Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Oscar Robertson je imao tripl-dabl sezonu, uz nju jos cetiri u kojoj je bio na manje od 1 skoka/asista po utakmici da ponovi taj uspeh ('64 mu falilo 0.1 skok). Jednom MVP, jednom sampion mnogo godina kasnije. On je sasvim legitiman top 50 igrac u istoriji lige (ok, sad top 75), ali ga niko ne pominje u kontekstu Jordana i najvecih. 

 

Nemojmo se zajebavati, ovo sto debeli radi prethodne dve sezone je radio i Janis pre dve godine, na svoj/drugaciji nacin, pa ima dve MVP titule, uz to i prsten. Nek on zavrsi karijeru prvo pa cemo pricati o Hakimu i slicnima.

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

je li sikma bio u tim sonicsima, ili je on bio kasnije? lenny wilkins je bio trener, to znam.

 

Bez gledanja, Sikma, koji je valjda bio i MVP finala, te DJ. Imali su još jednog opasnog (na vrh mi...) i onog što je prvi brijao glavu.

Link to comment
6 hours ago, Micko8 said:

Dzaba  jos jedna MVP titula 

 

sudeci po raspolozenju glasaca na tviteru i po televizijama, ja sam prilicno siguran da janis uzima mvp. kvote na kladionicama su potpuno bzvze (barem ko indikator toga kolike ko sanse ima, verovatno imaju neki svoj drugi smisao) ko sto su bile i pre poslednjeg bontempsovog polla.

Link to comment
Just now, fancy claps said:

 

sudeci po raspolozenju glasaca na tviteru i po televizijama, ja sam prilicno siguran da janis uzima mvp. 

ratio

Link to comment
11 minutes ago, fancy claps said:

 

sudeci po raspolozenju glasaca na tviteru i po televizijama, ja sam prilicno siguran da janis uzima mvp. kvote na kladionicama su potpuno bzvze (barem ko indikator toga kolike ko sanse ima, verovatno imaju neki svoj drugi smisao) ko sto su bile i pre poslednjeg bontempsovog polla.

 

Sto ne uzmes pare? Kvota na Janisa je 9 :)

  • +1 1
Link to comment

ma ja navijam za jokica iako je vucicevac, samo mi tako izgleda jbga. koga znamo od jokicevih sigurnih glasova sem hollingera, stana van gundyja i singera iz denvera? kolko sam cuo ni simmons vise nije siguran.

 

danas izaso 1 ballot u athleticu, 1 u ringeru i oba su za djanisa. i poslednja 3 tzv. nacionalna podkasta koja sam sluso svi su za grik frika.

  • +1 1
Link to comment

Naravno da nisam poredio Jokica i Dzordana, pobogu, koje lose kapiranje. Poenta je da ne moze biti ni u top3 najbolja igraca danas kad tavori s ovim nesretnicima a opet ako ode negde medju superzvezde imace manju ulogu i losiju statistiku i niko ne garantuje instant uspeh. Kao Knezova pesma Da l' si ikada mene voljela, taj fazon, zacarani krug. Durant, Janis, raspadnuti Kari, matori Lebron, svi su i dalje pojedinacno gledano bolji od njega, tu je negde u rangu sa Embidom i Doncicem tik iznad nabrojanih.

Sto se tice ove sezone, mislim da ce biti opet MVP, nisu se ostali nesto istakli da bi mu neko nadjebao istorijske brojke. U plejofu ili metla ili 4:1 iako se i GS trenutno pati.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk





Link to comment

Netsi su zapravo Lejkersi istoka, evo samo sto nisu poceli da igraju i obrisali parket svima. Vece sanse su da se ne dokopaju prve runde nego da osvoje nesto. 

  • +1 1
Link to comment

Videcemo vrlo brzo, na jedan mec je sve moguce a posle ako dobiju neki ucinak od penzionera Oldridza i Grifina mogli bi biti zajebani ko kratko cebe. Ne obozavam ih nesto ali navijacu za njih tamo a inace za Sanse i malo Memfis jer su mi misterija.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...