Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

jokic je zver jebemu
Jokara je bolji atleta od otprilike barem 80% lige nakon sto se uradi size adjustment

svaki put kad neko napise da je on slab atleta uginu 1 trogogodac lipicaner i 2 stelne krave
  • +1 4
Link to comment

Nesto se pogubih pa nikako da izracunam kad je sta tokom ovog All-Star vikenda

Ima li neko normalno prikazanu satnicu po nasem vremenu, sta je veceras, sta sutra sta prekosutra :twak:

Link to comment
Embiid i Doncic su dva najbolja igraca u NBA u ovom trenutku, u regularnom delu sezone . Imaju taj dominatorski mentalitet, da svako vece strpaju protivniku 40 poena, islo ih ili ne u sutu   , uvek su agresivni .   Posle njih  je crni grk, on nije prirodan talenat kao sto su Embiid i Doncic, kada je u pitanju kosarkaska vestina ali ima opake fizikalije i taj prodor koji je skoro nezaustavljiv . Jokic mi je tu na deobi izmedju 5 i 10 mesta , steta sto ima taj vojvodjanski mentalitet, da je na primer Nislija , verujem da bi bio  jednak onoj dvojici sto su na vrhu[emoji4]
Da je Nišlija, igrao bi rukomet ili vaterpolo...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Djolle said:

Da je Nišlija, igrao bi rukomet ili vaterpolo...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Mislim na taj vatreni mentalitet , kod Jokica je sve nekako preko kurca  , mnogo utakmica  bas prespava, nece da sutira , cesto deluje uspavano ,  mada cenim to sto je u plej of-u  dosta agresivniji . A da mu je stalo  da se cima na nekih 25% utakmica u sezoni koje "prespava" i da je malo sebicniji, uveren sam da bi bio u top  5 najbolja strelca  lige svake sezone, posto ima kompletan napadacki  arsenal, sa njim da odigraju samo 5,6 pick"n"roll-ova po utakmici gde ih zavesava bez greske flouterima, tu bi imao  desetak   lakih  poena u proseku a oni  tu akciju odigraju samo  jednom ili dva puta   na mecevima. Ne znam kako Malone moze da bude toliki slepac :dry: Jedina "akcija" koja je uigrana sa njim je ona posle tajm auta , kada preterci sa jednog   coska u drugi  i dodaju mu loptu  na post  da zida. Sve manje pokusava onaj Somborski step back ,  nije on od Embiida nista manje talentovaniji i kreativniji  kao poenter ali cesto sam sebe iskljuci iz  igre. 

Edited by Micko8
Link to comment

Deoba 5 i 10 mesta, dobro nisi rekao deoba 6 i 142 mesta :laugh:

 

Reci nam molim te, kad sam već ispao konj pa klikno na show this post, jebo me mazohista u meni, koje bi mu mesto dao prošle godine? :evilsmile:

Edited by Mil@n
Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

A jebe stranica, trazi neku pretplatu od dolar. Prepricaj nam ukratko.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

 

a de si bio kad se ovde pričalo o 1 athleticu? ali ukratko:

 

Quote

No more sharp gradients here, just a nice gentle slope from Jason Kidd at 33 to Scottie Pippen at 46. I don’t think there are a lot of controversial names, with the glaring exception of two who somehow didn’t make the NBA’s top-75 list: Dwight Howard and Jokic. (Note on Jokic: All stats are through the 2020-21 season.)

 

Jokic is just a ridiculous omission that will only seem more laughable as time passes, while Howard seems more like a temporary blind spot from voters who remember the recent decline phases of careers much more clearly than the primes. In terms of awards, statistics and MVP consideration, the résumés of both are abundantly top-75 worthy. Even if we limited ourselves to the top 50, they still should make the cut.

 

Link to comment

 

Izmenili su sistem one ruki utakmice, sad se izdele u 4 ekipe, pa igraju polufinale (do 50p) i finale (do 25p). Cini mi se dobro, konacno jedna pozitivna promena na all-staru, posle 10ak godina lupanja glavom u zid.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...