Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Svaka cast Embidu, Jokari, Janisu, Durantu i Kariju ali ako saberemo statistike, uticaj na igru svog tima i umetnicki dojam tj. atraktivnost, ovaj brat iz Memfisa ih sve sije lagano. Bio sam misljenja da je mrsav i da nema snage i nema sut za 3 ali on sve kontra, cele sezone se zabija u reket i resava rutinski, plus ludacki potezi svako vece poput ovog kucanja ili kosa na isteku trece cetvrtine. Apsolutni svetski megacar, da nije u Memfisu bio bi legitiman MVP kandidat.



Sent from my M2012K11G using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, cedo said:

ni asistenciju nije zabelezio

a sutnuo pet puta :whistle:

 

Jebu ga saigrači namerno pa zato promašuju. Draže im da gube i ne zabodu dobre ugovore nego da Jokića usreće

Link to comment
Sve je to lepo, ali ekipa mu je bila 12-2 dok je pauzirao, tesko da on ima uticaja koliko pobrojani. 
Samo sam cekao da neko to pomene. To samo znaci da bolje navija i daje podrsku sa klupe nego ove ostale zvezde, znaci razlog vise da bude MVP.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Svaka cast Embidu, Jokari, Janisu, Durantu i Kariju ali ako saberemo statistike, uticaj na igru svog tima i umetnicki dojam tj. atraktivnost, ovaj brat iz Memfisa ih sve sije lagano. Bio sam misljenja da je mrsav i da nema snage i nema sut za 3 ali on sve kontra, cele sezone se zabija u reket i resava rutinski, plus ludacki potezi svako vece poput ovog kucanja ili kosa na isteku trece cetvrtine. Apsolutni svetski megacar, da nije u Memfisu bio bi legitiman MVP kandidat.
 

 

 

Al mu je nabio lakat u facu.

Link to comment

Ne mogu da se ne osvrnem na Mickovo poimanje prosečnih poena. Dakle, prosek poena je validan samo ako daš svako veče tačno 25. Ako daš po nekad 15 a nekad 35 - to se ne računa :laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...