Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

14 hours ago, fancy claps said:

kolko sam cuo ni simmons vise nije siguran.

 

Simmons voli stats vise nego kevu i ćaleta, neće odoleti 2000/1000/500/100 sezoni. To što priča na podcastu je sve u svrhu kladjenja i zajebavanja sa kvotama. 

Link to comment
16 hours ago, fancy claps said:

 

sudeci po raspolozenju glasaca na tviteru i po televizijama, ja sam prilicno siguran da janis uzima mvp. kvote na kladionicama su potpuno bzvze (barem ko indikator toga kolike ko sanse ima, verovatno imaju neki svoj drugi smisao) ko sto su bile i pre poslednjeg bontempsovog polla.

Ipak po onom poll-u lika sa ESPN-a Jokic je favorit, a i prosle sezone mu je bila tacna anketa,  predvideo je Jokica kao pobednika.

Link to comment
16 hours ago, Zli Gli said:

Naravno da nisam poredio Jokica i Dzordana, pobogu, koje lose kapiranje. Poenta je da ne moze biti ni u top3 najbolja igraca danas kad tavori s ovim nesretnicima a opet ako ode negde medju superzvezde imace manju ulogu i losiju statistiku i niko ne garantuje instant uspeh. Kao Knezova pesma Da l' si ikada mene voljela, taj fazon, zacarani krug. Durant, Janis, raspadnuti Kari, matori Lebron, svi su i dalje pojedinacno gledano bolji od njega, tu je negde u rangu sa Embidom i Doncicem tik iznad nabrojanih.

Sto se tice ove sezone, mislim da ce biti opet MVP, nisu se ostali nesto istakli da bi mu neko nadjebao istorijske brojke. U plejofu ili metla ili 4:1 iako se i GS trenutno pati.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk




 

 

Ne znam kakve veze ima kvalitet njegove ekipe sa njegovim individualnim rejtingom u ligi  :) Bas to bi i trebalo da  da mu pomogne da ima bolju reputaciju, posto je sa tim nesretnicima napravio kakav takav uspeh ove sezone, realno ovaj Denver bi bio u zoni lutrije bez njega. On je  u top pet igraca lige  ove sezone a bio je i prosle. Kada bi svaka super zvezda u ligi igrala sa grupom nesretnika sa kojom igra Jokic, sumnjam da bi svi ti igraci  napravili neki veci timski uspeh od Jokica. Lako je praviti uspehe sa super timovima (Lebron,Durant). Jokic u karijeri jos nije igrao  u ekipi sa igracem koji je  nivo all star-a. Ne znam po kom osnovu je Curry bolji igrac od Jokica ove sezone , o Janisu i Durantu moze da se raspravlja.

Edited by Micko8
Link to comment

Najboljih pet igraca u ligi ove sezone su Embiid ,Janis, Doncic, Jokic , eto stavicu Duranta kao petog , mada je on propustio mnogo utakmica ove sezone ali pre povrede je mocno izgledao .

Edited by Micko8
Link to comment

Čovek je prošle sezone bio zasluženi MVP a ti osetiš neku poremećenu potrebu da nam objasniš da je bio u top 5 te iste sezone.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

bilo bi lepo da se na zapadu posloze finiks-klipers/gsw-juta , a sa druge strane memfis-minesota/dalas-denver

 

kakva je konkretno situacija sa marejem i porterom, nalazim oprecne informacije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...