Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

27 minutes ago, Zli Gli said:

Velika je razlika imao prsten ili ne, ovako je samo statisticki u top3 a ne pita se nista kad su u pitanju titule nego eto tako dominira u grupi gradjana, cast izuzecima. Bas bi Dzordan bio smatran za najboljeg svih vremena da nije osvojio bar 3-4 titule, nema sanse.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Pa ne moze sa ovim krsom od ekipe da osvoji titulu , cudo je da su uopste u plej-ofu ove sezone ,  i Dzordanu su dovodili pomoc , imao je mocne timove. Jokic ako zeli titulu treba da bega iz Denvera posle ove sezone.

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

Ma kakav najbolji svih vremena, o čemu pričate vi? 
 

 

Pa realno je medju centrima sesti trenutno :)

Edited by Milošica
Link to comment

Ako nastavi kontinuitet ovakvih igara u naredne 3,4 sezone i uspe da se domogne titule, moze da se ubaci u konverzaciju za jednog od najboljih centara koji su ikada igrali u NBA ligi:)

Edited by Micko8
Link to comment

dobro je micko, i bez tebe svi znaju da moze da ibacuje 30+ poena po mecu da hoce, stvarno ne moras da ponavljas milion puta. On i bar jos 10 igraca u ligi. koliko mislis da bi lebron ubacivao kroz karijeru kad u 40 godina ubacuje 30+ iz picke?

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Pa realno je medju centrima sesti trenutno :)


O tim stvarima možemo da pričamo, ali kakvi crni Jordani. Kad bude u istoj rečenici sa Jordanom to će već biti nagrada veća od ova dva MVPa.

 

 

Link to comment
10 minutes ago, garmonbozia said:

Kao da čitam diskusiju u b92 komentarima

 

To nas kao Gli zajebava zato što smo mu dirali Novaka, a mi se kao primamo iako nas sve suštinski zabole dupe za ovog u odnosu na seču vena sa teniserovog topika.

 

Neće biti GOAT košarke i neće osvojiti prsten, oh ne! Samo to ne! 

 

:lolol:

Link to comment

Zanimljiva trivia.

 

Od 75 šampionskih timova u istoriji NBA samo 3 nemaju igraču u listi Top 75.

- 1947 Warriors

- 1979 SuperSonics

- 2004 Pistons 

 

Ovi poslednji je nama zanimljiv (jer, jelte, pojma nemamo ko je bio u ovim timovima 1947. i 1979.)

Pistonsi 2004. su Chauncey Billups, Ben Wallace, Rasheed Wallace, Richard Hamilton, Tayshaun Prince i... naravno Darkeem.

Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Ni prvi ni poslednji MVP igrac bez prstena, eno 90ih moze ceo Dream-Team da se sklepa od takvih. 

covek je sad da stane hof igrac.

na planeti 1 od najboljih 10 u dekadi.

nema interesantnijeg igraca danas na planeti za gledanje ( mozda kajri mozd a le bron ali ipak ispod njega)

nase lik, svaku tekmu sto sam odigrao, svaki basket u zivotu mi izgleda veci i bolji kad vidim jokica kako se pegla sa najboljima na svetu.

sad kad bi uzeo sve najbolje trenere na planeti verujem da bi bar 80posto izabralo jokica za svoj tim.

nema coveka osim onog micka 8 ( lik je garant kao carlijev buraz iz 2 i po muskarca) koji ga ne ceni.

on bukvalno s e radi kako treba i kad treba. njegova selekcija poteza je svemirska. to da znam je imao medzik, brd,  dzordan, kobe, le bron i niko vise u pslesnjih 40 godina

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Meni trenutno debeli u tom istorijskom smislu najviše vuče na nivo recimo Melouna, ono, ringless sa vrhunskom statistikom, ok, Meloun je između ostalog bio poznat i kao dugotrajan, inaugurator ako ga zdravlje posluži biće i tu solidan, ali sa 2xMVP ozbiljno ulazi u neke više ešalone nebeskih bića 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...