Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

24 minutes ago, Mos said:

Triler u Minesoti, ako ovi krembili propuste ovu sansu i izgube od Spursa evo ja ne znam. 

bez trilera u Denveru...gube ravno 20 razlike od mrtvih Sansa na poluvremenu :ph34r:

Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

bez trilera u Denveru...gube ravno 20 razlike od mrtvih Sansa na poluvremenu :ph34r:

 

3 hours ago, 1n54jd3r said:

bez trilera u Denveru...gube ravno 20 razlike od mrtvih Sansa na poluvremenu :ph34r:

spurs-a naravno...bolno je bilo gledati, na obe strane terena su jezivi...Jokic je imao svoju borbu protivu Toni Braders i kolega mu...bio je tvrdoglav, ispucavao se i promasivao kao retko kad

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

 

bio je tvrdoglav, ispucavao se i promasivao kao retko kad

 

Odgledao sam poslednji kvoter™, nije baš da gledam svaku Jokarinu tekmu ali sam prvi put msm u životu video da mu dva šuta u 3 završe na prvom obruču, jedan floater sa 2m i jedna trojka jedva dobacio. Obično ili uđe ili izgleda da će da uđe pa izađe :D 

Link to comment

jaka stvar, lejkersi su dobili manje utakmica od oklahome od all star-a, a ovi samo jos cistacicu i prodavca kokica nisu skinuli za utakmicu.

 

zapad je teska krsina ove sezone.

 

Link to comment

ko ce to da pamti, niko.

pamtice se samo da bohoc nije mogao ni do play offa, sa timom koji je sam sastavljao.

 

cak ni u "krsini od zapada."

Link to comment

Najjace u vezi Jokare je da kada mislimo da je imao losiju partiju, on zabode tipa 40 poena uz 50% suta. Toliko je jebeno dobar. Da je neki od media darlings imao takvu partiju ESPN bi izvestavao o dominaciji.

  • +1 5
Link to comment
29 minutes ago, 1n54jd3r said:

Najjace u vezi Jokare je da kada mislimo da je imao losiju partiju, on zabode tipa 40 poena uz 50% suta. Toliko je jebeno dobar. Da je neki od media darlings imao takvu partiju ESPN bi izvestavao o dominaciji.

 

To, njegove "loše" partije bi za 99% bile utakmica karijera

Link to comment

Denver je izgubio svaku vazniju utakmicu ove sezone, to dovoljno govori koliko su smece od ekipe. Steta sto  Minesota nije dobila sinoc . Ovako pobeda protiv Lejkrsa u poslednjem kolu ih vodi u plej of i verovatno ce dobiti tu utakmicu, a u plej of-u ih ceka ekspresno ciscenje metlom.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...