago, goofs said:

Da, ne kontam zasto ne bi igrao PO ako je clearovan da igra. Kad ce ako ne sad, sta tacno cekaju, KK Sledeca Sezona?

 

Da je ostalo još utakmica u sezoni, da je sad februar umesto što je april sigurno bi se vratio, ovako bi morao da se vrati direktno u okruženje u kojem se od startera očekuje da svaku utakmicu igra 35+ minuta punim gasom što verovatno nije najpametnija ideja.

Link to comment

Pa poenta jeste da se vrati u martu, što je cirka godinu dana od povrede i da bude spreman na plejof okruženje. Naravno da neće odmah da uleće da igra plejof. ACL ranije nije bio povreda zbog koje se propuštaju utakmice u više sezona. 

Link to comment
49 minutes ago, theanswer said:

ACL ranije nije bio povreda zbog koje se propuštaju utakmice u više sezona. 

 

Godinu dana je uvek bilo vreme potrebno za povratak, a sledeće nedelje je tačno godinu dana, ništa se tu nije promenilo, osim što se u njegovom slučaju godinu dana poklapa s krajem sezone, a ne sa početkom ili sredinom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...