Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

3 hours ago, Zli Gli said:

A sta je falilo onim klasicnim mecevima rukiji protiv sofomora, protiv Evropljana ili kako vec bese? Bilo je tu lozenja nekad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Ma to je tek bio smehotres

Link to comment
13 hours ago, Calavera said:

hollinger napravio statistiku za merenje koza u basketu, pogodite ko je na 44. mestu najboljih ikad :sleep:

 

https://theathletic.com/3134630/2022/02/18/nba-75-introducing-john-hollingers-goat-points-a-new-way-to-historically-compare-players/

Nema Jokic  jos rezime  za tako visoku poziciju. Barem da odigra    jedno veliko finale  a i statistika mu jos nije spremna da bi bio u top 50 igraca svih vremena. Naravno on je tek usao u najzrelije igracke karijere , ima jos dosta da igra.

Link to comment

Citava ta sezona je bila velika anomalija, ali da im fali mnogo Murray ,to stoji , ja ne verujem u njegov povratak ove sezone a iako se vrati ne ocekujem bas mnogo od njega.

Link to comment
6 hours ago, Mos said:

Meni ovo negledivo. Bolje da su imali takmicenja u trojkama i zakucavanjima dva sata.

 

a meni ovaj turnir s draftom rukija i sofmora super, čak su i odbrane počele da se igraju od kraja prve tekme pa nadalje. ova rising stars zajebancija je ranije bila samo loša kopija praaave™ all-star utakmice, lepo je što su ubacili nešto novo.

Link to comment

@Micko8

 

Nikakva anomalija, vec realan domet ekipe sa zdravim Marejem i MPJ.

 

Ukoliko se mogu vratiti iz povrede na svoj najbolji nivo, sada je taj domet mozda i veci.

Edited by Milošica
Link to comment
16 minutes ago, Micko8 said:

Citava ta sezona je bila velika anomalija, ali da im fali mnogo Murray ,to stoji , ja ne verujem u njegov povratak ove sezone a iako se vrati ne ocekujem bas mnogo od njega.

 

A šta misliš o Jokiću?

Link to comment

gledam nba kanal. jebote kakva organizacija, menadzment brzo  reaguje, kakvi igraci..

mislis pre 30, 20, 10 godina da ne moze bolje i onda se pojave Ja Morant i jos neka klincadija i neko sastavi strasan tim i euforija..

koja dosada bi bila kosarka bez ove lige. 

valda cu jednom uzivo ( nadam se sledece jeseni) gledati neku utakmicu pa makar to bili neki najgori smaraci ili bar g ligu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

ovo kad igraju do target poena je odlično jer se igra prava košarka ima odbrane ima svega, nije samo takmičenje u zakucavanjima 1 na 0. bilo bi još bolje da je neka logična podela igrača a ne draft, ali verovatno mlada publika to traži, dok se ne užele starog sistema  itd

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...