Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Biće na kraju da su današnji klinci pragmatični, bogati ekonomični, a jedino mi tu neka izgubljena generacija koja se nešto buni a niko je ne zarezuje 2%. Otprilike kao deka Simpson kad preti oblacima. 

  • +1 4
Link to comment
7 hours ago, nisam ja said:

pokušavam da zamislim jokića kako ima politički stav i ne ide mi. 

 

A i šta će mu sa desetinama miliona dolara na računu. Njemu bi bilo dobro u svakom tipu uređenja, od robovlasništva do demokratije. Dobro, možda ne u komunizmu sovjetskog tipa, ali ta opcija više nije u ponudi.  

Link to comment
50 minutes ago, MiddleClass said:

Embid je mvp, a vi se i dalje nadate. E cujes anketa americkog sos kanala...

Taj lik je i prosle sezone svojom anketom nagovestio ko ce biti MVP:)

Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

 

Teško. Ovo što Jokić radi sa ekipom u kojoj niko nema 15 ppg je nestvarno, čisto sumnjam da bi Janis uspevao isto to sa sličnom grupom građana.

Slazem se ali ispao je i sisica  na otprilike dvadesetak utakmica ove sezone.  

Edited by Micko8
Link to comment
9 hours ago, Mos said:

Isto to radi i Luka sa svojom grupom gradjana. Vuklja ih na ledjima do tog nekog 5-6 mesta na zapadu koje ti garantuje samo ispadanje u prvoj rundi ili masakr od Finiksa. 
 

Ja bih rekao u ovom trenutku da je raspored najboljih igrača:

 

1. Janis

2. (zdrav) Durant

3. Debeli

Ta grupa gradjana je imala skor od   7-9 bez Luke ove sezone , Denver je dobio  utakmice protiv  Indijane i Hjustona , sve ostale utakmice su gubili stoka razlike kada Jokic nije igrao.

Edited by Micko8
Link to comment

2018, ne znam da li je prošlo nedelju dana nakon potpisivanja ugovora, Jokare poravnale pola Venca u Somboru. Napravilo 3-4 kućerine za 3 brata i ostarele roditelje.

gradski arhitekta snsovac nije imao pojma šta se dešava, dizali dževu po medijima. ali džaba. sve išlo preko Pokrajine i sva potrebna dokumentacija dobila potrebne počate na volšeban način.

btw Jokarin striko bio gradski sekretar za kulturu još u vreme kad je Maja Gojković bila gradonačelnik. pre 15+ godina u SRS eri. Trenutno je valjda pomoćnik ministra za kulturu u republičkoj vladi.

Staaari su to Inauguratori. Plus sad imaju kapacitet i resurse naspram kojih Đokovići mogu izgledati kao male bebe. :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Za braću se zna da su balvani, za ćaleta nisam znao kakav je, ali sam sasvim slučajno saznao ko su mu neki od prijatelja i situacija nije ružičasta. Jedan je recimo lik koji  u ZR novinama stavi svake godine čitulju za Gišku preko cele strane a ove je godine u čitulji uspeo da spomene Đilasa i Mariniku. True story. 

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
46 minutes ago, theanswer said:

Za braću se zna da su balvani, za ćaleta nisam znao kakav je, ali sam sasvim slučajno saznao ko su mu neki od prijatelja i situacija nije ružičasta. Jedan je recimo lik koji  u ZR novinama stavi svake godine čitulju za Gišku preko cele strane a ove je godine u čitulji uspeo da spomene Đilasa i Mariniku. True story. 

 

Jesi promjenio misljenje o tome da je Embid favorit? 

 

1.65 Jokic. 2.25 Embid po kladzi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...