Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

6 hours ago, Aleksandar88 said:

Koliko je tih utakmica sa GS Denver odigrao kompletan?

Kod Denver se znalo da su dva igraca gotova za ovu sezonu.  Cinjenica  je da je   Denver u ovakvom sastavu slabiji od svih boljih timova u ligi .  Na zapadu su sve ekipe  ispred,  mnogo bolje  od njih a i Minesota  je to dokazala u medjusobnim duelima. Uglavnom su sve utakmice gubili na isti nacin , Malone ne zna da se adptira na igru protivnika i  da izvuce pouke iz poraza a  sa ovakvim rosterom je to ionako veoma  tesko uciniti  .

Edited by Micko8
Link to comment

Denver je zvanicno imao 18 izgubljenih lopti sinoc a izgledalo mi je kao da su imali 48 , igraci Minesote su skoro svako  dodavanje  Denverovih igraca presekli, a ta dodavanja su bila boze me sacuvaj, tu se videla sva intelgencija ekipe.  Pa doveli su Gordona da im igra odbranu ali covek se utripovao da je neka ofanzivna masina, zalece se u reket  kao bolid cim primi loptu u ruke a u odbrani ga protivnici cerece kako god hoce.  Ako bi bi se Murray potpuno  zdrav vratio sledece sezone i  kada bi Porter uspeo da pruzi nesto korisno na terenu,  uz nastavak Bones-ovog razvoja,  plus da se rese Bartona  kada se zavrsi ova sezone  . Denver bi imao sta da kaze sledece sezone ali to je sve upitnik  sada, sve zavisi od  opravka dva navedena igraca.

Edited by Micko8
Link to comment

Muceni Bulsi i dalje krompir protiv top3 ekipa, ne znam jel imaju jos neku sansu do kraja sezone ali ovo je bas tuzno

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

kakva sekira pauela, zoran savic se ne bi postideo.

 

ovaj dallas je cudna ekipa, odere ih vasington 30, a protiv ovih jacih izgledaju kao masina.

 

debeli sef

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment

ali kakav kraj poluvremena :isuse:

Lejkersi daju koš za +2 na 2-3s do kraja.

međutim Denver se bukvalno prošetaju do trojke i Barton fauliran s leđa na šutu. nadrealno.

Barton daje sva 3 bacanja. Denver odlazi na poluvreme sa +1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...